Dari0G
Dołączył/a: kwiecień 2019
Ełk
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Tasde A jak przyjdzie, to okaże się, że czas minął i trzeba świeży :).
0
@MessiForeverTheBest Teraz zbudujmy podobną piramidkę z paliwa. To manipulacja i tyle. Jak z przetargami - jeśli chcesz, by wygrał ktoś konkretny (firma, albo produkt), tworzysz specyfikację, którą tylko on może dostarczyć.
0
@Cryptolis Błaszczykowski nie trafił karnego, kiedy był "starym" i sprawdzonym piłkarzem. To nie jest żaden argument. Ryzyko istnieje, ale z takim podejściem, to nigdy niczego nie osiągniemy, bo zawsze coś może pójść nie tak. A różnica między tym młodym, a Yamalem, jest właśnie w podejściu do dawania im szans.
2
Ferran jest cudownie nieporadny :).
0
@messi564 Kontrowersyjne.
0
Na szczęście piłkarze Rayo są równie dobrzy, jak nasi.
1
Mam nadzieję, że ten biedny bramkarz przezyje.
0
"Ktoś miał gwizdek na trybunach." Pewnie Negreira.
1
@Luciano99 Tata trzy promile. "Wnieście go!"
4
@misterio Myślę, że w Japonii to akurat powinni rozstrzygać wynik za pomocą pojedynku na miecze dwóch wybranych zawodników z przeciwnych drużyn. Rodzaj samurajskiego sądu bożego. Drużyna zawodnika, który zabije przeciwnika, wygrywa. Co prawda przetrzebiłoby to składy, ale po coś są ci zmiennicy. No i myślę, że w niedługim czasie drużyny starałyby się jak szalone, żeby nie zremisować, co podniosłoby jakość widowiska. W końcu nie wiadomo, kogo trener wyznaczy.
1
@Cyzix A ten, co rzucał, wejdzie pewnie za niedługo na ring z Labrygą i znowu będzie spieprzał jak młody gorylek. Tam to dosłownie grają w kamień, papier, nożyce. A głupi lud kupuje.
5
@Luciano99 To prawda, potwierdzam, że jesteś specjalny.
2
@Cyzix Najważniejsze, że ani słowa Policji, Prokuraturze i Sądowi. Randomowym ludziom w internecie się nie liczy. Na tym polega bycie gitem.
1
@Karol145 Dziwnym trafem nie potrafisz powiązać tego, co odkryto na temat osoby z tej piątki (zaangażowania w przemyt ludźmi) z samą sprawą "piątki". Udajesz, że nie ma to nic wspólnego, że nie można wysnuć żadnych wniosków, iż skoro odkryto, że uczestniczy w tym procederze, to znaczy, że w sprawie "piątki" działała tak samo. Nie, tu akurat wykazała się altruizmem. Bo sąd tak postanowił. I nie, nie zajmuję się wycieczkami osobistymi. Stwierdzam po prostu FAKT, iż w przypadku osób, których nie darzysz sympatią, bez problemu ferujesz wyroki i wyrażasz opinie, nie bacząc na brak dowodów, czy wyroków sądu. Widać to po Twoich komentarzach. Możesz udawać, że tak nie jest, ale to będzie jedynie udawanie. Wskazałem jedynie na Twój RÓŻNY sposób postępowania, w zależności od tego, czy z kimś/czymś sympatyzujesz, czy nie. Nie jesteś wcale obiektywny. Tyle.
2
@Karol145 O co Ci chodzi gościu? Ty się czytasz? Prześledź własne komentarze, z jaką łatwością ferujesz wyroki w sprawach, o których nie masz pojęcia, ale czyjeś poglądy zgadzają się z tym, co masz w głowie? Piszę na temat, tylko Ty nie potrafisz tego przyznać, więc szukasz wykrętów.
"Sad uniewinnil piątkę z hajnowki i są to wyroki prawomocne. Nie, jest to zgodne z faktem i nic nie możesz z tym zrobić."
Co to ma wspólnego z moim "Nie to, co ci odważni, którzy bronią polskiego munduru w sprawie "piątki z Hajnówki" albo byłej rzecznik SG, prawda?" gdzie odnosiłem się do zachowania Żurka i jego sługusów? A Ty z czym wyjechałeś? Weź może zastanów się, co chcesz przekazać w swoich wpisach, bo sam nie za bardzo ogarniasz, poza niepowstrzymaną chęcią, by Twoje było na wierzchu. Nara.
2
@Karol145 Typie, a to co smarujesz za każdym razem o ludziach, których nie lubisz jest udowodnione? Czy pasuje do Twoich uprzedzeń, więc klaszczesz z uśmiechem, nie wnikając, czy prawdziwe, czy też nie? Nie pogrążaj się hipokryzją.
1
@LAMC_10 To prawda, ale tak zostali wychowani. Większość Niemców pochwalała też dokonania Hitlera, a przecież wcześniej latami mieszkali obok siebie.
Edit: Przecież w Izraelu masa ludzi uważa Polskę za współodpowiedzialną za holokaust. Dlaczego? Kto im to wmawia? A ruscy powszechnie uważają, że nie napadli na Polskę w 39, tylko bronili swoich.
