Dari0G
Dołączył/a: kwiecień 2019
Ełk
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Commando I estrogenu.
4
@Bolton Człowiek Pufa.
0
@ZwyklyCuler48 Słabo znam tę broń.
3
@Laminedependencia Wygląda jak Hegemon, kiedy podjął pracę w korpo.
1
@Pawel13sz To wcale nie musi być piwo. I to dlatego ma taką minę.
1
@D10SLEO Wcale nie. Popatrz na obrazek wyżej. Marek tak właśnie lubi. Z samego dołu.
0
@VegetaPolska Ty lepiej opowiadaj jak tam inwentaryzacja? Wykryli coś, czy udało się wszystko ukryć?
5
@Bykunn Przecież wszyscy wiedzą, że jest.
1
@RobiS Ale to są głąby. Powinni połączyć to jakoś z dziećmi, że na przedszkola nie będzie i Nawrocki kradnie dzieciom. Albo Ukraińcom. Albo samotnym matkom. Albo zakonnicom w ciąży. Amatorzy.
3
@Pedri16Future Rozpoznał brata w rozumie i musiał go uwolnić.
0
@daniel32778 Wierz, wierz. Messi też wierzył.
5
@PatrychoO Ta Gronkiewicz (o ile to jej konto) jest po prostu pierdolnięta. Co ona wypisuje w ogóle. Za chwilę będzie szanować Putina, Stalina i Hitlera bardziej. Co ci ludzie mają w głowach, że nie wstydzą się pisać takich rzeczy?
2
@daniel32778 Gdybyś był pracownikiem Barcelony i Laporta chciał się Ciebie pozbyć, to Ty zostałbyś kretem, bo nagle staje się nim każdy, kogo klub chce do czegoś zmusić.
0
@Stinger_ Psy Papszunika.
0
@RosjaninBut Myślozbrodnia już wkrótce w twoim sądzie!
0
@VegetaPolska Jak na kibica tak wesołego klubu jak Real Madryt, strasznie jesteś poważny.
0
Legia pokazuje Lechowi, jak się gra z Gibraltarem.
Tyle, że:
- Legiaaa!
- Cooo!?
- Za późnooo!
0
@MessiForeverTheBest Dla niektórych on ma wszystko do wszystkiego.
3
Oskar Repka - głowa krzepka!
0
@VegetaPolska "(...) potem idę spać bo jutro mam inwentaryzacje w pracy. Kolejne wqrwy nadchodzą."
Było nie kraść.
2
@VegetaPolska "Ale się wkuwilem. Godzinę łapałem ptaki bo misja zbugowana w KCD i na drodze powrotnej bandyci mnie napadli, wystraszyli konia, nie dało się przed nimi uciec. Szkoda, że nie było checkpointu. Kingdom ma swój urok, ale niekiedy to jest przeginka."
A potem taki gość bierze snajperkę i idzie strzelać do ludzi. Gry to zło.
3
@Faro Proponuję zwyzywać Moderację.
3
@Frimpong Każdy zna @Oprawca.
2
@Kessie I okej.
5
@Norkusik Łącznie daje to iloraz inteligencji @Kessie. Sam więc rozumiesz, że szału nie ma.
3
@gumaz Na oko 15 minut. Na drugie 20, bo w gorszym stanie.
0
@FcPortoFan1999 Już raz tak było, prawda? :)
1
Radość piłkarzy Legii: "Boże, dzięki! Nie pobiją w autokarze!"
2
@Who_you_mam Who_y? :)
2
@Sysia11 No wiesz Sysia, a co z @Luciano99? Wykąpał się dla Ciebie.