0

@Gacek5 A Ty się kochasz w Cubarsim?

0

@Walker Może. Może też coś innego. Nigdy nie wiesz na pewno.

2

@Kapitan hawk Tylko, znając Twój temperament, jak długo?

3

@Bartas1998 Czyli to Ty byłeś impostorem.

0

@kubix05 U nas jest urodzona 6 lipca @July_6_BcN. BcN jeszcze nie rozszyfrowałem, ale nie wątpię, że LR nad tym pracuje. Będziesz cierpiał Nieziemsko? Tak strzelam.

3

@malicinho @Kessie chętnie zostanie skarbnikiem.

0

@Bolton Zgadzam się, muzułmanie.
:)

2

@AlexDark00 No to chyba napisałem, że lewica wie, co robi, prawda? Tam jest taka reprezentacja kobiet, że musiały aktywnie z tych punktów korzystać.
Edit: Właśnie sobie przypomniałem, że akurat Kotuli punktów zabrakło :).

3

@TR3YWAY Trochę to dla kobiet obraźliwe, jakby były głupsze i trzeba im to było zrekompensować. No ale lewica chyba wie, co robi.

1

@Arden Krótko i celnie. Brawo. Aż szkoda, że nie mówi tego Zlatan. Ale za parę lat, kto wie, może już będzie, że to on.

2

@macio_944 Kozacko wygląda. A spełnia wyśrubowane normy emisji spalin?

1

@Popitek12 W Toca Boca?

1

@FcPortoFan1999 "Brakuje mi tej ligi jak cholera."
Pełne poparcie. Tym bardziej teraz, kiedy maszynista zmienił lokomotywę z Rakowa na Warszawę. Chcę zobaczyć, jak obie sobie teraz poradzą.

9

@ZwyklyCuler48 Nie już, ale nadal.

4

@allien18 Dodajmy, że mimo kontuzji kontynuował ucieczkę.

2

@lithotripter Ty nie, ale nie jesteś całym społeczeństwem. To prawda, że wsadzają kij w mrowisko, ale reszta to dowód anegdotyczny i próba ośmieszenia reagujących. Bo niby dlaczego użyłeś zwrotu "bóldupienie"? Ma on konkretne znaczenie w ogólnej świadomości, więc ustawia określanych nim w pozycji marud i lekceważy ich głos. To też próba manipulacji.

0

@malicinho No tak, bo przecież łańcuch i mróz to jedyne zło, jakie może spotkać zwierzę. Chciałeś być złośliwy, ale coś Ci nie poszło.

0

@krycha2201 O, jest i następny nawiedzony, byle dokopać "wrogowi". Coś więcej masz do powiedzenia, czy umiesz tylko szufladkować wg swoich poglądów?

1

@Kgorecki2500 @Starrk Co to ma do rzeczy? Był w Polsce, dostał książkę po polsku. Ale, że chce się dokopać prezydentowi, to każdy powód dobry. To Wy nie udawajcie, że zrobił coś straszliwego.
"Po co mu dawał coś z czego nie skorzysta?"
Nie ośmieszaj się, cały czas dyplomaci dostają rzeczy, z których nie skorzystają, na całym świecie.
"Nawrockiemu też byś powiedział, żeby się uczył ukraińskiego? "
Nie sądzę, by Nawrocki robił z tego taką dramę jak Ty. Zresztą, to była ironia, ale czytałem Twoje różne komentarze już wcześniej i wiem, z jakiej jesteś zagrody.

4

@Kgorecki2500 Niech się uczy języka, jak wielu jego rodaków w Polsce. Miał mu ją przetłumaczyć? Czepiasz się bez sensu. Ten Nawrocki, to co by nie zrobił, zawsze da się wynaleźć jakiś kij, aż niesmaczny ten pęd by dołączyć do atakującej hordy za wszelką cenę.

9

@damian16161212 W większości na pokaz i dla atencji, żeby inni widzieli i docenili troskę. Załamywanie rąk nad losem świni nie byłoby tak atrakcyjne.

0

@PIWOSZ89 Dobrze, w takim razie też się nie będę łudził, że coś mnie mile zaskoczy.

0

@D10SLEO Nikt mu nie kazał zadawać się z Paczulem.

1

@Popitek12 "Co sądzicie o plaskoziemcach?"
Patrzę na was z tolerancją i lękiem, że w końcu pospadacie z krawędzi.

1

@Rastafarnianin Zaczyna się jak Marek Aureliusz, ale kończy jak Machiavelli.

0

@LukaszFan Nie ma w tym żadnej zasługi Najmana. Jeśli ktoś powie / zrobi coś głupiego, a inny dostrzeże w tym potencjał, wykorzysta i przekuje w sukces, to jaka w tym zasługa głupka? To tak jakbyś powiedział, że sukces jakiegoś gościa, który wygrał F1 jest zasługą ludzi, którzy wylali asfalt na torze, czy co tam się do tego używa.

1

@Comentateiro Trzeba było robić barszcz Poznaniusa. Albo - bardziej Ci chyba bliski - barszcz Germanusa.

1

@Commando I estrogenu.

4

@Bolton Człowiek Pufa.

0

@ZwyklyCuler48 Słabo znam tę broń.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?