Dari0G
Dołączył/a: kwiecień 2019
Ełk
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@KrychaFCB
https://x.com/Awski79369Awski/status/2006517912568476004
:)
5
@Popitek12 W głupocie. I zaprawdę powiadam Ci, jesteś!
5
@Sulimo Nie napisał, że ma być Twoja.
1
@Walker Widziałeś już trzecią część serii "Na noże" w Netfliksie? Nie pamiętam w tej chwili dokładnego tytułu. Spełnia większość Twoich kryteriów i jest nawet oglądalny.
"Żywy czy martwy" tak się po naszemu zwie.
2
@Kessie "(...) może już to pisałem ale to nie ważne bo dla takiego moderatora i mojego mentora warto się powtarzać"
Już wiele razy lizałeś mu dupę. Jeden w tę czy we w tę nie zrobi mu różnicy, a w Twoim przypadku ćwiczenie czyni mistrza.
5
"Klub nie chce narażać swojego wizerunku"
Co innego, gdyby za firmą stał Negreira :). Bałwany najpierw podpisują, a potem kibice muszą ich prostować.
3
@gumaz Bo się umyło przed Wigilią.
0
@Fog_W_1899 Mnie bardziej dziwi, że spec od moskiewskiej pożyczki w powszechnej opinii uważany jest za godnego męża stanu i chwalona jest jego inteligencja i klasa.
2
@Bzyczekk Tak wygląda życie @Kessie. Ciągła ucieczka przed moderacją i banem.
1
@Derean To i bramkarz niepotrzebny, będzie jeden więcej na atak. Przeciwnicy nie są na to gotowi.
1
@TR3YWAY Tu akurat się zgodzę, choć ostatnio przekonywali, że najlepiej spędzać święta samotnie, albo nie jechać do rodziny, bo to obciach i w ogóle męczące.
0
@TR3YWAY Choć raz napisali prawdę.
2
@DragonxNF Nie czytałem tak ambitnych rzeczy jak przedmówcy :).
0
@Cyzix Wyzwanie przyjęte!
4
@DragonxNF Około 80, może więcej.
1
@michaleu Przecież jeszcze dwa dni, daj się ludziom nacieszyć związkami.
2
@Luciano99 Co za bezkręgowiec.
8
@Comentateiro Stary jesteś i zapomniałeś, że myślenie zepsuło Ci się już dawno i włączanie nic nie da.
8
@michaleu No, -11. Ale Marek już zaczął prace nad ociepleniem klimatu. Podobno Malarz na wylocie.
5
@Kessie "bede grał w grę, Tomb Raider"
Czyli rowery to już za mało, teraz będziesz, zwyrodnialcu, okradał groby?
1
@Popitek12 Już Ci kiedyś pisałem, że sąd mu uwierzył.
1
@Popitek12 "Ale podchodzi do ciebie największy typ na siłce (...)"
Czyli w Twoim przypadku praktycznie każdy.
0
@tbas W sumie racja. Co nie znaczy, że mamy nie pamiętać.
0
@Popitek12 Nie znam tego Rumu, pracujesz dla niego?
3
@tbas Znając Włodka pewnie będą robili inne. A najpewniej określona grupa będzie. To nieprawdopodobne, że tak skompromitowani ludzie z powrotem rządzą naszym życiem.
0
@tbas Przychodzi Rywin do Michnika. "... lub czasopisma" widzę wszyscy zapomnieli.
4
@Kozinho. Bo oni nie umieją już inaczej. Trzeba zapędzać ludzi do zagród, a jak się nie da, to ośmieszać jako tych głupszych, podatniejszych na manipulację. Sami się pewnie uważają za tak wykształconych, że ich nikt nie nabierze i jak już coś sądzą, to na pewno tak jest. Gdzie im do Sokratesa i "scio me nihil scire"...
0
@RosjaninBut Dla @macio_944 właśnie podają tlen. W kolejce czekają inni.
1
@Kgorecki2500 Drony wkurwiły się, bo robią najwięcej, narażają każdego dnia życie, a nikt ich nawet o tych rozmowach nie powiadomił, że o zaproszeniu na nie nie wspomnę.
2
@RosjaninBut A Izraelczycy śmiali się sami do siebie, bo oni wiedzieli już miesiąc wcześniej.