2

@Luciano99 Jak dla mnie, to Alkuś jest w domu @Kessie.

2

@Safrani "Stary ajer frajer wywieźliśmy do domku letniskowego (...)"
@Kessie jest robota.
"w jego miejsce kupiłem taki
https://zapodaj.net/plik-otvY3SVAbH"
A potem druga.

"(...) przepisami dedykowanymi specjalnie pod frajera (...)"
Ta tutaj, gdzie rzeczony chwali się zamożnością, wiedząc, że @Kessie może to przeczytać.

2

@fc20barca Witaj. No dobra, to opowiedziałeś o swoich planach, wyrzut dopaminy zaliczony, uczucie osiągnięcia połowy sukcesu jest, to teraz możesz dalej nic nie robić i myśleć o trenowaniu :).

3

@July_6_BcN Afrykański nierób. To brzmi jak nazwa jakiegoś egzotycznego ptaka.

1

@Luciano99 Tam przyjechał. Przyszedł. Taki jest zawzięty.

8

@gumaz Przecież to to samo.

2

@Roobo To wcale nie jest takie skuteczne. U @Luciano99 w warsztacie idą tego całe litry, a te jeb... lampy dalej brudne.

3

@Giwera Ciekawe, czy zablokował jej konta?

2

@Luciano99 "(...) jak jestem prawie trzeźwy"
Szczerze mówiąc podejrzewam, że ciężko by było na taki stan utrafić. Prędzej znajdzie się kwiat paproci.

1

@macio_944 To jest ten cały Kamil Gała?

1

@MesQueUnClub_87 "Zezowaty snajperem nie zostanie."
Czy ja wiem? I tak zwykle trzeba brać poprawkę na wiatr.

1

@Bzyczekk Denis Załęcki następny. Jako prawnik (specjalista od prawa ulicy), psycholog (ekspert od charakterności) oraz biznesmen (promocja OF, prostytuowanie własnej dziewczyny oraz zachęcanie do rejestracji u ruskich bukmacherów).

0

@Ignareks Ależ Ty jesteś bezkompromisowy.

1

Komentarz usunięty

2

@Krzysztof1987 Endrick wreszcie wpisał się do protokołu pomeczowego. Jak i Rodrygo.

1

@lajcior Ale podszedłeś od strony pasażera do swojego auta, tak? Żeby zabrać tę torbę? :)

2

@esem91 Każdy orze jak może. Jeśli nie da się osiągnąć sukcesu gdzie indziej, to chociaż na X. Dotyczy to obecnie wielu ludzi na wysokich stanowiskach. Media społecznościowe to nie są niestety narzędzia komunikacji, ale prezentacji.

0

@Fog_W_1899 "Może wtedy będą potrafili wygrać kilka meczów pod rząd"
Co to za głupoty są w ogóle? Najpierw niech wygrają z jeden.

0

@AmigoBlancos W kwestii Viniciusa wystarczy porównać jego obecną wersję z tym chłopakiem, który przyszedł do Realu: skromnym, zawstydzonym, że tak powiem "niewinnym". A teraz: teraz to celebryta, któremu odjebało od kasy i fejmu. I wg mnie, to jest jego problem i nie da się z tym nic zrobić. Bo poznał takie życie i mu się spodobało. Nie zrezygnuje z niego. Uważa, że jest najważniejszy, stąd brak szacunku do trenera i klubu. Ale klub sam jest sobie winien, bo nauczył go tego, że zawsze jest broniony, zawsze chwalony i nigdy nic nie jest jego winą.

5

@Safrani "Obecnie bawi w kryminale." Historia życia @Comentateiro :).

0

@kanver_ ... tamten przyaktorzył...

1

@SiempreCule10 Ale chodzi Ci o wynik, czy o tę sensację, że poszedłeś się myć?

5

Nie wierzę. Ale kocham redakcję RM.pl za te ich teksty:
https://www.realmadryt.pl/news/144716-celta-nie-wygrala-na-bernabeu-w-lidze-od-prawie-20-lat
Real Madryt to klub z klasą. Wyciąga pomocną dłoń do słabszych.

Edit: Chciałbym dodać w nawiązaniu do mojego innego komentarza, że Lech Poznań przynajmniej się ogarnął i zremisował.

0

Vinicius... Co za łeb to jest.

1

@Luciano99 Możesz, tylko pomiń to "intelektualnej", bo Cię w sądzie wyśmieją.

2

Tak się kończy oglądanie Lecha Poznań i wzorowanie na idolach z Polski. Czerwona kartka.

2

@mordini123 "Jak Francuz chciałby obejrzeć mecz Legii to musi obejść smakiem w przeciwieństwie do pozostałych naszych pucharowiczów."
O nie! Na pewno rzesze Francuzów, spragnionych legijnych emocji, wychodzą na ulice, żeby zaprotestować przeciwko takim praktykom, paląc samochody i wybijając szyby w sklepach.

1

@norbi77 Niepotrzebnie komplikujesz punkt drugi. Tam wystarczy "W polu karnym zawodnik Realu".

2

@Hosh A co, gdyby Real przegrał?

1

@majkiii Z Leali tylko Veronica.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?