0

@Laminedependencia A więc to jest ten słynny wzrok tęskniący za rozumem?

0

@Hosh Naprawdę, dziś dwa babole. Jak na razie.

2

@Vegeta88 Ona ma wiele słynnych cytatów, na przykład:
"Niech mnie kule biją", czy też ten najbardziej znany "Gghagg gagh gaggh ggahg gaggh".

0

@JBgomeS To jest tzw. "manewr kleczewski" :)
https://sport.tvp.pl/92037715/betclic-2-liga-bramkarz-zawieszony-na-piec-lat-za-ustawianie-meczow
On chyba w wywiadzie powiedział, że kolega prosił go o pośrednictwo, żeby uzyskać dostęp do konta innego kolegi i jak coś trafi, to 10% wygranej idzie do niego, czy jakoś tak.



11

@AduŚ07 Fungucius.

1

@gumaz No nie wiem. Oboje mogą mieć rację. Znając upodobania Kierwińskiego, to "został odebrany pijanemu kierowcy" może dotyczyć jego :).

3

@Luciano99 Ty też będziesz kiedyś dziadem. To znaczy większym dziadem niż teraz. Więcej szacunku do dziadów i dziadostwa.

1

@Hosh Spokojnie, jeszcze sezon się nie skończył.

0

Nie popisuje się ostatnio ten bramkarz Jagi. Trochę wstyd.

0

@Geble Wpadli, ale cóż szkodzi doliczyć coś jeszcze? Są o krok przed Tobą :).

1

@Kgorecki2500 Ty tam nic nie doliczasz, kolego? Żadnej opłaty serwisowej za wymianę oleju w rowerze?

0

@Encore @Popitek12 maluje nie tylko sobie, ale też innym. Nawet jeśli nie chcą.

0

@clyde Czyli, że co? Każdy, kto zapłaci, dostaje? Niezależnie od tego, czy faktycznie lokal jest dobry?

2

@marcin62 "Jadosik".

1

@sebasarna A kwiecień - plecień...

0

@FcPortoFan1999 No ale pokazywali tabelę i w tej chwili są nad Piastem, a mają tyle samo punktów, więc chyba się mylisz. Jeśli Piast przegra, to zostanie jak jest.

1

@FcPortoFan1999 Nie no, na dziś są poza spadkowiczami.

3

@ViscaelBarca2007 Głos rozsądku. Dziękuję.

3

@FcPortoFan1999 Trzeba o tym powiadomić Laportę.

0

@BojanKriKicz To Feio był hamulcowym.

4

@mordini123 Widzę, że grają na boisku Radomiaka. Zaraz wleci tam Feio z tacką i wyzwiskami.

2

@Bernard777 Może po prostu ma dość, rzuca robotę i pozbywa się sprzetu.

1

@tbas Za mało słucha tej swojej pani psycholog.

1

@FcPortoFan1999 Odnosiłem się do "Słoniki coraz bliżej powrotu do 1 ligi (*)"

1

@FcPortoFan1999 Czyli swojego naturalnego środowiska.

3

@Bolton Ja bym poszedł w to jeszcze dalej. Solipsyzm, mówi Ci to coś?

18

Czuję, że jechała pewna grupa z LR :)


0

Przegapiliście taką okazję na clickbait...
Gdybyście napisali "Joan Laporta zdradza..." na pewno zainteresowanie byłoby większe.

2

@blakkudium Ale to ma być jeden wszystkomający gość, tak? :)

0

@Who_you_mam To prawda, ciągle kombinuje i zwykle wybucha mu to w twarz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?