Dari0G
Dołączył/a: kwiecień 2019
Ełk
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@kubix05 Baba Jaga chciała tak ogrzać Jasia i Małgosię.
0
@Kgorecki2500 "Będąc młodą lekarkom, wszedł raz do mię pacjęt..."
https://pl.wikipedia.org/wiki/Z_pami%C4%99tnika_m%C5%82odej_lekarki
6
@Kgorecki2500 A po obiedzie, napije się i zwyzywa, wszystko w cenie.
5
@Katalończyk 99 Mogliby się kłaść teraz. Chyba żadna dla nich różnica, przykleić się, czy przymarznąć. A w razie czego, jednak rozmrozić łatwiej niż rozkleić.
10
@Comentateiro Nic nie kumasz, ale usprawiedliwia Cię wiek. Po prostu pomału przenoszą Grenlandię do siebie. I nic nie poradzicie.
4
@Majkel34 Jeszcze zostanie pośmiertnie prezydentem.
0
@Kgorecki2500 Kurna, doczytałem do "grozi opuszczeniem Polski", ucieszyłem się, a tu dalej "2050 (...)". Kolejne rozczarowanie.
0
@NeroTFP1 Włoska robota.
0
@Popitek12 Herbatę też powinieneś pić dwudziestoletnią.
1
@PiotrR Ta sama historia z perspektywy @Kessie: "Poszedłem sobie do pracy piechotą wczoraj, a wróciłem rowerem."
4
@MesQueUnClub_87 Mam DOKŁADNIE takie samo zdanie o jej zachowaniu. DOKŁADNIE. To jest tak durne postępowanie, że aż nie mogę uwierzyć, że wydawałoby się inteligentna kobieta może cały czas w to brnąć. Dla faceta to musi być strasznie obciążające psychicznie.
3
@Losiex Kiedyś opowiadał, że kiedy się poznali, na jakimś obozie, czy czymś takim, przedstawił się jej jako Andrzej. Czemu się tego nie trzymał? :). "Andrzej, przecież jesteśmy małżeństwem, co Twoje, to nasze, a co moje, to moje!" "O co Ci chodzi nieznajoma kobieto, Robert jestem!" :).
7
@MesQueUnClub_87 @LAMC_10 dobrze postawił pytanie. Moim zdaniem ma potężny, inaczej nie podkreślałaby tak na każdym kroku, że do wszystkiego doszła sama i jak to ciężko nie zapracowała na sukces. Pewna siebie kobieta nie musi przekonywać do tego całego świata, poza tym pewna siebie (w dobrym sensie, a nie memiczna "strong, independent") kobieta rozumie, że to - jak piłka - team work, a nie popisy solistów, który najlepszy.
2
@norbi77 Ale to już pretensje miejmy do sędziów, nie do zawodników. No i jeden sędzia powie tak, drugi inaczej.
1
@LAMC_10 Francja miejscami przypomina już Indie.
0
@norbi77 Bez przesady. Nikt nie kazał głąbowi trzymać go przez pięć metrów. Uczciwie zapracował na rzut karny przeciwko swojemu zespołowi. Realista był na tyle sprytny, że wywalił się tam, gdzie trzeba. Nie ma tu nic kontrowersyjnego. No może oprócz faktu, że piłka mogła wcześniej być już poza boiskiem.
2
@LAMC_10 Coś mu się uroiło ostatnio w głowie i prowadzi jakąś krucjatę. Bez większego pomyślunku, skoro zadaje takie pytania.
0
@FcPortoFan1999 I jak tam? :)
0
@FcPortoFan1999 Już zapomniałeś swoje ostatnie włoskie przeczucia? :)
3
@NeroTFP1 W Izraelu dostałby medal.
1
@Faro Jeden dozna, drugi nie. On był podatny i wcześniej. Podajesz przykład anegdotyczny, nie wiadomo przez co tak naprawdę była ta Twoja kontuzja, może coś źle wykonywałeś, może przyczyny były zewnętrzne, ale nie jesteśmy w stanie tego sprawdzić, ani potwierdzić. Mamy tylko Twoje słowa. Może zrobiłeś to zwiększenie gwałtownie, wszystko wszędzie naraz. Piłkarze są monitorowani non stop, więc chyba jakieś pojęcie o sobie mają, a lekarze o nich. Do tego trenerzy mogą rotować, tyle, że nie chcą. Nie bez przyczyny jeden zawodnik ma ciągle jakieś problemy, a inny rzadko. Genetyka ma znaczenie.