4
@Karol145 Ty jesteś chyba gościem o którym mówił Lenin. A raczej przypisuje mu się ukucie pewnego terminu. Bronisz każdego, kto wydaje Ci się trzymać po Twojej stronie, niezależnie od jego faktycznych zamiarów i czynów.
https://www.rp.pl/spoleczenstwo/art43786901-aktywistka-z-tzw-piatki-z-hajnowki-podejrzana-o-przemyt-ludzi-dowiedziala-sie-rz
Jedni są dla Ciebie ruskimi onucami, a drudzy nie. I rozróżniasz ich na podstawie jedynie sympatii politycznych, a nie faktycznych dokonań lub ich braku.
0
@norbi77 "A który z tych co odeszli, bo nie chcieli czekać na swoją szansę, to wrócili? Żaden.
Wrócili tylko Ci, których wypożyczono lub sprzedano z opcją pierwokupu."
Ty naprawdę jesteś tak zaślepiony? Gdzie tu jest coś o pierwszym zespole? Gdzie nasmarowałeś coś o planach klubu? Nie manipuluj ponownie i nie dodawaj TERAZ argumentów, które Ci się przypomniały, żeby udawać, że miałeś od początku rację. Olmo odszedł, bo nie miał szans na grę, co sam pośrednio przyznał w wywiadzie. Barcelona nie miała do niego prawa pierwokupu. Więc nie wypisuj mi teraz dodatkowych warunków, które Ci się nagle przypomniały, bo poprzednia narracja okazała się nie trzymać kupy.
Odniosłem się do Twoich pierwotnych słów i je kompletnie obaliłem. Quod Erat Demonstrandum. Zacznij szukać prawdy, a nie potwierdzenia własnych uprzedzeń. Nara.
2
@Comentateiro Nie to, co ci odważni, którzy bronią polskiego munduru w sprawie "piątki z Hajnówki" albo byłej rzecznik SG, prawda?
0
@LAMC_10 Ciekawe czy w trakcie też będą opowiadać o wspólnych przygodach?
"A pamiętasz nasze wspólne pobicie?" - to był hit.
0
@norbi77 "No i co z Olmo?
Czy on odszedł z fochem, że nie pozwolono mu grać?"
Odszedł, jak sam mówił, z powodów sportowych i nie żałował tej decyzji.
Poza tym nie zmieniaj tematu i nie manipuluj.
"Wrócili tylko Ci, których wypożyczono lub sprzedano z opcją pierwokupu."
Właśnie Ci udowodniłem, że nie masz racji.
Ty też widzę masz jakieś dziecinne foszki, jak gdyby zabrał Ci coś cennego.
0
@Karol145 No tak, ale co ma zrobić gracz, dla którego nie ma miejsca? Zestarzeć się honorowo podziwiając kolegów? Niech mu się wiedzie jak najlepiej, będzie to tylko z korzyścią dla Barcelony.
1
@Comentateiro "1. Młoda bardzo otyła kobieta, scrollująca filmy wideo w telefonie ok 9.15 rano, siedząc na ławeczce - poziom uzależnienia, braku świadomości a propos autodestruktywnego stylu życia absolutnie porażające."
Może przeglądała materiały instruktażowe dotyczące najbardziej efektywnych technik chodzenia, żeby spalić tłuszcz? Czemu Ty zawsze jesteś tak pesymistycznie nastawiony do świata? Najpierw czarnowidztwo, że Tusk to najlepsze, co mogło spotkać Polskę, a teraz to. Z takim nastawieniem pożyjesz co najwyżej z tysiąc lat.
0
@norbi77 "Wrócili tylko Ci, których wypożyczono lub sprzedano z opcją pierwokupu."
Olmo?
0
@Karol145 Stary, ale z Twoich wypowiedzi widać wyraźnie jaki masz ból dupy o to, że gość (dzieciak) zrobił to, co wydawało mu się w danej chwili słuszne. A ja chciałbym, żeby mu się powiodło i żeby kiedyś wrócił jako cenny nabytek. Jego postępy przyniosą tylko chwałę barcelońskiej akademii, zamiast opinii, że znowu przyszedł z niej jakiś nieudacznik. Nie wszyscy mogą grać w pierwszej drużynie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Karol145 To są ŻADNE przykłady. Fabregas, Pique, czy z obecnych nawet Olmo przeczą Twojej pewności. Ludzie wspominają nawet Thiago, żałując, że nie wrócił. Nie wiesz, jak kto się rozwinie. Wybierasz sobie przykłady w jakiś sposób potwierdzające Twoją narrację, za to wygodnie udajesz, że nie istnieją przypadki jej zaprzeczające. Nigdy nie mów nigdy. Ludzie Neymara chcieli, żeby wrócił, choć on się na nas wypiął naprawdę w chamski sposób.
2
@TR3YWAY Współczuję. Też słyszałem, że skleroza nie boli, ale nogi cierpią.
1
@Karol145 Ale Ty rozumiesz, że w Barcelonie grało wielu piłkarzy, którzy odeszli, a potem wrócili? I że nawet w tej chwili grają? Czy zamierzasz trzymać dziecinnego focha, jakby osobiście Ci któryś zabrał zabawki z piaskownicy? To jest gra, to jest biznes, to są ich życia i kariery. Ciekawość, czy w swoim życiu też jesteś taki zasadniczy i bezwzględnie lojalny?