1

Co z tego, że spalony, jak piłka i tak przyjęta na 5 metrów.

0

@dominox1998 Co w tym dziwnego? Każda sójka swój ogonek chwali.

0

@July_6_BcN "rozwodnicy nie wchodzą w grę :/"
Jeśli spotka się odpowiedni facet i właściwa dziewczyna, to wszystko wchodzi w grę.

0

Nie no, kurna, to już lekka przesada.

0

@Derpowsky Jasne, że tak.

1

@gumaz "żeby @July_6_BcN poznała kawalera."
Albo chociaż świeżego rozwodnika.

4

@clyde Wygra, czy przegra, nieważne. Ważne, że potem będzie lunch.

7

@FcPortoFan1999 "Rzekłbym tak.To dość ryzykowne.Dmuchnij i natychmiast węża do zlewu żeby Ci się do ust nie nalało.Przy okazji wyczyść filtr."
Nigdy nie rozumiałem tych homoseksualnych szyfrów.

0

@pluszek Polska odpowiedź na R2D2.

1

@D10SLEO Lis w tej stylizacji pasowałby na trzeciego do Braci Kamratów, prześmieszny jest.

3

@Borneo "(...) tzw. „odwróconego Kissingera” (ang. reverse Nixon)"
U Ciebie jak zwykle, odważne, awangardowe tłumaczenie. To Ty stoisz za konwersją "Die Hard" na "Szklaną pułapkę"? :).

2

@FcPortoFan1999 "Getafe Jose Bordalasa to są sado-maso gierki psychologiczne."
I tak będą wspominać te czasy. "A za Bordalasa łapało się za k...." i okej.

1

@Luciano99 Sędzia zazdrośnik.

0

@kanver_ Czyli, jak rozumiem, kolejny wywiad. Może znowu coś o premiach w kadrze, ale tym razem powie prawdę?

0

@MirusAmisz E tam. Zcancelowali ją, ale jakoś tam spokojnie sobie żyje. Gorzej z Shią, ten to się stoczył. Coś jak niedoszłe kolejne cudowne dziecko Hollywood, Ezra Miller. Ci dwaj to mogliby być braćmi.

0

@Borneo "(...) jednak pos to stan umysłu;)

Akurat Ty nie powinieneś nic pisać o stanach umysłu :).

0

@Colon To będzie podróż za jeden uśmiech.

0

@Colon Musisz koniecznie tam polecieć i im wytłumaczyć.

0

@Ignareks W czasie okupacji by Cię ogolili na łyso.
:)

0

@VamoSBarca88 Wspaniała sprawa. Kanapki z masłem i cukrem, albo ze smalcem i solą... to były czasy.

1

@LAMC_10 Odmawiam kpienia z osób chorych.

1

@Lionel_Messi10 Kurna, przeczytałem "bezalkoholowego" i się od razu zbulwersowałem.

3

@fcbarcafan19 Pewnie w końcu nie wytrzymał. Zawsze mieliło się w Kotle Bałkańskim, a teraz wszyscy dookoła się tłuką, a u niego spokój. No to trzeba podgrzać atmosferę i poszukać atencji.

2

@kubix05 "... Dzieci idą spać, miś po flaszkę leci." A co Uszatek je na kolację? Pora na dobranoc!

9

@severius Mylisz się kompletnie. Właśnie tam u niego jest zawsze za wiele pomyślunku. Guardiola jakby musiał otworzyć drzwi, to by zaczął budować maszynę do otwierania drzwi.

2

@norbi77 Jemu się po prostu włącza za każdym razem komplikator.

2

@Lionel_Messi10 I tak właśnie @July_6_BcN porwała Pedriego. Poszukiwania trwają.

2

@July_6_BcN "ja jutro nie mam czasu, bo mój narzeczony gra przeciwko Sevilli i muszę go wspierać."
Ty to chyba jesteś takim typem Rose z "Dwóch i pół". Mam nadzieję, że niczego i nigdzie mu nie przyklejasz.

3

@blakkudium Jak jeden przekręciarz do drugiego. Wzruszające.

1

@norbi77 Wspaniała to była konsolka (zresztą większość z nich), wiele czasu mi ta gra pożarła:


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?