5

@Popitek12 W głupocie. I zaprawdę powiadam Ci, jesteś!

5

@Sulimo Nie napisał, że ma być Twoja.

1

@Walker Widziałeś już trzecią część serii "Na noże" w Netfliksie? Nie pamiętam w tej chwili dokładnego tytułu. Spełnia większość Twoich kryteriów i jest nawet oglądalny.
"Żywy czy martwy" tak się po naszemu zwie.

2

@Kessie "(...) może już to pisałem ale to nie ważne bo dla takiego moderatora i mojego mentora warto się powtarzać"
Już wiele razy lizałeś mu dupę. Jeden w tę czy we w tę nie zrobi mu różnicy, a w Twoim przypadku ćwiczenie czyni mistrza.

5

"Klub nie chce narażać swojego wizerunku"
Co innego, gdyby za firmą stał Negreira :). Bałwany najpierw podpisują, a potem kibice muszą ich prostować.

3

@gumaz Bo się umyło przed Wigilią.

0

@Fog_W_1899 Mnie bardziej dziwi, że spec od moskiewskiej pożyczki w powszechnej opinii uważany jest za godnego męża stanu i chwalona jest jego inteligencja i klasa.

2

@Bzyczekk Tak wygląda życie @Kessie. Ciągła ucieczka przed moderacją i banem.

1

@Derean To i bramkarz niepotrzebny, będzie jeden więcej na atak. Przeciwnicy nie są na to gotowi.

1

@TR3YWAY Tu akurat się zgodzę, choć ostatnio przekonywali, że najlepiej spędzać święta samotnie, albo nie jechać do rodziny, bo to obciach i w ogóle męczące.

0

@TR3YWAY Choć raz napisali prawdę.

2

@DragonxNF Nie czytałem tak ambitnych rzeczy jak przedmówcy :).

0

@Cyzix Wyzwanie przyjęte!

4

@DragonxNF Około 80, może więcej.

1

@michaleu Przecież jeszcze dwa dni, daj się ludziom nacieszyć związkami.

2

@Luciano99 Co za bezkręgowiec.

8

@Comentateiro Stary jesteś i zapomniałeś, że myślenie zepsuło Ci się już dawno i włączanie nic nie da.

8

@michaleu No, -11. Ale Marek już zaczął prace nad ociepleniem klimatu. Podobno Malarz na wylocie.

5

@Kessie "bede grał w grę, Tomb Raider"
Czyli rowery to już za mało, teraz będziesz, zwyrodnialcu, okradał groby?

1

@Popitek12 Już Ci kiedyś pisałem, że sąd mu uwierzył.

1

@Popitek12 "Ale podchodzi do ciebie największy typ na siłce (...)"
Czyli w Twoim przypadku praktycznie każdy.

0

@tbas W sumie racja. Co nie znaczy, że mamy nie pamiętać.

0

@Popitek12 Nie znam tego Rumu, pracujesz dla niego?

3

@tbas Znając Włodka pewnie będą robili inne. A najpewniej określona grupa będzie. To nieprawdopodobne, że tak skompromitowani ludzie z powrotem rządzą naszym życiem.

0

@tbas Przychodzi Rywin do Michnika. "... lub czasopisma" widzę wszyscy zapomnieli.

4

@Kozinho. Bo oni nie umieją już inaczej. Trzeba zapędzać ludzi do zagród, a jak się nie da, to ośmieszać jako tych głupszych, podatniejszych na manipulację. Sami się pewnie uważają za tak wykształconych, że ich nikt nie nabierze i jak już coś sądzą, to na pewno tak jest. Gdzie im do Sokratesa i "scio me nihil scire"...

0

@RosjaninBut Dla @macio_944 właśnie podają tlen. W kolejce czekają inni.

1

@Kgorecki2500 Drony wkurwiły się, bo robią najwięcej, narażają każdego dnia życie, a nikt ich nawet o tych rozmowach nie powiadomił, że o zaproszeniu na nie nie wspomnę.

2

@RosjaninBut A Izraelczycy śmiali się sami do siebie, bo oni wiedzieli już miesiąc wcześniej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?