3

@tbas Niestety


4

@blakkudium Nie tylko, ale przede wszystkim.

1

@barcelonaLM Ator już nagrywa.

0

@FcPortoFan1999 "Żyć nie umierać!" powiedział przykuwany do skały Prometeusz, mrugając porozumiewawczo do orła.

0

@Starrk Co prawda, to prawda. Sami mogli do tych dzieci strzelać z Uzi.

0

@Pedri16Future W Polsce też go nie chcieli zatrzymać. Te listy gończe widać obowiązują, ale tylko wskazanych.

0

@Rastafarnianin I już masz kłopoty na Orlenie.

0

@Frimpong Tak. I na GOGu.

14

@DragonxNF Tzw. Smog Wawelski.

0

@Zieliniak Naćpał się tlenem, proste.

1

@FCBparasiempre O kurcze, i oni wszyscy mają tu konta? Porażające.

2

@Popitek12 "(...) i przestać się kompromitować"
Kompletnie nierealne, skup się na pozostałych osiągalnych celach.

0

@RosjaninBut Kiedy już Trump zajmie Szwecję, wszystko przyniosą w zębach.

0

@Zoker Odpowiedziałem na Twój komentarz. Może to dla Ciebie sprucie się, a Twój komentarz nie. Sam też spróbuj zluzować.

0

@Zoker No i? Gdzieś odnosiłem się do jej prawdziwości, lub nie? Proszę czytać ze zrozumieniem, bo nie jesteś pierwszy z takim problemem.

4

No nieźle @Kessie. A @July_6_BcN ostrzegała, żebyś się nie zbliżał:


Ale trzeba przyznać, że mama Cię broni jak lwica.

0

@BojanKriKicz Kurcze, sporo musimy dopłacać. Może uda się coś stargować.

0

@Szklaner Żywią się. Żywymi. A konkretnie ich mózgami. Czyli w obecnych czasach pewnie głodują.

2

@ProMILs Jeden z nich identyfikował się jako dwa.

11

@Kgorecki2500 No i kolejny sukces: "Nasz film został nominowany do prestiżowych nagród w wielu kategoriach."

0

@Kgorecki2500 I o tym właśnie pisałem.

0

@Katalończyk 99 Nie zaproponowali Laporcie lunchu. To był dealbreaker.

1

@Kgorecki2500 "Bo mam jednak jakieś zaufanie do ludzi i jeśli coś mi nie wygląda od razu na fejk to tego nie sprawdzam dodatkowo"
A moim zdaniem chodzi o to, że wyrobiłeś sobie już zdanie na jego temat i teraz nie szukasz prawdy, tylko potwierdzenia własnych uprzedzeń. I najgorsze, że nie jesteś w tym tutaj osamotniony.

4

@Sysia11 Jasne. Podziwiam transformację w Terminatora:


0

@LukaszFan A nawet, jak AA, będzie go wychwalał pod niebiosa i czynił z niego wzór do naśladowania, uosobienie Realu Madryt.

19

Pewnie, że nie była, przecież to przypadek. Odbiła się od zawodnika Pragi i nieszczęśliwie od Roberta. Co on mógł poradzić? W każdym razie skuteczność ma w tym meczu 200%, strzelał dla obu drużyn.

12

@blakkudium Mnie bardziej denerwuje ten karny na Lewandowskim, którego sędzia ani VAR nie widzieli, a komentator zanegował. Nie rozumiem, jak mogły być jakiekolwiek wątpliwości, skoro defensor po prostu rękami zatrzymał i przewrócił Roberta. Kij z tym spalonym, to milimetry, mogą się pomylić, ale sytuacja z tym potencjalnym karnym po prostu nie mieści mi się w głowie. Co oni tam robią na VARze?

0

@Dari0G Okazuje się, że u nas na LR tak jak na większości współczesnych kabaretów. Trzeba być wulgarnym, wtedy publiczność szaleje :).

1

@Hosh Ciesz się, że tylko na tym się skończyło. Gdybyś miał słabszą wolę, tez byś się musiał leczyć :).

8

Na jeszcze większą poprawę humorów, zamieszczam wpis z forum sąsiedniego miasta, ku przestrodze dla Panów. Których Panów, to już oni sami tutaj najlepiej wiedzą. Nie ufajcie kobietom :)

"Opowiadając swoją historię chciałbym przestrzec innych mężczyzn szukających partnerki. W wakacje na jednym z portali dla singli poznałem pewną rozwódkę z Grajewa. W swoim anonsie napisałem ,że szukam stałego związku zdrowej relacji dwojga ludzi po przejściach. Rozmowa przebiegała bardzo sympatycznie , postanowiliśmy się spotkać , mieszkam w dawnym mieście wojewódzkim. Spotkaliśmy się w weekend , jej dzieci były u ojca wiadomo że na zapoznanie z dziećmi trzeba poczekać. Poszliśmy na spacer nad rzekę , po spacerze zaprosiła mnie do siebie, fajna atmosfera i stało się , nie byłem na to przygotowany jednak jej to nie przeszkadzało. Jednak łatwość z jaką do tego doszło nie dawała mi spokoju , nadal się spotykaliśmy a w międzyczasie zrobiłem badania i załamałem się. Wynik chlamydia i kiła , zerwałem kontakt podjelem leczenie. W ostatnim czasie dałem kilka ogłoszeń z znanym portalu konta fikcyjne i wiecie co? Odpowiedziała na wszystkie mimo że były jednoznaczne. A wcześniej udawała nieszczęśliwą szukająca wyłącznie stałego związku. Powiedzcie jak mam teraz zaufać następnej kobiecie , jak kobieta mająca 40 lat może być tak nieodpowiedzialną . Myślę że jest świadoma swego nosicielstwa."
https://e-grajewo.pl/forum-topic,27282.html

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?