0

@clyde "ja dziś wygrywam w EuroJack"
Bez szans. Najprawdopodobniej Niemiec, jeśli nie, to Fin, a potem biją się Duńczyk ze Szwedem. Ale raczej będą zbierać kasę dla kolejnego Niemca, jak zazwyczaj.

0

Komentarz usunięty

0

@reloaded Nie dało Ci do myślenia w menu "Schabowy w sosie kurarowym"?

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.6.

0

@Sulimo "Obecnie z administracja (...)"
Dobrze, że sprecyzowałeś, bo już się @wpwelement rozpędzał :).

1

0

Komentarz usunięty

4

"Nienawistna ósemka" na KinoTV. Uwielbiam.

0

@tomcias10 Może po prostu jest leniwy i mu się nie chce?

1

Ale Benny Hill MC.

7

@Hosh Zdurniałeś? Przecież to toksyczne jest.

1

@FcPortoFan1999 Oprócz Realu Madryt.

2

Doku prawie zabił przeciwnika.

1

@FcPortoFan1999 No właśnie miałem edytować i dopisać, że "Niech się już ta Esa zacznie".

0

@FcPortoFan1999 Ten drugi taki sam.

3

@ZwyklyCuler48 Chyba w 2026.

0

@Cule1234 Marek do Marka i zbierze się miarka.

2

@Luciano99 Chyba zmutował, za dużo zębów.

3

@marcin62 Błąd. Przegapiasz kupę gier za friko, zawsze coś byś dla siebie wybrał.

2

@Tomaszekkkkk To pajac i beztalencie, jak większość mu podobnych. Teksty o jednym i pseudogangsterka, a kiedy robi się ciepło przy dupci, to dupa cicho i udaje, że on się nie miesza.

2

@marcin62 Jeden wstawi cytat, druga własne projekcje, które przypisze pierwszemu i będzie uważała za fakty. Tak, ludzie są różni.

1

@Kapitan hawk Bez portfela już nad ranem.

1

@AmigoBlancos Dawaj coś o mordercach piłki nożnej, czyli o Realu Madryt.
Tanie, wiem :).

3

@Luciano99 Nie oszukuj się, nie portfela ten @Kessie szukał, ale to już tajemnica Brokeback Mountain.
A co do @Comentateiro, to też mam wątpliwości. Bardziej prawdopodobne, że krzyczał o drugiej wojnie punickiej.

1

@Popitek12 A tymczasem Popitek:


"Mi do szczęścia już brakuje tylko pieniędzy"
Nie tylko, Popitku, nie tylko.

5

@Popitek12 W głupocie. I zaprawdę powiadam Ci, jesteś!

5

@Sulimo Nie napisał, że ma być Twoja.

1

@Walker Widziałeś już trzecią część serii "Na noże" w Netfliksie? Nie pamiętam w tej chwili dokładnego tytułu. Spełnia większość Twoich kryteriów i jest nawet oglądalny.
"Żywy czy martwy" tak się po naszemu zwie.

2

@Kessie "(...) może już to pisałem ale to nie ważne bo dla takiego moderatora i mojego mentora warto się powtarzać"
Już wiele razy lizałeś mu dupę. Jeden w tę czy we w tę nie zrobi mu różnicy, a w Twoim przypadku ćwiczenie czyni mistrza.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?