5

@macio_944 Dla mnie to proste: Wszystkie cele i mecze są ważne. Nie ma kaczki wybieraczki, bo to jest durne myślenie, które prowadzi donikąd.

2

@BulaKG Z połączenia tych ich mocy powstałby konkretny kozak.

0

Trener Lecha mnie rozwala. Mówi na konfie pomeczowej:
" „Nie wiem czy nasze zmiany miały wpływ na grę. To był nasz 4 mecz w ciągu 10 dni, dlatego część zmian była wymuszona. Jestem zadowolony ze zmian, w tym z gry nowych zawodników czy rezerwowych. Mieliśmy jeden dzień mniej na przygotowania, musieliśmy zrobić zmiany. Mimo tych zmian byliśmy blisko jednego punktu. Kiedy zobaczyliśmy skład Widzewa, to wiedziałem, jak zagra przeciwnik. "

"(...) byliśmy blisko jednego punktu." Pozazdrościć drużynie ambitnych celów. Poza tym wiedział, ale chyba nie powiedział, skoro dostali w trąbę.

0

@messi564 Kopali piłkę. Yamal strzelił. Koniec.

0

@Jacob1899fcb W kolejnym bloku banki i środki na potencję.

1

@GeneralXavi Tak jak ten wczorajszy Thou. Dużo szczęścia mają te hiszpańskie drużyny.

1

Lech tradycyjnie, stanął na wysokości zadania. Każdemu da się przełamać, taki jest zgodny.

2

@Luciano99 "Średnia ocena jego występu to 7,5 (...)"
Kompletnie nie zrozumiałeś. Chodziło o coś całkiem innego :).

0

@Sulimo Brzmi jak coś na pomarańczową platformę. No ale gratulacje, nieważne, co mówią.

1

@Kukiz FCB W sumie to najlepsze jest to, że robią to za swoje. Chyba jedyny klub w Polsce, którego właściciel sam wszystko finansuje, bez pomocy władz (czyli jakieś najmy stadionów, dotacje, itp.)

1

@FcPortoFan1999 Swoją drogą, oni to mają cykl życia: ES -> 1 Liga -> ES -> 1 Liga i tak w kółko.

2

@LAMC_10 Początkowo myślałem, że chodzi Ci o mózg, ale uspokoiłeś mnie :).

1

@kundee Żeby zdecydować się na to drugie i tak trzeba najpierw solidnie przyłożyć się do tego pierwszego.

3

@Luciano99 "(...) te nieudane próby, symulki (...)"
Mów co chcesz, ale te symulki ma udane.

1

@Tomaszekkkkk Dzięki, ale to niestety żadna z nich. To pierwsze to znane uniwersum, film "Żołnierze kosmosu" robił swego czasu furorę efektami.

0

@El Plutoninho Co Ty porównujesz coś do czegoś chłopie? Nie masz pojęcia, jak się mecz potoczy. City to City, a Real to Real. City też gra padakę, co pokazało nawet ostatnio. Przestań śnić i racjonalizować sobie świat pod własne wyobrażenia, bo Tobie się coś wydaje. Jak będzie, zobaczymy.

2

@NeroTFP1 I to mi się podoba, że są ludzie, którzy nie patrzą jedynie na czubek własnego nosa i kawałek za obejście, a potrafią dostrzec harmonię wszechświata, który się samoreguluje i dąży do naturalnego balansu.

1

@Messiah10 Raz na korzyść Realu, raz na niekorzyść przeciwnika Realu :). No ale poważnie, to dzisiaj Celta zdecydowania za długo grała w 11.

8

@Szicek10 Już Celta dzisiaj miała. City ma własne demony.

2

@Andrzej_Majonez Normalny jesteś? A co miał zrobić?

1

@Tomaszekkkkk Nie no, ciężko czasem coś znaleźć na podstawie tylko opisów. Tę drugą serię nawet kiedyś namierzyłem, ale zapomniałem zapisać i znowu jestem w kropce. Rasa nazywana była przez ludzi Pajęczakami czy Pajęczarzami - ale tego też nie jestem pewien na 100%.

0

@Tomaszekkkkk Pierwsza nie. Co do drugiej pozycji, to znam tę książkę, którą podałeś, ale to też nie to.

2

Szukam dwóch tytułów książek/serii (+autorów), może komuś się skojarzy.
1. Składa się z dwóch tomów (przynajmniej dwa czytałem). Opowiada o kimś w rodzaju szamana, który w trakcie snów przenosi się do innych światów i szuka tam artefaktów cennych w jego świecie. Te inne rzeczywistości są strzeżone przez ludzi obdarzonych mocą, których musi unikać. Na samym początku spotyka dziewczynę, która przeniosła się tam również w trakcie snu, ale nieświadomie, po prostu ma taką moc, jak bohater, tyle, że nie zdawała sobie z tego sprawy. Ona potem na coś choruje i by ją uratować, bohater wyrusza w podróż, po której zyskuje znacznie większe moce.
2. Seria S-F opowiadająca o wszechświecie podobnym do naszego, ale gdzie występuje rasa podobna do pająków, czy też pajęczaków, którzy toczą wojnę z ludzkością. O ile pamiętam, żywią się ludźmi i hodują ich na planetach jako źródło pożywienia. Czytałem któryś tom i spodobało mi się uniwersum.

Z góry dzięki za pomoc.

6

@Popitek12 Uff, uspokoiłeś mnie, bałem się, że jak zwykle u Ciebie, jest odwrotnie.

5

@blakkudium Bpenisa? Naprawdę?

0

@Rastafarnianin "(...) najczęściej singielek z wyboru"
Z wyboru innych facetów.

1

@ZuczekFCB1899 "Słyszałem o gościu, który zdał egzamin na prawo jazdy. Pojawiło mu się w mObywatelu, wsiadł w samochód i od razu spowodował wypadek. Wymusił o ile dobrze pamiętam i stracił prawo jazdy tego samego dnia."
Czyli system działa.

0

@sebasarna Opowiedz mi więcej o tym, jak nie chcesz o niej pamiętać.

7

A więc znaleźli ojca @Comentateiro...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?