Dari0G
Dołączył/a: kwiecień 2019
Ełk
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@July_6_BcN Będzie tak. I będą żałować, tylko, że właśnie będzie za późno. Więc będą kręcić filmy o tym, jak nie żałują.
5
@MOLESTA "Pal licho, widać po nim, ze narodowiec, kto wie, może nawet wielki patriota."
Ale Ty jesteś... niemądrutki :) :) :). Patus z Fame i londyński bezdomny się odpalił, a Ty od razu kręcisz aferę o narodowcach. Ja pierdzielę, co z was za ludzie, wykorzystacie wszystko, żeby nakręcić własną narrację. Robisz to, co zazwyczaj zarzucasz drugiej stronie. Jesteście wszyscy obrzydliwi.
2
@michal26 " I ja się zgadzam z Tobą! Tego się nie zatrzyma. Już jest koniec."
Oczywiście, że się zatrzyma. Przyroda nie znosi próżni. Po prostu przeminie ten etap, wygodni wyginą, a reszta się dostosuje.
7
@draxidox "Świat się zmienia, zmieniają się wartości. Kobiety też są bardziej świadome tego ile to jest wyrzeczeń, chęć realizowania kariery, wygodne życie."
Przekonacie się na własnych dupach za jakieś 20 lat. Teraz, póki jest młodość i chęć do, jak to określiłeś, "wygodnego życia" możecie opowiadać takie dyrdymały. Weryfikacja przyjdzie, kiedy to wszystko się skończy. I nie, nie chodzi mi wcale o względy ekonomiczne. Ale o tym to już każdy musi przekonać się sam na własnej skórze.
4
@Cryptolis Nie zgadzam się. Mogliby chaty rozdawać za darmo, a i tak ci, którzy dzieci mieć nie chcą, by ich nie mieli. Bo to odbiera im "swobodę". Psa mogą oddać do schroniska, ewentualnie wywieźć do lasu. Ale dziecko? "Kula u nogi." To, co napisałeś, to jedynie wygodne usprawiedliwienie.
1
@alone49 Kołcz Majk melduje się na rozkaz!
7
Komentarz usunięty
0
@sebasarna Przeciwieństwem miłości nie jest nienawiść, ale obojętność. A najlepszą zemstą jest szczęśliwe życie. Nie daje się komuś takiemu mieszkać w głowie za darmo.
0
@Arden Powinien zostać ich przywódcą. "Bezmózgi lecz inteligentny" - wspaniały opis.
0
@Roobo Kurna, a stary komuch Majchrowski rządził tyle lat i wszystkim pasowało :).
6
@Esteban_ Pamiętam te baśnie sprzed lat: Gry będą tańsze, bo odejdą koszty pudełka, instrukcji, powierzchni do magazynowania, personelu i marże sklepów. Banda zachłannych skur...
0
@Beztroskii "Po pierwsze to jestem mężczyzna." Mówi się trudno.
"Po drugie, „wiele razy” to bardzo ogólne stwierdzenie, które można rzucić w eter jako argument. Podaj konkretne cytaty."
Jakoś nie widziałem, żebyś cytował tych "samców alfa".
"Mężczyźni mają problem z ambitnymi kobietami. (...)
Tak to wygląda w tym przypadku. Ona w ogóle nie neguje jego roli. Po prostu zwraca uwagę na swój punkt widzenia. Zwraca się do KOBIET, które być może zatraciły siebie na rzecz partnera czy kogokolwiek."
Nieprawda. Mężczyźni mają problem z kobietami, które zachowują się, jakby wstydziły się, że to mężczyzna dał im środki do rozwoju. I za wszelką cenę chcą stworzyć obraz niezależnej, która do wszystkiego doszła sama. A ona, choćby u Wojewódzkiego, tak się zachowuje.
"I fakt tego, jak jest pracowita i zaangażowana sprawia, że Robercik jest w tym miejscu, w którym jest."
Czyli wg Ciebie, gdyby nie ona, to by nie był? Ciekawe. A kiedy jej nie było, to siedział sam i płakał w kącie? Nie rozwijał się?
