0

@VegetaPolska "(...) potem idę spać bo jutro mam inwentaryzacje w pracy. Kolejne wqrwy nadchodzą."
Było nie kraść.

2

@VegetaPolska "Ale się wkuwilem. Godzinę łapałem ptaki bo misja zbugowana w KCD i na drodze powrotnej bandyci mnie napadli, wystraszyli konia, nie dało się przed nimi uciec. Szkoda, że nie było checkpointu. Kingdom ma swój urok, ale niekiedy to jest przeginka."
A potem taki gość bierze snajperkę i idzie strzelać do ludzi. Gry to zło.

3

@Faro Proponuję zwyzywać Moderację.

3

@Frimpong Każdy zna @Oprawca.

2

@Kessie I okej.

5

@Norkusik Łącznie daje to iloraz inteligencji @Kessie. Sam więc rozumiesz, że szału nie ma.

3

@gumaz Na oko 15 minut. Na drugie 20, bo w gorszym stanie.

0

@FcPortoFan1999 Już raz tak było, prawda? :)

1

Radość piłkarzy Legii: "Boże, dzięki! Nie pobiją w autokarze!"

2

@Who_you_mam Who_y? :)

2

@Sysia11 No wiesz Sysia, a co z @Luciano99? Wykąpał się dla Ciebie.

1

Adrian Siemieniec - polski, biały Mbappe z Białegostoku.

1

Komentarz usunięty

4

@PatrychoO Jak oni mu potem tę piłkę odklejają? Przecież to musi schodzić razem ze skórą.

0

@Popitek12 Ale kociej.

0

@FcPortoFan1999 Najbardziej w Rakowie zaskoczył Papszun odchodząc do Legii. Ale nikt mu przynajmniej nie powie, że idzie na gotowe. A co do Lecha, to nic mnie nie zdziwi, tam jest wszystko możliwe.

2

@kubix05 Bo czasy były ciężkie i na blok przypadała jedna wanna.

7

@Zoker Aż dziwne, że tej historii nie opowiada Zlatan.

1

@Gibbon_FCB Proszę:


4

@Lanosss I ponocował i wodę ma w czym zagotować. Przyjemne z pożytecznym.

4

@escarabajo "Dla Tymka jest to 19 klub w jego czteroletniej profesjonalnej karierze.
Wielkie brawa."
Też klaszczę. Życzę mu, żeby dobił do setki.

0

@Popitek12 "Ja nie wierzę to w to mówi masa (...)"
A sąd uwierzył.

9

@Luciano99 Tam jest plakat z wcześniejszym modelem Sysi, czyli @Sysia10. Aktualna wersja to @Sysia11. Nie będę kupował starego kalendarza.
Przy okazji, @Kessie, tymi zębami to możesz bez sprzętu ściągać oponę z felgi, co?

4

@gumaz Wojciech Hadaj. Pewne info.

0

@Kozinho. A jesteś podobny do Pedriego?

1

@Kozinho. To był @Trojanek23. Ciesz się, że nie użył gazu.

0

@Trojanek23 "Okazuję się że to znane miejsce i spotykają się tam..... Geje! "
Już nie udawaj, dobrze o tym wiedziałeś. Tylko dlatego tam polazłeś.
Edit: Nie tutaj ten edit :).

2

@Pedri16Future Powiedziałbym, że to @July_6_BcN w trakcie wykonywania obowiązków służbowych, ale chyba nie ten wiek :).

Edit:
Aż przypomina się ten mem: "Czy oprócz swojego charakteru, stosuje pani jeszcze jakieś inne środki antykoncepcyjne?" :)

3

@Eklerek @Kessie po prostu reklamuje swojego stomatologa. Przypłynął razem z nim.

0

@Kuchar Nie rycz, @Kuchar, nie rycz. Real zna te Twoje numery...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?