Dari0G
Dołączył/a: kwiecień 2019
Ełk
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@LukaszFan A nawet, jak AA, będzie go wychwalał pod niebiosa i czynił z niego wzór do naśladowania, uosobienie Realu Madryt.
19
Pewnie, że nie była, przecież to przypadek. Odbiła się od zawodnika Pragi i nieszczęśliwie od Roberta. Co on mógł poradzić? W każdym razie skuteczność ma w tym meczu 200%, strzelał dla obu drużyn.
12
@blakkudium Mnie bardziej denerwuje ten karny na Lewandowskim, którego sędzia ani VAR nie widzieli, a komentator zanegował. Nie rozumiem, jak mogły być jakiekolwiek wątpliwości, skoro defensor po prostu rękami zatrzymał i przewrócił Roberta. Kij z tym spalonym, to milimetry, mogą się pomylić, ale sytuacja z tym potencjalnym karnym po prostu nie mieści mi się w głowie. Co oni tam robią na VARze?
0
@Dari0G Okazuje się, że u nas na LR tak jak na większości współczesnych kabaretów. Trzeba być wulgarnym, wtedy publiczność szaleje :).
1
@Hosh Ciesz się, że tylko na tym się skończyło. Gdybyś miał słabszą wolę, tez byś się musiał leczyć :).
8
Na jeszcze większą poprawę humorów, zamieszczam wpis z forum sąsiedniego miasta, ku przestrodze dla Panów. Których Panów, to już oni sami tutaj najlepiej wiedzą. Nie ufajcie kobietom :)
"Opowiadając swoją historię chciałbym przestrzec innych mężczyzn szukających partnerki. W wakacje na jednym z portali dla singli poznałem pewną rozwódkę z Grajewa. W swoim anonsie napisałem ,że szukam stałego związku zdrowej relacji dwojga ludzi po przejściach. Rozmowa przebiegała bardzo sympatycznie , postanowiliśmy się spotkać , mieszkam w dawnym mieście wojewódzkim. Spotkaliśmy się w weekend , jej dzieci były u ojca wiadomo że na zapoznanie z dziećmi trzeba poczekać. Poszliśmy na spacer nad rzekę , po spacerze zaprosiła mnie do siebie, fajna atmosfera i stało się , nie byłem na to przygotowany jednak jej to nie przeszkadzało. Jednak łatwość z jaką do tego doszło nie dawała mi spokoju , nadal się spotykaliśmy a w międzyczasie zrobiłem badania i załamałem się. Wynik chlamydia i kiła , zerwałem kontakt podjelem leczenie. W ostatnim czasie dałem kilka ogłoszeń z znanym portalu konta fikcyjne i wiecie co? Odpowiedziała na wszystkie mimo że były jednoznaczne. A wcześniej udawała nieszczęśliwą szukająca wyłącznie stałego związku. Powiedzcie jak mam teraz zaufać następnej kobiecie , jak kobieta mająca 40 lat może być tak nieodpowiedzialną . Myślę że jest świadoma swego nosicielstwa."
https://e-grajewo.pl/forum-topic,27282.html
1
@Zoker, wprowadziłeś mnie w błąd.
40
Ten komentator to jest jebnięty? Nie mogło być mowy o rzucie karnym? Jak dla mnie mogło jak najbardziej.
0
No to jeszcze jeden będzie. Wiem, bo @Zoker pisał, jakim wynikiem się skończyło.
1
@July_6_BcN Prawie mu się to udało tym strzałem.
2
Strzał z karate, jak Zlatan. Asysta znowu ten słaby Rashford?
0
@Gibbon_FCB Ostatni będą pierwszymi, mówi Ci to coś?
0
@vangoor Pij w trakcie, nasi przecież robią to samo, innego wytłumaczenia nie ma.
0
@654321 Przecież nie śpię, o co Ci k... chodzi?
:)
0
@Barceloniarz987 No i naprawiamy. Jak na razie Barcelona strzeliła trzy.
0
"Muszę strzelić! Muszę strzelić! Nieważne w która bramkę!"
1
@July_6_BcN Szarlotki Pavel.
5
@PanMietek Wystarczy pamiętać, jak sam zachowywał się wobec Claudio Bravo. Czas nie czeka na nikogo, teraz jego kolej przekonać się na własnej skórze jak wygląda wymiana pokoleniowa.
0
@Kgorecki2500 A Ty znowu własne projekcje wkładasz w czyjeś ręce i usta.
0
@Kgorecki2500 Zobowiązania sojusznicze są tak samo wiążące dla każdego. I nie piszę o podlizywaniu się, to tylko Ty próbujesz wymusić taką narrację, żeby za pomocą dziecięcych XD wykazać swoją jakąś wyższość moralną, czy o ch... Ci chodzi. A ja piszę o tym, żeby obserwować i zastanowić się, co tym razem DLA NAS będzie najlepsze.
3
@Kgorecki2500 Tu jest dyskusja o postępowaniu sojuszników i wykazałem Ci, że każdy z tych sojuszników myśli o sobie. Wypisujesz XD jak jakiś dzieciaczek. W dniu ataku Putina na Ukrainę w 2022 roku ukraiński ambasador udał się do niemieckich władz i usłyszał od nich, że Ukrainie zostało parę godzin i nie ma sensu im pomagać. Niemcy wstrzymywali się z pomocą jeszcze sporo potem. A dziś, to oni liczą na kontrakty dla swoich firm, kiedy to Polska od razu rozpoczęła pomaganie i robi to do dziś. Tak samo było z NS i NS2. Czy Niemcy nie są naszym sojusznikiem? Czy nie mieli w dupie naszych obiekcji, co do budowy tych linii przesyłowych? Naszych protestów? Czy liczyli się z naszym zdaniem? Gdzie znalazł zatrudnienie kanclerz, który pilotował cały ten biznes? Czy Ty jesteś naprawdę tak naiwny?
3
@Kgorecki2500 A takie Niemcy to komu nas sprzedały, kiedy budowały sobie NS i NS2 w dupie mając nasze protesty? Co konkretnego zrobiły, kiedy Putin zajął Krym? Dalej z nim interesy, dalej pompowały tam kasę. Co Ty w ogóle wypisujesz? Myślisz, że jak się wojna skończy, to kto będzie Ukrainę odbudowywał? Polska? Z kim się teraz trzyma bardziej ukraiński komik? A kto jeździ w dalszych wagonach? Tu każdy pilnuje swoich interesów i ma nas gdzieś, więc najlepiej robić podobnie.
1
@fcbarcafan19 FreeStyle Libre lub podobne.
1
@ProMILs Przecież jemu nie chodzi o zdjęcie, tylko o odwrócenie uwagi od meritum.
3
Niemiec płakał jak był sprzedawany (wypożyczony).
0
@Kgorecki2500 Kup w środę, co będziesz czekał do czwartku. Wiadomo, czy dożyjesz?
2
@Comentateiro Ponieważ nasz obrona zainspirowała się dokonaniami asów z MC.
1
@FcPortoFan1999 Proszę bardzo:
0
Monako powinno zacząć odrabiać. Mają mało czasu.
:)
3
@blakkudium Nie, nie mają rac.