4

Vinicius na forum Realu ma nową ksywę. Czarny Pan.

2

@Comentateiro Zniewagą był już sam fakt, że Alaves wystawiło bramkarza.

5

I o taki VAR chodziło! Wiwat Negreira!

0

@Janas11224 W Polsce nie ma już słabych drużyn.

0

@tbas To prawda. Nie wiem co on wyprawiał, poddał się od razu.

1

Nieźle Legio, nieźle. Pierwsze miejsce coraz bliżej.

0

@Roobo To niech zbiorą kasę i go kupią, banda buraków.

1

@kubix05 Oba tytuły równie dobrze nadają się do opisania weekendu w zakładzie u @Luciano99.

3

@tomek8756 Wygląda jak typowa wymiana wiadomości na tablicy ogłoszeń na złomie u @Luciano99.

1

@tbas Dokładnie. Foch, bo wybrał inaczej.

0

@July_6_BcN W takim razie zastanów się, czy nie pomyślał tego samego :).

0

@July_6_BcN Bo powiem Pedriemu...

0

@NeroTFP1 Wszystkich ZP.

0

@BorzyKrzys Czyli nie masz już żadnego...

0

@Popitek12 Komu?

2

@norbi77 Wydaje Ci się.


2

@norbi77 Chwilę się zastanowiłem nad tym, co napisałeś. I doszedłem do wniosku, że tak prawdziwszej prawdy dawno już nie czytałem :).

4

@Dari0G @Luciano99 to jest dopiero agent gotowy na egzorcyzmy. Polajkował komentarze wszystkim, w tym autorowi wątku. Panu Bogu świeczkę i diabłu ogarek.

1

@kamyk_23 Ofc. Ale nie przejmuj się, ja też piję. Takie pokolenie :).

1

@norbi77 I oby im się!

1

@Kgorecki2500 Odnoszę wrażenie, że Ty byś z @clyde stworzył parę idealną.

7

@severius "Dobry dzień, wrzutka, ktoś łeb dostawi, gol. "
Rozumiem wszystko, ale może sam się zastanów nad egzorcyzmami? :)

4

@kamyk_23 "@norbi77 Gigancie (nie piszę o wzroście) (...)"
Aha.
:)

1

@norbi77 I gdzie są teraz ci obrońcy praw zwierząt? DIOZ powinien interweniować!

2

@Kgorecki2500 Lepiej ksenofobem niż ksenomorfem.

0

@panczo " Te typki z SLD które szły za Millerem dzisiaj są w Platformie na którą pewnie głosujesz. "
HA HA HA. Typowy Ty, jak z tymi służbami mundurowymi. Coś CI się wydaje, więc na pewno tak jest. Ktoś się nie zgadza, to musi, MUSI być w określonej zagrodzie, żeby Ci się wizja świata nie zawaliła. To się nazywa mentalność plemienna. Nara.

6

@July_6_BcN Poprzednicy:


0

@FCB24 Teraz rozumiesz? :)

0

No to niezły róg :).

0

@MirusAmisz A z Twojej strony tylko bla, bla, bla. Jak już napisałeś, uwielbiasz to. Nara.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?