"Są po prostu super modelowym power couple, w którym jedna osoba napędza drugą."
A ja uważam, że wcześniej, czy później to pieprzenie i wtedy dowiesz się, jak było naprawdę. Kaka z żoną też byli uważani za modelową parę.
Nie obraź się, ale w mojej ocenie jesteś przykładem tzw. białego rycerza, który za wszelką cenę stara się usprawiedliwić niewłaściwe zachowanie. Wg mnie te jej tańce to bardzo zły prognostyk. Jedno prowadzi do drugiego. Chyba, że to ten przypadek, że po prostu lubią takie zabawy. Czas pokaże, kto miał rację.
1
@kuz Dobra. Nara.
1
@NeroTFP1 "Obecnie najstarszą żyjącą osobą jest Brytyjka Ethel Caterham."
Co za bzdura. A @Comentateiro? Jego pierwsze Boże Narodzenie było pierwszym Bożym Narodzeniem. A co mówią staropolskie zwoje ze wspomnieniami Mieszka I?: "@Comentateiro? Oczywiście, że znam. Trzymał mnie do chrztu!"
1
@kuz Rozumiem, że te fajerwerki miały regulację głośności? Po filmie oceniasz? To w Sylwestra wystarczy puścić głośną muzykę i już problemu nie będzie? Ty się czytasz? Nie brnij już w to, bo na siłę chcesz narzucić jakąś absurdalną narrację. "Nasze wybuchy nie są tak głośne jak wasze wybuchy."
1
@kuz "Chyba nie włączyli tym razem myślenia, bo nie odróżniają fajerwerków i petard od pokazu sztucznych ogni (...)"
https://pl.wikipedia.org/wiki/Sztuczne_ognie%60
Jesteś pewien, że Ty odróżniasz? Bo jak dla mnie, to właśnie zaprezentowałeś te podwójne standardy.
3
@Beztroskii Oczywiście, że neguje, wiele razy wspominała o tym, że doszła do wszystkiego sama i jak ważna jest samodzielność/niezależność. Wystarczy poczytać i posłuchać jej inne wywiady, choćby u Wojewódzkiego. Z zadziwiającą łatwością przechodzisz od bronienia i usprawiedliwiania "samicy alfa" do ataku na każdego, kto ma na ten temat inne zdanie, od razu próbując prymitywnego szejmingu. Chyba sama nie masz zbyt wielkiego poczucia własnej wartości, skoro uciekasz się do takich metod. A jaki koń jest, każdy widzi i Twoje racjonalizowanie tego nie zmieni.
5
@Roobo Niemożliwe. On taki nie jest. To na pewno nieporozumienie, jak z aferą Rywina.
4
@gumaz On ma kessiorę. I to zależy od tego, co było w torebce.
3
@vaqi Jej partner sam wygląda jak Alucard, pasują do siebie.
2
@Luciano99 Ale mnie to rozbawiło. Choć to raczej Vinicjusz z nowym kontraktem.
1
@Popitek12 Ale Ty grasz w warcaby!
2
@Kozinho. A jak wypowiesz na wspak, to się pojawia.
4
@fcbarcafan19 @Popitek12 robi rozgrzewkę nawet przed rozgrzewką. Ronaldo się nie umywa.
1
@kubix05 Baba Jaga chciała tak ogrzać Jasia i Małgosię.
0
@Kgorecki2500 "Będąc młodą lekarkom, wszedł raz do mię pacjęt..."
https://pl.wikipedia.org/wiki/Z_pami%C4%99tnika_m%C5%82odej_lekarki
6
@Kgorecki2500 A po obiedzie, napije się i zwyzywa, wszystko w cenie.
5
@Katalończyk 99 Mogliby się kłaść teraz. Chyba żadna dla nich różnica, przykleić się, czy przymarznąć. A w razie czego, jednak rozmrozić łatwiej niż rozkleić.
10
@Comentateiro Nic nie kumasz, ale usprawiedliwia Cię wiek. Po prostu pomału przenoszą Grenlandię do siebie. I nic nie poradzicie.
4
@Majkel34 Jeszcze zostanie pośmiertnie prezydentem.