Dari0G
Dołączył/a: kwiecień 2019
Ełk
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@clyde "ja dziś wygrywam w EuroJack"
Bez szans. Najprawdopodobniej Niemiec, jeśli nie, to Fin, a potem biją się Duńczyk ze Szwedem. Ale raczej będą zbierać kasę dla kolejnego Niemca, jak zazwyczaj.
0
Komentarz usunięty
0
@reloaded Nie dało Ci do myślenia w menu "Schabowy w sosie kurarowym"?
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.6.
0
@Sulimo "Obecnie z administracja (...)"
Dobrze, że sprecyzowałeś, bo już się @wpwelement rozpędzał :).
1
@Dieselzor U @Kessie.
0
Komentarz usunięty
4
"Nienawistna ósemka" na KinoTV. Uwielbiam.
0
@tomcias10 Może po prostu jest leniwy i mu się nie chce?
1
Ale Benny Hill MC.
7
@Hosh Zdurniałeś? Przecież to toksyczne jest.
1
@FcPortoFan1999 Oprócz Realu Madryt.
2
Doku prawie zabił przeciwnika.
1
@FcPortoFan1999 No właśnie miałem edytować i dopisać, że "Niech się już ta Esa zacznie".
0
@FcPortoFan1999 Ten drugi taki sam.
3
@ZwyklyCuler48 Chyba w 2026.
0
@Cule1234 Marek do Marka i zbierze się miarka.
2
@Luciano99 Chyba zmutował, za dużo zębów.
3
@marcin62 Błąd. Przegapiasz kupę gier za friko, zawsze coś byś dla siebie wybrał.
2
@Tomaszekkkkk To pajac i beztalencie, jak większość mu podobnych. Teksty o jednym i pseudogangsterka, a kiedy robi się ciepło przy dupci, to dupa cicho i udaje, że on się nie miesza.
2
@marcin62 Jeden wstawi cytat, druga własne projekcje, które przypisze pierwszemu i będzie uważała za fakty. Tak, ludzie są różni.
1
@Kapitan hawk Bez portfela już nad ranem.
1
@AmigoBlancos Dawaj coś o mordercach piłki nożnej, czyli o Realu Madryt.
Tanie, wiem :).
3
@Luciano99 Nie oszukuj się, nie portfela ten @Kessie szukał, ale to już tajemnica Brokeback Mountain.
A co do @Comentateiro, to też mam wątpliwości. Bardziej prawdopodobne, że krzyczał o drugiej wojnie punickiej.
1
@Popitek12 A tymczasem Popitek:
"Mi do szczęścia już brakuje tylko pieniędzy"
Nie tylko, Popitku, nie tylko.
2
@KrychaFCB
https://x.com/Awski79369Awski/status/2006517912568476004
:)
5
@Popitek12 W głupocie. I zaprawdę powiadam Ci, jesteś!
5
@Sulimo Nie napisał, że ma być Twoja.
1
@Walker Widziałeś już trzecią część serii "Na noże" w Netfliksie? Nie pamiętam w tej chwili dokładnego tytułu. Spełnia większość Twoich kryteriów i jest nawet oglądalny.
"Żywy czy martwy" tak się po naszemu zwie.
2
@Kessie "(...) może już to pisałem ale to nie ważne bo dla takiego moderatora i mojego mentora warto się powtarzać"
Już wiele razy lizałeś mu dupę. Jeden w tę czy we w tę nie zrobi mu różnicy, a w Twoim przypadku ćwiczenie czyni mistrza.