0

@zadafcb Wyobraźmy sobie taką zapowiedź wyemitowaną przez RealMadrytTV:
"Na TVN7 właśnie zaczyna się film o Barcelonie."

0

@SmoothCriminal Nie no, gratulacje. Takich kibiców nam trzeba.

4

@ZwyklyKibicBarcy04 Doprawdy nie wiem, czym Ci się @Comentateiro tak naraził?

0

@AmigoBlancos Podobno są do wzięcia za darmo. Psikasz takiemu gazem w oczy, on je trze, Ty go wtedy do bagażnika i masz. Ale poważniej, to jak tutaj zaczynają się takie poważne rozkminki, to zwykle pod koniec historii okazuje się, że Messi karmił kogoś piersią na Orlenie, a @Kessie był świadkiem.

4

@Kessie Dobrze, że nie "Oświatczyny".

0

@AmigoBlancos Kur... kolego. Byłem gotów się założyć, że na koniec będzie coś o niedźwiedziach. Tak mnie wytresowała ta strona.

0

@Czyhrynski Jak ZP.

1

@mekston Teraz rozumiem. Jakie to proste, kiedy mi wyjaśniłeś :).

0

@partymaker Co Ty gadasz? A Rudiger?

0

@Irmscher10 Gościu, celowo wstawiłeś info o niedoszłym zamachu terrorystycznym i zestawiłeś to ze swoją teorią po to, by podważyć fakty, wskazujące na to, że jednak zamachami zajmują się ostatnio jedynie pewne grupy ludzi i pewne narodowości. Zrobiłeś tak, czy nie? Więc teraz nie wciskaj tu tych kitów o innych zbrodniach, żeby uzasadnić swoje zdanie. Nie taki był Twój cel. Wstawiłem Ci zdanie człowieka, który siedzi w tym o wiele głębiej niż Ty i zna temat również o wiele lepiej. I on Cię podsumował na samym końcu. Reszta to już Twoje próby racjonalizowania własnych ukrytych (jednak nie do końca jak widać) motywów.
Edit:
https://tvn24.pl/lublin/lublin-student-kul-planowal-zamach-zostal-zatrzymany-przez-abw-st8803499
Wygodnie pominąłeś informacje o tym, że chciał wesprzeć Państwo Islamskie, czyli został prawdopodobnie zindoktrynowany. Przez kogo? Przez księdza? Potwierdzają się tylko słowa tego ministra.

3

@Irmscher10 "Zbrodnie popełnia człowiek, a nie narodowość."
Ty widzę jesteś kolejnym "mądrym", który na podstawie jednostkowej sytuacji neguje wzorzec zachowań pewnych ludzi. Bodajże w 2017 roku minister spraw zagranicznych ZEA powiedział takie oto słowa. Posłuchaj, to o Tobie:


1

Mądrego to aż miło poczytać:
https://x.com/WojtekPdP

4

@JimMorrisonFCB Czy jest tam coś o niedźwiedziach?

1

@mekston A czyimi łapami miały trzeć? BTW, podobno niedźwiedzie łapy to przysmak. Dla ludzi, nie wiem jak dla samych niedźwiedzi.

1

@Who_you_mam W tym klubie zawsze panuje spokój i optymizm, aż nagle wszystko wylatuje w powietrze.
Wygląda to tak (na pierwszym planie Laporta):


0

@pax Przyganiał kocioł garnkowi. Zawsze dużo smęcisz o merytoryce, ale sam przylazłeś tutaj jedynie dlatego, że uznałeś, iż ktoś nazywa elitą kogoś, kogo TY nie szanujesz i MUSIAŁEŚ dać o tym znać całemu światu. Ego Cię prowadzi, nie chęć do dyskusji. Nie jesteś taki wspaniały, jak Ci się zawsze wydaje.

1

@Comentateiro Film może i OK, ale o ile pamiętam (a oglądałem w kinie chyba na początku lat 90-tych), to zniesmaczyła mnie scena z końca, gdzie Neeson płacze, że mógł jeszcze kogoś uratować, że jeszcze jakiś pierścionek mógł sprzedać, czy coś takiego i kogoś więcej ocalić. Strasznie to było dla mnie żenujące wtedy. Jeśli to Cię tak wzruszyło, to współczuję :).

1

@Comentateiro Dziwne pytanie od kierowcy autobusu.

2

@Kgorecki2500 Nieźle się bawisz w tym swoim Breslau.

1

@Comentateiro Nie. Jaki obraz Cię tak poruszył?

0

@pax Jak widać, jedynie Ty nie zrozumiałeś. Ale proszę Cię bardzo, dalej licz diabły na czubku szpilki.

1

@blakkudium "Na wszystkie te oskarżenia Florentino odpowiadam twardym i zdecydowanym: raczej nie! A teraz, gdzie szama?"

0

@pax Oczywistym jest, że komentarz usera odnosi się do Tuska, który jakoby zmanipulował wypowiedź Nawrockiego. Wchodzisz tu najwidoczniej raz na pół roku, dlatego tak się pomyliłeś w ocenie intencji. Ale nie, ten akurat user nie jest w Twojej zagrodzie.

3

@pax Nie wiem, może warto poćwiczyć czytanie ze zrozumieniem? Bo odpaliłeś się kompletnie bez sensu.

2

@lajcior 50 cm kurczak to jakiś mutant.

0

@FCB_dimiC A nawet Król Julian.

1

@RozowaPantera A księża na Księżyc!

2

@Benz No był głupi, bo się nie położył od razu, tylko pobiegł parę kroków i dał nura, kiedy do niego dotarło, że może. Oczywiście, że nurek, przecież dokładnie tak się zachował.

1

@norbi77 Też tak myślę. Gdyby się wyłożył od razu. Ale impuls z nogi szukał mózgu parę sekund za długo i sędzia się nie nabrał.

0

No to się nacieszyłem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?