Dari0G
Dołączył/a: kwiecień 2019
Ełk
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kochampiw0 Chyba wjechać? Ewentualnie wlecieć?
13
"... ani Ducha Świętego, amen."
0
@Pawlak1992 A pies to wściekłe, 30-kilowe bydlę, które właśnie zagryzło człowieka. I tak można liczyć te diabły na łebku szpilki.
1
@BorzyKrzys W porządku, masz jeszcze drugie.
13
@Inko "Słaby gameplay, słaba fabuła i nieciekawe postacie."
Opisałeś właśnie Real Madryt.
0
@Czyhrynski Dzięki!
1
@MOLESTA Ależ z Ciebie wyłazi rasista.
0
@FcPortoFan1999 Beka z kiboli, którzy wczoraj skandowali "Sprzedaj klub i spierdalaj!" No to może niech go sami kupią, banda nieudaczników.
0
@Eklerek Co Ty opowiadasz? I ta kaseta VHS wytrzymała ciężar czołgu?
4
@Vegeta88 Wiedźma znana.
1
@SkN A co się ma wydarzyć? "Wysoki Sądzie, ja nic nie wiem, w tym czasie jadłem."
0
@michal26 Typie. Widać zapomniałeś już, jaki byłeś pewny Rosji, jak wyśmiewałeś zadnie innych i puszyłeś się, jaki to nie jesteś pewny. A potem co? Puchy do ogona, kajaj, kajaj, przeprosiny, wstyd i buzia cicho. Nie nadymaj się tak. Niczego nie pisałeś wprost, dopiero jak Ci ludzie zaczęli wytykać, że nie masz racji, to zacząłeś kręcić, że matematycznie to może i tak, no ale to niemożliwe przecież. Znowu ta pycha i przekonanie o własnej nieomylności. Jak z Rosją. Nara.
2
@michal26 Po co? Przecież nie masz racji. Ani Lech ani Jaga jeszcze nie awansowały i to są po prostu fakty. Że Tobie się wydaje, iż nic im nie grozi, to tylko Ci się wydaje. Sam fakt, że proponujesz zakład dowodzi, że to hazard obarczony ryzykiem.
1
@Hosh @michal26 mówił już kiedyś, że Rosja nie zaatakuje Ukrainy. Zalecam sceptycyzm co do jego przewidywań.
2
@FcPortoFan1999 Trzeba sięgać tam, gdzie wzrok nie sięga.
0
@Seledynowy I to się nazywa mieć jaja. Co to za sztuka iść do zwycięzcy? Marek wybiera przegrywa. Bądź jak Marek.
0
@FcPortoFan1999 W tym przypadku to raczej do Realu.
0
@FcPortoFan1999 W imię zasad, Portosynu.
5
@Pressinho Gibraltar to adres znany w całej piłkarskiej Europie.
0
@Sulimo W drużynie konsternacja. Nie są przyzwyczajeni do kończenia meczów w 11.
0
@Destroyer_of_Worlds No nie wiem. Dla mnie była tam ręka Palmy wcześniej, ale też nie widziałem wielu powtórek.
0
@noface Administratorzy interesują się głównie komentarzami użytkowników.
0
Marek Papszun z profilu wygląda jak ten orzeł Sam z Muppet Show.
5
Już to kiedyś pisałem @FcPortoFan1999, ale powtórzę. Marek Papszun pracuje najlepiej, kiedy prowadzi zespół z niższej ligi wzwyż. Dlatego też Legia chce mu takie cieplarniane warunki stworzyć. Wyśmiewacie ten klub, ale taki był plan od początku.
2
@Comentateiro Popieram. A najlepiej, żeby oddzielały nas nawet dwa mury.
2
@NeroTFP1 Myślę, że część idzie prosto z szatni na nockę.
3
@Roobo Dokładnie. Pierwsi w tabeli byli już wiele razy. Czas zaatakować drugi koniec.
1
@Kazragore Wtedy nie miałby kół.
0
@Kazragore Ja myślę, że powinien się cieszyć, że nie przygotowali mu samolotu jak wiadomo komu.
1
@kubix05 Remis to też część takiej passy.