Dari0G
Dołączył/a: kwiecień 2019
Ełk
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Vinicius na forum Realu ma nową ksywę. Czarny Pan.
2
@Comentateiro Zniewagą był już sam fakt, że Alaves wystawiło bramkarza.
5
I o taki VAR chodziło! Wiwat Negreira!
0
@Janas11224 W Polsce nie ma już słabych drużyn.
0
@tbas To prawda. Nie wiem co on wyprawiał, poddał się od razu.
1
Nieźle Legio, nieźle. Pierwsze miejsce coraz bliżej.
0
@Roobo To niech zbiorą kasę i go kupią, banda buraków.
1
@kubix05 Oba tytuły równie dobrze nadają się do opisania weekendu w zakładzie u @Luciano99.
3
@tomek8756 Wygląda jak typowa wymiana wiadomości na tablicy ogłoszeń na złomie u @Luciano99.
1
@tbas Dokładnie. Foch, bo wybrał inaczej.
0
@July_6_BcN W takim razie zastanów się, czy nie pomyślał tego samego :).
0
@July_6_BcN Bo powiem Pedriemu...
0
@NeroTFP1 Wszystkich ZP.
0
@BorzyKrzys Czyli nie masz już żadnego...
0
@Popitek12 Komu?
2
@norbi77 Wydaje Ci się.
2
@norbi77 Chwilę się zastanowiłem nad tym, co napisałeś. I doszedłem do wniosku, że tak prawdziwszej prawdy dawno już nie czytałem :).
4
@Dari0G @Luciano99 to jest dopiero agent gotowy na egzorcyzmy. Polajkował komentarze wszystkim, w tym autorowi wątku. Panu Bogu świeczkę i diabłu ogarek.
1
@kamyk_23 Ofc. Ale nie przejmuj się, ja też piję. Takie pokolenie :).
1
@norbi77 I oby im się!
1
@Kgorecki2500 Odnoszę wrażenie, że Ty byś z @clyde stworzył parę idealną.
7
@severius "Dobry dzień, wrzutka, ktoś łeb dostawi, gol. "
Rozumiem wszystko, ale może sam się zastanów nad egzorcyzmami? :)
4
@kamyk_23 "@norbi77 Gigancie (nie piszę o wzroście) (...)"
Aha.
:)
1
@norbi77 I gdzie są teraz ci obrońcy praw zwierząt? DIOZ powinien interweniować!
2
@Kgorecki2500 Lepiej ksenofobem niż ksenomorfem.
0
@panczo " Te typki z SLD które szły za Millerem dzisiaj są w Platformie na którą pewnie głosujesz. "
HA HA HA. Typowy Ty, jak z tymi służbami mundurowymi. Coś CI się wydaje, więc na pewno tak jest. Ktoś się nie zgadza, to musi, MUSI być w określonej zagrodzie, żeby Ci się wizja świata nie zawaliła. To się nazywa mentalność plemienna. Nara.
6
@July_6_BcN Poprzednicy:
0
@FCB24 Teraz rozumiesz? :)
0
No to niezły róg :).
0
@MirusAmisz A z Twojej strony tylko bla, bla, bla. Jak już napisałeś, uwielbiasz to. Nara.