Dari0G
Dołączył/a: kwiecień 2019
Ełk
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@tbas Za mało słucha tej swojej pani psycholog.
1
@FcPortoFan1999 Odnosiłem się do "Słoniki coraz bliżej powrotu do 1 ligi (*)"
1
@FcPortoFan1999 Czyli swojego naturalnego środowiska.
3
@Bolton Ja bym poszedł w to jeszcze dalej. Solipsyzm, mówi Ci to coś?
18
Czuję, że jechała pewna grupa z LR :)
0
Przegapiliście taką okazję na clickbait...
Gdybyście napisali "Joan Laporta zdradza..." na pewno zainteresowanie byłoby większe.
2
@blakkudium Ale to ma być jeden wszystkomający gość, tak? :)
0
@Who_you_mam To prawda, ciągle kombinuje i zwykle wybucha mu to w twarz.
1
@Who_you_mam Nie ma znaczenia z czyich ust. Jeśli faktycznie tak powiedział, to sorry, ale tylko współczuć dobrego samopoczucia.
3
@Lanosss Nazwisko ma, że tak powiem, w pytę.
0
@cracker Kolejny kamień do rzucenia dla przeciwników Xabiego wśród kibiców Realu, bo to on go oddał.
0
@Transu96 Spoiler: Twoje porównanie NIE MA SENSU. Poza tym, sprawdziłeś chociaż, ile ten dług wynosi po "zniwelowaniu ogromnie" i ile to wg Ciebie to "ogromnie"? Bo mam takie wrażenie, że napisałeś to ot tak, bo przecież cóż szkodzi napisać, a może nikt nie sprawdzi.
1
@Eklerek Nie no, w tym przypadku raczej ma i to sporo. Wrzucasz tweeta z opisem "Endrick simply DESTROYED Celta Vigo yesterday." Kolega sprawdza ten mecz, a tam 1:1. Nie widzisz jakie to absurdalne?
1
@Kgorecki2500 To na zdjęciu wygląda jak coś, co sam sobie złożyłeś z Lego.
1
@Transu96 "Zniwelowany" oznacza chyba coś zupełnie przeciwnego, niż Tobie się wydaje :).
1
@Sulimo "Pożyteczny idiota" - co prawda pochodzenie określenia przypisuje się Leninowi, ale podobno nie zostało to jednoznacznie ustalone.
0
@Frimpong No tak. I potem idą do tego X-Demona szukać zajęcia.
0
@Deathwing112 Jak w tym wierszyku:
A to było tak: bociana jeb... szpak.
Potem nastąpiła zmiana i szpak jeb... bociana.
0
@olejtm "Wy nie dawajcie ludzią (...)"
Lepiej dawać zwierzą.
:)
2
@Gibbon_FCB O kurka, już się zaczęło? Przecież mieli być pod tym Orlenem dopiero o 21...
2
@Walker Jasne, że lubiliśmy. Czwartki z TVP. "Dempsey i Makepeace na tropie" też był niezły, zwłaszcza znając ich relację w RL (nie chodzi o Ramblę La :). Do tego "Żar tropików".
0
@Terroriser "u mnie tez ostatnio jakoś więcej pan niż panów się zrobiło. Co akurat mojej branży moze przysparzać kłopotów"
Brzmi jak służby mundurowe, bo tam tak to wygląda :).
0
@FcPortoFan1999 "Co?! Potrzymaj mi piwo!"
4
@Terroriser Może po prostu się nie wykąpałeś?
1
@Popitek12 Nie martw się. Nikt nie robił zdjęć ekipie sprzatajacej.
1
@barcelonaLM Czyli, że co? Wygramy LM?
:)
1
@Bernard777 Idol Feio.
1
@Dankho94isback "Pep nie jest najlepszym trenerem w historii"
Dla Realu jest :).
@LeoMessiiBarcaPepa "(...) a Hiszpan jeszcze ostatniego słowa nie powiedział."
Czyli, że co, jeszcze nieraz przegra z Realem?
0
City wyjaśnione w pierwszej połowie. Pakować się i do domu.
0
@kamiVeB Jeśli odpowiada to faktycznie temu, co działo się w meczach, to co jest w tym zabawnego?