0

@Rifek Straszną masz łatwość w szafowaniu słowem "odklejka" w stosunku do osób ze zdaniem których się nie zgadzasz. I straszną łatwość w racjonalizowaniu zachowań osób z którymi chyba sympatyzujesz. Za mało "XD", to zawsze podkreśla dojrzałość. W dodatku spłycasz WYRAŻANIE POGLĄDÓW do przeklinania, co świadczy albo o ignorancji albo po prostu o złej woli.

1

@Safrani Ciekawe, czy to w ogóle o nogi chodzi? Może tego Mbappe tak naprawdę boli łokieć?

0

@lithotripter Kiedy zobaczyłem Twój poprzedni komentarz, przypomniała mi się ta historia z Florentino Perezem, kiedy jakiś czas temu jedno z hiszpańskich mediów publikowało nagrania z jego prywatnych rozmów (tzw. taśmy Pereza), w których obrażał i wyrażał się mocno nieprzychylnie o ludziach, którym publicznie okazywał przyjaźń. Ikera Casillasa, Raula, Gutiego, CRa i innych. I wiesz co? Kibice RM tłumaczyli go tak samo jak Ty tę kobietę. Że to prywatnie, że się nie liczy i mnóstwo równie absurdalnych usprawiedliwień. Nie przekonali mnie wtedy i Ty nie przekonałeś mnie teraz. To świadczy jedynie o dwulicowości, fałszywości, która każe na pokaz udawać kulturę i klasę, podczas gdy naprawdę skrywa zgniliznę.

0

@TR3YWAY To akurat jest zabawne, nie wiem o co tu się spinać?

1

@lithotripter Czyli, reasumując, można być chamem, byle nie publicznie.

1

@July_6_BcN A młode cieszy się z byle czego.
:)

0

@Pedri16Future "Kanał Zero znowu nagrali materiał na DIOZ. Oby w końcu ktoś z nimi porządek zrobił."
Sprecyzuj, z którymi?
:)

0

@Faro Napastnik, który nie strzela bramek? Papszun byłby zainteresowany, gdyby nie wzrost. I koszt, bo w Legii bieda.

0

@Frimpong Nie wszedłem, od razu odpisuję. Szkoda, że nikt tego nie przeczyta.

1

@AmigoBlancos A co, za darmo ma się lać? Wtedy dopiero by był odklejony.

5

@Zbyszard Pączki od Arbeloi. Po nich człowiek się niczego nie boi.

2

No to albo dobre wieści albo powrót do gry, zdecydujcie się.
:)

0

@Toretto Daruj sobie te wycieczki osobiste. Nie napisałeś niczego sensownego, jedynie jakieś swoje fantazje, żeby - czego dowodzi pierwszy post - pokazać jakąś wyimaginowaną wyższość nad innymi komentującymi. Szkoda czasu na Twoje głupoty. Nara.

1

@BulaKG Glapiński.

0

@Toretto Przeczytaj sam, co napisałeś.
" (...) i wyniki badań są przedstawione komputerowo i lekarz mógł zaliczyć wtopę jeśli odczytywał obraz i opisał badanie nie z tej nogi co trzeba. "
W kontekście do tego, co napisałeś teraz, jak lekarz mógł zaliczyć wtopę? Opisał kolano, które badano.

Poza tym, ja też miałem rezonans i tam naprawdę nie pracują idioci z warsztatu @Luciano99. Pytają Cię o wszystko i zwracają uwagę na to, co robią i co robisz Ty. A Mbappe musiałby być debilem, gdyby nie widział, na które kolano zakładają mu cewkę i nie pytając, czemu. Nie wiem, co tam się stało, ale Twoja narracja jest równie absurdalna, co ta z rm.pl.

1

@Szklaner Dobrze, że to nie Vinicius, bo ten po tym liściu od razu by padł i zaczął domagać się karnego i czerwonej kartki.

4

@Toretto Jednakowoż sądzę, że - mimo, iż to nie średniowiecze - nadal w zawodzie lekarza pracują ludzie raczej myślący i wydaje mi się, że zapytali go wcześniej, która noga go boli. A że ma tylko dwie, to ciężko raczej się pomylić. Wypadałoby też, żebyś - przed tak zdecydowaną wypowiedzią - sam zorientował się najpierw, jak wygląda rezonans magnetyczny kolana i co się na to kolano zakłada.

3

@Rupert_Haubica Jeszcze nie wszystko zostało wsadzone.

0

@BorzyKrzys "Wszystkiego najlepszego piękna lisico."
Już myślałem, że znowu jakiś pean pochwalny na cześć Tuska.

2

@Pawel13sz Z tych Brazylijczyków, co to stali na wieżyczkach strażniczych.

1

@Kinginiesta
Radziecki naukowiec przeprowadza badanie narządów słuchu muchy.
Złapał muchę, wyrwał jej skrzydełka, położył na blacie i mówi:
- Nu, mucha, idzi. - Mucha idzie.
Wyrwał jedną parę nóg, położył muchę na blacie i mówi:
- Nu, mucha, idzi. - Mucha idzie.
Wyrwał drugą parę nóg, położył muchę na blacie i mówi:
- Nu, mucha, idzi. - Mucha z trudem, ale idzie.
Wyrwał trzecią parę nóg, położył muchę na blacie i mówi:
- Nu, mucha, idzi. - Mucha nie idzie.
Naukowiec zadowolony zapisuje wynik doświadczenia:
- Po wyrwaniu wszystkich nóg mucha straciła słuch.

0

@Tasde Przecież Dembele nie wiedział, którą nogę ma lepszą i którą lepiej mu się strzela. Ci Francuzi z importu tak widać mają. Zaraz RMTV zrobi materiał o tym, jak Negreira pomylił Kylianowi nogi.

4

@Comentateiro To jest tak dobre, że nie mogłeś tego sam wymyślić. Musiałeś komuś ukraść, jak to zwykle robią Niemcy.
:)

2

@Safrani O Jezu. Pytająca może pływać w sposób pokazany na zdjęciu dowolnie długo, bo tam ewidentnie nie ma co obumrzeć z braku tlenu.

1

@bartekvisca Czyli nadal gra w parze z Viniciusem?

3

@Kgorecki2500 Czekaj, już Ci Lewica przygotuje projekt ustawy, to skończy się to Bizancjum. Kto to słyszał, żeby normalny człowiek miał cztery porcje? Dwie to max, a od trzeciej wzwyż podatek!

0

@Popitek12 "(...) od gimnazjum francuz to moje ulubione cwiczenie"
Wszyscy Twoi koledzy też tak mówili.

1

@MessiForeverTheBest Wszystkie trzy.

2

@Popitek12 Pierwsze słyszę, żeby parówki trenowały.

4

@Jakchcesz Pismo naucza, że trzeba się dzielić.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?