1

@Commando I estrogenu.

4

@Bolton Człowiek Pufa.

0

@ZwyklyCuler48 Słabo znam tę broń.

3

@Laminedependencia Wygląda jak Hegemon, kiedy podjął pracę w korpo.

1

@Pawel13sz To wcale nie musi być piwo. I to dlatego ma taką minę.

1

@D10SLEO Wcale nie. Popatrz na obrazek wyżej. Marek tak właśnie lubi. Z samego dołu.

0

@VegetaPolska Ty lepiej opowiadaj jak tam inwentaryzacja? Wykryli coś, czy udało się wszystko ukryć?

5

@Bykunn Przecież wszyscy wiedzą, że jest.

1

@RobiS Ale to są głąby. Powinni połączyć to jakoś z dziećmi, że na przedszkola nie będzie i Nawrocki kradnie dzieciom. Albo Ukraińcom. Albo samotnym matkom. Albo zakonnicom w ciąży. Amatorzy.

3

@Pedri16Future Rozpoznał brata w rozumie i musiał go uwolnić.

0

@daniel32778 Wierz, wierz. Messi też wierzył.

5

@PatrychoO Ta Gronkiewicz (o ile to jej konto) jest po prostu pierdolnięta. Co ona wypisuje w ogóle. Za chwilę będzie szanować Putina, Stalina i Hitlera bardziej. Co ci ludzie mają w głowach, że nie wstydzą się pisać takich rzeczy?

2

@daniel32778 Gdybyś był pracownikiem Barcelony i Laporta chciał się Ciebie pozbyć, to Ty zostałbyś kretem, bo nagle staje się nim każdy, kogo klub chce do czegoś zmusić.

0

@Stinger_ Psy Papszunika.

0

@RosjaninBut Myślozbrodnia już wkrótce w twoim sądzie!

0

@VegetaPolska Jak na kibica tak wesołego klubu jak Real Madryt, strasznie jesteś poważny.

0

Legia pokazuje Lechowi, jak się gra z Gibraltarem.
Tyle, że:
- Legiaaa!
- Cooo!?
- Za późnooo!

0

@MessiForeverTheBest Dla niektórych on ma wszystko do wszystkiego.

3

Oskar Repka - głowa krzepka!

0

@VegetaPolska "(...) potem idę spać bo jutro mam inwentaryzacje w pracy. Kolejne wqrwy nadchodzą."
Było nie kraść.

2

@VegetaPolska "Ale się wkuwilem. Godzinę łapałem ptaki bo misja zbugowana w KCD i na drodze powrotnej bandyci mnie napadli, wystraszyli konia, nie dało się przed nimi uciec. Szkoda, że nie było checkpointu. Kingdom ma swój urok, ale niekiedy to jest przeginka."
A potem taki gość bierze snajperkę i idzie strzelać do ludzi. Gry to zło.

3

@Faro Proponuję zwyzywać Moderację.

3

@Frimpong Każdy zna @Oprawca.

2

@Kessie I okej.

5

@Norkusik Łącznie daje to iloraz inteligencji @Kessie. Sam więc rozumiesz, że szału nie ma.

3

@gumaz Na oko 15 minut. Na drugie 20, bo w gorszym stanie.

0

@FcPortoFan1999 Już raz tak było, prawda? :)

1

Radość piłkarzy Legii: "Boże, dzięki! Nie pobiją w autokarze!"

2

@Who_you_mam Who_y? :)

2

@Sysia11 No wiesz Sysia, a co z @Luciano99? Wykąpał się dla Ciebie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?