1
@Arden Trump ściągnął posiłki z Antarktydy. Albo Madagaskaru.
3
@NeroTFP1 Dla mnie bzdurne wymówki. Nie idzie mu, to szuka usprawiedliwień gdzie indziej. Przykład z Pedrim kretyński. Są piłkarze bardziej podatni i mniej. Gdyby grali jeden mecz na miesiąc, to byłaby gwarancja, że nie będzie kontuzjowany? Nie sądzę. Po prostu taki już ma organizm. Nie tak dawno Olmo upadł przy strzale i doznał kontuzji. To też z powodu mięśni? Bełkot. Po prostu jest kruchy. Jak i Pedri. Na pewno ilość meczów nie pomaga, ale niech przestanie tłumaczyć własnych wiecznych kombinacji taki sprawami. Nie pierwszy raz miesza i wybucha mu to w twarz.
2
@Roobo My stawiamy na naturalną głupotę.
1
@Romario87 Nie ma dowodów, że Laporta wiedział o holocauście.
0
@Kgorecki2500 Załóż z "Chciałem dobrze. Jacek Sutryk."
1
@Gibbon_FCB Ja bym chciał zobaczyć jak sobie w większej roli poradzi Scott Adkins. Parametrami do Bonda by pasował, gorzej mogłoby być z kunsztem aktorskim. Ale chętnie bym go zobaczył w czymś ambitniejszym, niż kino kopane klasy B.
1
@BorzyKrzys Ja bym osobiście się wstrzymał z takimi opiniami. Pamiętam jak pierwszego Hitmana miał zagrać Timothy Olyphant i kiedy się o tym dowiedziałem, byłem zniesmaczony i uznałem, że to bez sensu, że naturalnym kandydatem jest przecież Jason Statham. A potem film wyszedł, obejrzałem i stwierdziłem, że całkiem nieźle sobie poradził. Choć wyglądał dziwnie z tą głową, miał ją jakby jajowatą wg mnie. Tutaj może być podobnie.
0
@FCBparasiempre Taki "żart". Spójrz jak wygląda Twój pierwszy, źródłowy komentarz :).
6
@GeneralXavi Bez przesady. Na kłamstwa trzeba reagować, a nie udawać, że nic się nie stało, bo się może zdenerwować pan z USA. W taki sposób wyhodowano Hitlera.
https://pl.wikipedia.org/wiki/Kiedy_przyszli...
Z drugiej strony nie można też wszystkiego zwalać na prezydenta. Mamy rząd i MSZ. Tyle, że oni nie chcą się w nic mieszać, jak pokazała niedawna "stanowcza reakcja" ministerstwa na kłamliwe oskarżenia ze strony Izraela. Najlepiej zająć neutralne stanowisko, odesłać do kogoś innego i dawać się opluwać antysemickim syfem, czyli typowymi żydowskimi metodami, kiedy coś idzie nie po myśli narodu wybranego.
https://sport.interia.pl/sporty-walki/inne-sporty-walki/news-ambasada-izraela-uderzyla-w-polske-jest-stanowcza-reakcja-ms,nId,22508333
https://przegladsportowy.onet.pl/judo/burza-po-tym-co-izraelczycy-napisali-o-polakach-jest-reakcja-msz/lyqrh0g
https://tvn24.pl/katowice/bielsko-biala-incydent-na-turnieju-judo-z-udzialem-izraelczykow-mamy-nagranie-i-relacje-swiadka-st8842732
W tej sprawie z Trumpem nie jest inaczej:
https://wiadomosci.onet.pl/kraj/sikorski-reaguje-na-kontrowersyjne-slowa-trumpa-zamiescil-kasliwy-wpis/n549ls8
Docinki w internecie, tym się zajmują. "Kąśliwy wpis". Niech napisze do Trumpa, co o tym myśli, zamiast kąsać po nogawkach we własnym obejściu.
KK zareagował imo dobrze:
https://wiadomosci.onet.pl/kraj/szef-mon-reaguje-po-kontrowersyjnych-slowach-donalda-trumpa-o-nato-ta-ofiara-nie-moze/q3rhtnc