0

@Fake69 Przekomicznie to wyglądało, jakieś dramatyczne, nieskładne podania w ostatniej chwili. Zaskoczeni obaj: i podający i adresat podania. Monty Python normalnie.

0

@Hindus "Poczekam, aż zacznie grać gorzej, a potem też go nie powołam. Kamil, wchodzisz!"

0

@Batys Chłop zaparkował w szczerym polu, poszedł na zakupy, a tu mu w tym czasie wybudowali chodnik, jezdnię i zespawnowali agresywnego pieszego.

0

@zadafcb Tak Laporta ratował Barcelonę.

0

@Walker "Uznany za szaleńca, zostaje następnie umieszczony w zakładzie psychiatrycznym."
Brzmi jak historia z życia Kamila G.
Ale i tutaj, na LR, można by dopasować kilku gagatków.

0

@KrychaFCB Ale ta Lewandowska się zmieniła... Dobrze, że choć dalej tańczy.

2

@Kacper1432 Nikt Ci tyle nie da, ile Laporta może obiecać.

0

@karolup Zgłoś go. Aborcja komentarzy to ulubione zajęcie tutejszej grupy trzymającej władzę.

0

0

@semafor Cóż, Q.E.D. :)

0

@esem91 Font do Laporty: Bo Ty ciągle coś wpier.....

4

@L4ngusta A nie lepiej prościej? "Miałeś, chamie, złoty róg..."

1

@semafor Ale Ty jesteś niemądry. Nikt nigdy tak nie wsparł Zielonego Ładu. Te czuby z Ostatniego Pokolenia dawno powinny się tam poprzyklejać do materaców i stworzyć nawodną blokadę cieśniny.

1

@LAMC_10 Baxton jak zwykle kłamie. Natana zawinięto dla jego własnego dobra. Chciał pewnie wracać do Dubaju, a wiadomo, jak tam teraz jest.

0

@directedbyfcb Bez jaj. Nie oceniam Xaviego, bo nie wiem, w co grają, ale że Laporta kręci, to pewne. I to od dawna.

0

@Sulimo Jakoś mi tego biednego Feio nie szkoda. FAFO.

0

@tbas Co ten gość pierd... Bezpiecznie? W Łodzi? On widział kible na stadionie Widzewa po ataku irańskich dronów? Celem najwidoczniej była ta serwerownia.


0

@pablotojo To jest jakieś podchwytliwe pytanie?

0

@Consigliere Czyli na ten rok już się nastrzelał.

2

@FcPortoFan1999 Ten bramkarz przy golu to się zachowywał, jakby widział podwójnie. Może oni tam ćpają przed meczami?

2

@Luciano99 Aplikuj do KPO, tam dają na każdą głupotę.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@FcPortoFan1999 Dobry napastnik, tylko nie strzela.

1

@Safrani Czyli trener znalazł wreszcie dla niego pozycję.

1

@Arden Komentarze z Weszło:

"Ach ta pruska mentalnosc. Wpasc do rywala zrujnowac mu siedzibe, a potem za to nie zaplacic."

"Pewnie chcieli się wykąpać ale wszyscy na raz się nie zmieścili."

"Może powstał pakt antypisuarowy."

"biało-czerwone barwy znowu sprowokowały 'patriotów’ z poznania"

"Zacofany Poznań nie wie do czego służy łazienka to na widok pisuarów zgłupieli. Chcieli ocalić ludzkość przed obcą formą życia"

"Myślę, że w związku z tym wydarzeniem nie powinniśmy wpuszczać kibiców Wisły."

Obśmiałem się jak norka.
Podobno najbardziej agresywny był - jak zwykle zresztą - @Comentateiro :)


0

@Herato Jeśli oni nie będą po czymś takim razem...

2

Brawo. Prawdziwi zwycięzcy!

2

@goldmetaxa Myślał indyk o niedzieli...

0

Komentarz usunięty

13

@EzioAuditoreDF Pewnie by nie trafił.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?