Dari0G
Dołączył/a: kwiecień 2019
Ełk
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@urbipl To pierwsze ręczniki w Maroku.
4
@Kapitan hawk Przecież to wiadome od początku. Inaczej skąd @Luciano99 miałby tyle zdjęć rodzinnych @Kessie. W większości to przecież selfie.
0
@Kgorecki2500 Ambasada USA wyjaśnia:
"Żart to krótka, humorystyczna wypowiedź lub czyn, którego celem jest rozśmieszenie odbiorcy, często oparty na dowcipie, grze słów lub zaskoczeniu; może przybierać formę dowcipu (kawału), anegdoty, psikus, figla, a nawet wywodzić się z tzw. "czarnego humoru" czy humoru abstrakcyjnego."
0
@Trojanek23 Wy musicie wspólnie z @Popitek12 usiąść i na spokojnie opisać, a potem wydać Wasze przygody. "@Trojanek23 i @Popitek12 spotykają niebieskiego smoka." To będzie hit.
2
@Czajka90 Parafrazując słowa "Ballady o uśmiechach" KMN: Ludzie to brzegi, a kupy mosty.
5
@Jakchcesz Obiecali mu, że nie będzie miał kontuzji. Też bym się wk... zirytował.
1
Ciekawe jak by to wyglądało w przypadku @Kessie?
1
@Arden Nigdy nie mów kobiecie o swoich słabościach i wątpliwościach. Nigdy nie daj się nabrać na prośby o wrażliwość i otwarcie się. Wcześniej czy później wykorzysta to przeciwko Tobie.
1
@gaucho104 Florentino Perez: Trener jest najmniej ważny.
13
@Roobo Cóż szkodzi kłamać? "First time?"
3
@Gaucho Prawie się skompromitowali.
0
@Cataloniec94 Bo ludzie przeginali z wyzwiskami. Nie dziwię się redakcji.
0
@Ignareks AA jest ukrytym antimadridistą.
1
@macio_944 "Ogłaszam, że nie ma żadnej niechęci! "
Jak to podobno powiedział jeden rosyjski polityk: "Nie wierzę w niezdementowane informacje."
5
@Jakchcesz Jakim potworem musi być ten ostatni?
1
Ale to zjebał. Mógł podawać, ale się podpalił. I dobrze :).
0
@SkN Co Ty pleciesz, co ma jedno do drugiego? Zrozumiałeś w ogóle, o czym piszę? Czy spiąłeś się, bo nie można złego słowa powiedzieć? Widzę, że ludzie krytykują jego polegiwanie, trochę nury i brak reakcji po stracie. Czy to prawda, czy nie?
0
@SkN Przestań w taki głupi sposób racjonalizować. Są zalety, ale są też i wady. Tylko idioci cały czas się z wszystkiego cieszą.
3
Czuję, że Biedroń z mężem zaczną kibicować Racingowi.
0
@Isso89 Pewnie chciał grać i zapytał, czy może.
0
@Marcelinho132 Sędzia się wytłumaczy: "Śmiałem się z niego, a nie z nim!"
1
@macio_944 Robi się celebryta w stylu Viniciusa. To jeszcze nie ten poziom, ale Vini też się trochę rozkręcał.
0
@Kondziu_FCB A zdaniem ludzi zasłużył. Hmmm. Opinie są podzielone. Przy czym zdanie ludzi znasz, a zdanie Flicka jedynie zgadujesz. Pogódź się z tym.
0
@Kondziu_FCB No i ludzie piszą, że coś jest nie tak, bo nie gra.
1
@Luciano99 Zawsze mnie rozbraja ten jego szczery uśmiech kombinerek.
2
"Real Madryt przygotowuje się do ważnych i zaskakujących decyzji na przyszły sezon"
Ta, bo te dotychczasowe nie były ani ważne, ani zaskakujące.
"W klubie uważa się, że sięgnięto dna"
Florentino Perez sądzi, że czas zacząć odwiert.
2
@blakkudium Lunchu i pacierza nigdy nie odmawia.
1
@Huck Ta, odbudują, jak w Iraku. Niemcy już pewnie mają wszystko zaklepane.
5
@Kubajnos345
Dobrze robią.
9
"Real po prostu chciał na siłę umniejszyć zwycięstwo Barcelony w finale Superpucharu.. Widzicie fanboye Barcy, wcale nie jesteście lepsi niż drużyny z drugiej ligi!"
I takie celne analizy na notatniku lubię. Doceniam ironię i dystans do własnego zespołu :).
"Klasyczek. Z Bordowymi gryzą murawę, a z Alabcete rozkładają nogi ????"
To też dobre :).