1

@tbas Za mało słucha tej swojej pani psycholog.

1

@FcPortoFan1999 Odnosiłem się do "Słoniki coraz bliżej powrotu do 1 ligi (*)"

1

@FcPortoFan1999 Czyli swojego naturalnego środowiska.

3

@Bolton Ja bym poszedł w to jeszcze dalej. Solipsyzm, mówi Ci to coś?

18

Czuję, że jechała pewna grupa z LR :)


0

Przegapiliście taką okazję na clickbait...
Gdybyście napisali "Joan Laporta zdradza..." na pewno zainteresowanie byłoby większe.

2

@blakkudium Ale to ma być jeden wszystkomający gość, tak? :)

0

@Who_you_mam To prawda, ciągle kombinuje i zwykle wybucha mu to w twarz.

1

@Who_you_mam Nie ma znaczenia z czyich ust. Jeśli faktycznie tak powiedział, to sorry, ale tylko współczuć dobrego samopoczucia.

3

@Lanosss Nazwisko ma, że tak powiem, w pytę.

0

@cracker Kolejny kamień do rzucenia dla przeciwników Xabiego wśród kibiców Realu, bo to on go oddał.

0

@Transu96 Spoiler: Twoje porównanie NIE MA SENSU. Poza tym, sprawdziłeś chociaż, ile ten dług wynosi po "zniwelowaniu ogromnie" i ile to wg Ciebie to "ogromnie"? Bo mam takie wrażenie, że napisałeś to ot tak, bo przecież cóż szkodzi napisać, a może nikt nie sprawdzi.

1

@Eklerek Nie no, w tym przypadku raczej ma i to sporo. Wrzucasz tweeta z opisem "Endrick simply DESTROYED Celta Vigo yesterday." Kolega sprawdza ten mecz, a tam 1:1. Nie widzisz jakie to absurdalne?

1

@Kgorecki2500 To na zdjęciu wygląda jak coś, co sam sobie złożyłeś z Lego.

1

@Transu96 "Zniwelowany" oznacza chyba coś zupełnie przeciwnego, niż Tobie się wydaje :).

1

@Sulimo "Pożyteczny idiota" - co prawda pochodzenie określenia przypisuje się Leninowi, ale podobno nie zostało to jednoznacznie ustalone.

0

@Frimpong No tak. I potem idą do tego X-Demona szukać zajęcia.

0

@Deathwing112 Jak w tym wierszyku:
A to było tak: bociana jeb... szpak.
Potem nastąpiła zmiana i szpak jeb... bociana.

0

@olejtm "Wy nie dawajcie ludzią (...)"
Lepiej dawać zwierzą.
:)

2

@Gibbon_FCB O kurka, już się zaczęło? Przecież mieli być pod tym Orlenem dopiero o 21...

2

@Walker Jasne, że lubiliśmy. Czwartki z TVP. "Dempsey i Makepeace na tropie" też był niezły, zwłaszcza znając ich relację w RL (nie chodzi o Ramblę La :). Do tego "Żar tropików".

0

@Terroriser "u mnie tez ostatnio jakoś więcej pan niż panów się zrobiło. Co akurat mojej branży moze przysparzać kłopotów"
Brzmi jak służby mundurowe, bo tam tak to wygląda :).

0

@FcPortoFan1999 "Co?! Potrzymaj mi piwo!"

4

@Terroriser Może po prostu się nie wykąpałeś?

1

@Popitek12 Nie martw się. Nikt nie robił zdjęć ekipie sprzatajacej.

1

@barcelonaLM Czyli, że co? Wygramy LM?
:)

1

@Bernard777 Idol Feio.

1

@Dankho94isback "Pep nie jest najlepszym trenerem w historii"
Dla Realu jest :).
@LeoMessiiBarcaPepa "(...) a Hiszpan jeszcze ostatniego słowa nie powiedział."
Czyli, że co, jeszcze nieraz przegra z Realem?

0

City wyjaśnione w pierwszej połowie. Pakować się i do domu.

0

@kamiVeB Jeśli odpowiada to faktycznie temu, co działo się w meczach, to co jest w tym zabawnego?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?