Dari0G
Dołączył/a: kwiecień 2019
Ełk
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@VegetaPolska "(...) potem idę spać bo jutro mam inwentaryzacje w pracy. Kolejne wqrwy nadchodzą."
Było nie kraść.
2
@VegetaPolska "Ale się wkuwilem. Godzinę łapałem ptaki bo misja zbugowana w KCD i na drodze powrotnej bandyci mnie napadli, wystraszyli konia, nie dało się przed nimi uciec. Szkoda, że nie było checkpointu. Kingdom ma swój urok, ale niekiedy to jest przeginka."
A potem taki gość bierze snajperkę i idzie strzelać do ludzi. Gry to zło.
3
@Faro Proponuję zwyzywać Moderację.
3
@Frimpong Każdy zna @Oprawca.
2
@Kessie I okej.
5
@Norkusik Łącznie daje to iloraz inteligencji @Kessie. Sam więc rozumiesz, że szału nie ma.
3
@gumaz Na oko 15 minut. Na drugie 20, bo w gorszym stanie.
0
@FcPortoFan1999 Już raz tak było, prawda? :)
1
Radość piłkarzy Legii: "Boże, dzięki! Nie pobiją w autokarze!"
2
@Who_you_mam Who_y? :)
2
@Sysia11 No wiesz Sysia, a co z @Luciano99? Wykąpał się dla Ciebie.
1
Adrian Siemieniec - polski, biały Mbappe z Białegostoku.
1
Komentarz usunięty
4
@PatrychoO Jak oni mu potem tę piłkę odklejają? Przecież to musi schodzić razem ze skórą.
0
@Popitek12 Ale kociej.
0
@FcPortoFan1999 Najbardziej w Rakowie zaskoczył Papszun odchodząc do Legii. Ale nikt mu przynajmniej nie powie, że idzie na gotowe. A co do Lecha, to nic mnie nie zdziwi, tam jest wszystko możliwe.
2
@kubix05 Bo czasy były ciężkie i na blok przypadała jedna wanna.
7
@Zoker Aż dziwne, że tej historii nie opowiada Zlatan.
1
@Gibbon_FCB Proszę:
4
@Lanosss I ponocował i wodę ma w czym zagotować. Przyjemne z pożytecznym.
4
@escarabajo "Dla Tymka jest to 19 klub w jego czteroletniej profesjonalnej karierze.
Wielkie brawa."
Też klaszczę. Życzę mu, żeby dobił do setki.
0
@Popitek12 "Ja nie wierzę to w to mówi masa (...)"
A sąd uwierzył.
9
@Luciano99 Tam jest plakat z wcześniejszym modelem Sysi, czyli @Sysia10. Aktualna wersja to @Sysia11. Nie będę kupował starego kalendarza.
Przy okazji, @Kessie, tymi zębami to możesz bez sprzętu ściągać oponę z felgi, co?
4
@gumaz Wojciech Hadaj. Pewne info.
0
@Kozinho. A jesteś podobny do Pedriego?
1
@Kozinho. To był @Trojanek23. Ciesz się, że nie użył gazu.
0
@Trojanek23 "Okazuję się że to znane miejsce i spotykają się tam..... Geje! "
Już nie udawaj, dobrze o tym wiedziałeś. Tylko dlatego tam polazłeś.
Edit: Nie tutaj ten edit :).
2
@Pedri16Future Powiedziałbym, że to @July_6_BcN w trakcie wykonywania obowiązków służbowych, ale chyba nie ten wiek :).
Edit:
Aż przypomina się ten mem: "Czy oprócz swojego charakteru, stosuje pani jeszcze jakieś inne środki antykoncepcyjne?" :)
3
@Eklerek @Kessie po prostu reklamuje swojego stomatologa. Przypłynął razem z nim.
0
@Kuchar Nie rycz, @Kuchar, nie rycz. Real zna te Twoje numery...