Dari0G
Dołączył/a: kwiecień 2019
Ełk
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Ojciec5tkidzieci "Ale przecież jest pan Polakiem, a Polacy głosowali na to, czy tamto, więc odpowiada pan tak samo." A pani Justyna jest dziennikarką, a przecież dziennikarze wspierali i współpracowali z Rubcowem, prawda? Więc ona również.
1
@Popitek12 Handel ludźmi jest zakazany.
3
@Kgorecki2500 "No atakują automatycznie stali się wrogiem a atak planowali od dłuższego czasu a nie popłynęli w losowy poniedziałek xd"
Jak to się ma do stwierdzenia, że Japonia była wrogiem? Oficjalnie nie była. I nie było jednomyślności, co do zgody na atak. Teraz pewnie się zastanawiają, co słowa Trumpa mogą oznaczać dla nich.
Ogólnie zauważam, że strasznie się zradykalizowałeś i ciągle jedziesz po tym Trumpie, w dodatku śmiejąc się, że to taki głupek, a sam jednocześnie oczekujesz, że obcy kraj będzie myślał o Tobie i Twoim państwie. Oni mają Ciebie i nas w dupie, koszula zawsze jest bliższa ciału. To samo tyczy się tej UE z Niemcami na czele. Pokazał to konflikt z Ukrainą, gdzie na początku nie chcieli im w ogóle pomagać, otwarcie negocjowali z Putinem, prowadzili (i prowadzą) z nim biznesy, a teraz liczą na to, że kiedy (i jeśli) się wojna skończy, im przypadnie zysk z odbudowy Ukrainy, a przy okazji wrócą do starych interesów z Rosją, które musieli oficjalnie przerwać. Jeśli uważasz inaczej, to strasznie jesteś naiwny. Leninowi przypisuje się ukucie terminu określającego takie osoby. Każdy powinien dbać o siebie (jak pozostali to robią) i starać się uzyskać od każdego najbardziej korzystne warunki.
1
@Kgorecki2500 "Japonia była wrogiem"
Ciekawe i odważne stwierdzenie. Na jakiej podstawie tak twierdzisz? Bo atak na Pearl Harbor został przeprowadzony bez wcześniejszego wypowiedzenia wojny. Mieli spory wynikające z napięć w rejonie Pacyfiku, ale prowadzili negocjacje dyplomatyczne. Nie dogadali się i wtedy Japończycy zaatakowali PH.
0
@TR3YWAY Pewnie Fagata ją dopadła. Plan C.
0
@Derpowsky Arsenal pamięta.
1
@mordini123 Ten występ był lepszy, niż oficjalny teledysk.
1
@mordini123 A więc przypomnijmy sobie Eurowizję i "Hard Rock Hallelujah".
1
@Faro "Najlepiej tu nic nie pisać i przytakiwać każdemu. "
Pomijając już, że to co napisałeś nie ma sensu, to i tak się nie da w ten sposób postępować. Jeśli jednemu przytakniesz, to drugi od razu zarzuci Ci jakieś poglądy albo przynależność, której akurat on nie toleruje. Po czym nastąpi proces wyśmiewania.
1
@BojanKriKicz Też Donnaruma: "Jestem do bani!"
1
@mordini123 W trakcie skoku planuje sko(ń)czyć 55 lat.
1
Piękna interwencja bramkarza Totków.
2
@Faro Dokładnie tak sobie pomyślałem, że to przez to. Dlatego szczerze życzę Ci ch... w d..., licząc, że również obróci się to na Twoją korzyść :).
0
Yamal przecież ostrzegał w mediach społecznościowych. Słowny skubany.
2
Pewne niedociągnięcia są. Nie wiem, czy nasi są w stanie utrzymać prowadzenie.
0
@Bilon87 @AlexDark00 wiedział o tym już 10 lat temu.
0
@Katalończyk 99 Ronald Zadaniowiec.
1
@Matt_i1992 Czemu tak skromnie? Mierz wyżej.
1
@Roobo "18 minuta, Gordon wychodzi na czystą pozycję, z boku boiska nadbiega Araújo... Ajjj to był brzydki wślizg i sędzia sięga po czerwoną kartkę!"
"Gordon, Gordon schodzi z zasłużonym czerwem, nie można tak grać! Araujo wstaje i uniesionym kciukiem daje znać, że wszystko jest w porzadku!"
0
@Walker Dla mnie zawsze najlepsza była ta wersja (dyskoteki lat 90-tych):
1
@Kgorecki2500 Czyli, że co? Koński łeb w łóżku? Fanom wyjaśniam, że nie miałem na celu obrazić pana Romana.
4
@CLS63AMG Typowe zachowanie Niemców. Nic się nie zmieniło po dziś dzień. Wszystko, co mają, zyskali dzięki rabunkom na masową skalę.
0
@Ilka "Wystarczy popatrzeć na Męczennika odrazu murzynka się odechciewa .."
O co Ci chodzi, przecież Vini pięknie baila:
0
@LAMC_10 Jak trzymałeś ten plecak z przodu, skoro ręce na kieszeniach? Plączesz się w zeznaniach koleś.
0
@LeoMessiiBarcaPepa U nas ostatnio to każda 9 jest fałszywa. Obiecują, że teraz to już na pewno będą strzelać gole, a potem jest jak jest.
3
@Luciano99 Nie pierwszy raz.
3
Nie no, faktycznie blisko gola ten Kylian. Brawo pan komentator, od razu poznać fachowca.
4
@Kozinho. A City na to: "Coo?! Większy ciamajda niż my?! Niedoczekanie. Trzymajcie piwo!"
3
@escarabajo Pep trafnie wyselekcjonował słabe punkty, które przeszkadzały w osiągnięciu zamierzonych celów.
1
@La Pulgaa Już tłumaczę. Nie wiesz, jak działa VAR i kiedy sędzia może podejść do monitora. Podpowiadam - to nie sędzia główny o tym decyduje.