Dari0G
Dołączył/a: kwiecień 2019
Ełk
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Roobo "A mnie czemu znowu nikt nie zaatakuje?..."
0
@LAMC_10 Ciekawe, czy ten rzecznik był tak chętny do udzielania informacji, ile osób zginęło w atakach irańskich służb na własnych obywateli uczestniczących w protestach antyrządowych. I ile osób straciło życie albo wolność później, w czasie czystek. Nie wiedziałem też, że Nawrocki miał coś wspólnego z tym atakiem, ale chyba tak, skoro ciekawi Cię, czy wyrazi ubolewanie.
2
@Ojciec5tkidzieci Nie no, raczej ma więcej niż 136 kg. Może miało być odwrotnie? 160 kg i 136 cm? :)
1
@Luciano99 "Gdzieś tam macie mi za złe, że jakiś mój typ nie wszedł (...)"
Przestań. Czułbym się rozczarowany, gdybyś mnie nie zawiódł.
1
Jagiellonia zremisowała sama ze sobą. Niebywałe.
0
Ten Szmydt ma coś z głową. Powinien podać.
1
@FcPortoFan1999 Ale, że co? Widziałeś, co robi i wiedziałeś, że trzeba odwrotnie?
1
@OskP Zwrócenie uwagi to żaden dramat. Za to próba wyolbrzymienia sytuacji, żeby własną niewiedzę zamaskować usiłowaniami ośmieszenia osoby zwracającej uwagę, świadczy jedynie o Tobie. Nie umiesz - jak całkiem wielu ludzi - przyznać się po prostu do błędu bez starań, żeby wciągnąć drugą osobę w bagienko tłumaczeń i usprawiedliwień. Walnąłeś byka, pogódź się z tym. Nara.
0
@OskP Nie przepraszaj. Nie trzeba być polonistą, żeby potrafić się poprawnie wypowiadać. Ale trzeba być małostkowym, żeby próbować nieudolnego szejmingu, by przykryć własne błędy.
3
@Luciano99 Czekaj, zakażą sprzedaży alkoholu w nocy, to się skończą te proroctwa.
0
@LAMC_10 Rangi jak z G.I. Joe.
0
@OskP "obydwoje"...
2
@macio_944 A tutaj w pakiecie razem z nosicielem:
1
@Fabik87 "Rodrygo w sklepie kupuje warzywa" A tu nagle burak sam do niego podchodzi.
0
@draxidox Taki dostałem komunikat, kiedy Ci chciałem wtedy odpowiedzieć, że nie mogę Ci odpisać, bo jestem zablokowany. Teraz mogłeś z tym zrobić cokolwiek, tym bardziej, że dopiero na sam koniec zaczynasz domagać się dowodów na blokadę, a wcześniej w ogóle tego nie poruszałeś, mimo, iż pisałem o tym od początku. Będzie tego. Nara.
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
1
@FcPortoFan1999 "Ja z kolei jakoś zaczynam lubić stanie w kolejkach."
Widziałem kiedyś w drodze na Kasprowy. Wszyscy siedzą, a jeden gość jedzie na stojąco. To byłeś Ty? :)
1
@misterio "(...) tylko kulturalnie idę do sklepu dzień wcześniej i 20-25 opakowań wrzucam pod regały i chowam za innymi rzeczami, np. pudełkami z puzzlami."
Albo sprytnie w odkurzaczach, jak nas kiedyś nauczał jeden uczący. I do tego sklepu koniecznie komunikacją miejską bez biletu.
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.
2
@Borneo Ty zdajesz sobie sprawę, jaką głupotę właśnie napisałeś? Mam nadzieję, że nie odpowiesz mi na ten komentarz, bo ostatnie, czego potrzebuję, to postronne komentarze na temat mojego komentarza. Dostrzegasz ironię? Czy nie było tego kierunku na Koźmińskim?
2
@macio_944 Dla mnie humor Borasa jest nie do pobicia. No i Giza.
2
@ifoa Jest taka jedna:
1
@July_6_BcN "ja bym jeszcze do tego dodała, że wszystkie kobiety lecą na kasę, a wszyscy faceci to przemocowcy, czyli nakręcana wojenka płci."
Są już zaawansowane prace nad projektami mającymi wyeliminować z gry ten typ kobiet :):
Edit: Tak sobie pomyślałem, że przy okazji i ten typ facetów może przestać być tak widoczny. Choć to trochę chore.
0
@gumaz Wolałbym dowiedzieć się więcej o tym, co tam zaszło, zanim wyrobię sobie zdanie. W dzisiejszych czasach każdy dąży do tego, żeby przedstawić sprawę w najbardziej widowiskowy i dramatyczny sposób.
1
Komentarz usunięty
1
@michal26 "ale rozumiesz, że tak to nie działa? Są gruntowne spadki także w rodzinach, które wcześniej miały po kilka dzieci.
Dotychczas ludzkość NIE MIAŁA TAKIEGO PROBLEMU. To jest nowy zwyczaj. Oprócz tego, że jako ludzkość od lat dążymy do autodestrukcji, to do tego dochodzi cholernie niska dzietność (wypisujemy się sami z walki o reprodukcję i dalszy postęp ewolucyjny).
Masz problem z masową bezpłodnością. Mężczyźni nigdy nie mieli tak niskiego poziomu testosteronu. Do tego najwyższy w historii poziom antykoncepcji i uzależnienie ludzi od komfortu.
To już jest koniec."
A Ty, kolejny już raz, wiesz najlepiej, co się dzieje i co będzie :). Przekonamy się. Miej wiarę w życie.
0
@MOLESTA A umiesz wypowiadać się bez wrodzonego chamstwa? Czy przyzwyczaiłeś się do własnego buractwa, bo jeszcze nikt tutaj nie przywołał Cię do porządku? Daruj sobie ten protekcjonalny ton, bo nie masz ku niemu żadnych podstaw, skrzywdzony przez życie biedaku. Widzę, co zwykle wypisujesz. Nie tylko ja zresztą. A w tym przypadku po prostu nie masz pojęcia o czym piszesz, przedstawiasz jedynie własne projekcje, bo nie szukasz prawdy, tylko potwierdzenia własnych uprzedzeń. Żałosne i żenujące. Nara.
2
@michal26 "w jaki sposób niby to się ma zatrzymać, jak nawet konserwatyści mają 1-2 dzieci max. Kiedyś naturalnym było 4-5 dzieci w domu. Dzisiaj to masz wśród znajomych na palcach jednej ręki znajomych co mają 3 lub więcej dzieci, a kiedyś każdy praktycznie miał min. To jedno, a często 2-3 dzieci i nierzadko 4-5 lub więcej.
Dzietność spadła i spadać będzie. Ludzie nie łączą się w pary, związki trwają co raz krócej, a człowiek dąży do hedonizmu i komfortu. Sprawa przegrana 10 lat temu gdzieś.
Jest już po ptakach."
W bardzo prosty, tak jak działo się to w przyrodzie do tej pory. Napisałem Ci. W naturalny sposób wyginą ludzie z takim podejściem do życia, a pozostali się dostosują.
0
Komentarz usunięty