4

@Vegeta88 Wiedźma znana.

1

@SkN A co się ma wydarzyć? "Wysoki Sądzie, ja nic nie wiem, w tym czasie jadłem."

0

@michal26 Typie. Widać zapomniałeś już, jaki byłeś pewny Rosji, jak wyśmiewałeś zadnie innych i puszyłeś się, jaki to nie jesteś pewny. A potem co? Puchy do ogona, kajaj, kajaj, przeprosiny, wstyd i buzia cicho. Nie nadymaj się tak. Niczego nie pisałeś wprost, dopiero jak Ci ludzie zaczęli wytykać, że nie masz racji, to zacząłeś kręcić, że matematycznie to może i tak, no ale to niemożliwe przecież. Znowu ta pycha i przekonanie o własnej nieomylności. Jak z Rosją. Nara.

2

@michal26 Po co? Przecież nie masz racji. Ani Lech ani Jaga jeszcze nie awansowały i to są po prostu fakty. Że Tobie się wydaje, iż nic im nie grozi, to tylko Ci się wydaje. Sam fakt, że proponujesz zakład dowodzi, że to hazard obarczony ryzykiem.

1

@Hosh @michal26 mówił już kiedyś, że Rosja nie zaatakuje Ukrainy. Zalecam sceptycyzm co do jego przewidywań.

2

@FcPortoFan1999 Trzeba sięgać tam, gdzie wzrok nie sięga.

0

@Seledynowy I to się nazywa mieć jaja. Co to za sztuka iść do zwycięzcy? Marek wybiera przegrywa. Bądź jak Marek.

0

@FcPortoFan1999 W tym przypadku to raczej do Realu.

0

@FcPortoFan1999 W imię zasad, Portosynu.

5

@Pressinho Gibraltar to adres znany w całej piłkarskiej Europie.

0

@Sulimo W drużynie konsternacja. Nie są przyzwyczajeni do kończenia meczów w 11.

0

@Destroyer_of_Worlds No nie wiem. Dla mnie była tam ręka Palmy wcześniej, ale też nie widziałem wielu powtórek.

0

@noface Administratorzy interesują się głównie komentarzami użytkowników.

0

Marek Papszun z profilu wygląda jak ten orzeł Sam z Muppet Show.

5

Już to kiedyś pisałem @FcPortoFan1999, ale powtórzę. Marek Papszun pracuje najlepiej, kiedy prowadzi zespół z niższej ligi wzwyż. Dlatego też Legia chce mu takie cieplarniane warunki stworzyć. Wyśmiewacie ten klub, ale taki był plan od początku.

2

@Comentateiro Popieram. A najlepiej, żeby oddzielały nas nawet dwa mury.

2

@NeroTFP1 Myślę, że część idzie prosto z szatni na nockę.

3

@Roobo Dokładnie. Pierwsi w tabeli byli już wiele razy. Czas zaatakować drugi koniec.

1

@Kazragore Wtedy nie miałby kół.

0

@Kazragore Ja myślę, że powinien się cieszyć, że nie przygotowali mu samolotu jak wiadomo komu.

1

@kubix05 Remis to też część takiej passy.

1

@Sulimo Ponieważ jak zwykle łatwo zapominasz o takich nieistotnych z punktu widzenia budowanej narracji szczegółach, to przypominam, że najpierw to Lech śmiał się z Legii. Dopiero potem pokazał co potrafi na Gibraltarze.

0

@Sulimo Oczywiście u Niemców musiało pojawić się porno.

0

@BojanKriKicz ... i kazała mu wyp...

3

@Luciano99 No i pojawiły się te małe stópki.

12

Ależ mają zaskok. Media hiszpańskie przedstawiły już całą listę kandydatów, po czym wykluczyły każdego z nich. Zaraz zaczną z nią drugie okrążenie.

Swoją drogą, kołczem powinien zostać Vinicius. I tak ma tam najwięcej do powiedzenia.

0

@D10SLEO Tylko tam oczy domalować i przy jakimś niekorzystnym wyniku mem gotowy.

1

@Gaucho I już wiadomo, kto będzie nowym Jokerem.

2

@July_6_BcN Jak przywiozą do domu, czemu nie? Nowy aparat zawsze się przyda.

2

@Tasde Przewrócił się jak kostka domina. Gdyby za nim stali pozostali gracze Realu, to wszyscy by się złożyli.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?