Dari0G
Dołączył/a: kwiecień 2019
Ełk
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Sevillo, do cholery
Wpier.... im ze cztery.
No ale mamy, co mamy.
Edit: No właśnie.
1
@Commando Ja wiem jedno. Kiedy to usłyszałem (bo widziałem ten wywiad na jakimś filmie na FB czy YT), to nie mogłem uwierzyć w to, co on gada. Widziałem potem to w wersji tekstowej i tam zostało to nieco złagodzone w stosunku do tego, co mówił. Ale słowa były klarowne. On dosłownie tak powiedział "Mój kolega, przestępca, taki zawód (...)" i że kupił TIRa karmy, a biznesmeni rzucali mu grosze, kiedy wydawali krocie na używki i dziwki. Ja wiem, że tacy biznesmeni często niewiele różnią się od tego przestępcy z zawodu, no ale jednak gadanie takich bzdur wprost, jest dla mnie nie do przyjęcia. Często pojawiają mi się wypowiedzi Rożala na różne aktualne tematy i wcale nierzadko się z nim zgadzam. Ale zawsze przypomina mi się tamten wywiad i cały czar od razu pryska. Escobar też robił wiele dobrego dla biedoty.
1
@fart Wybacz, ale ja nie wierzę w to, że Mioduski, czy ktokolwiek z tej jego bandy penisa musi siedzieć cicho. Taki mogą sugerować obraz, ale zbyt się przyzwyczaili do dotychczasowego zachowania. Sądzę, że wcześniej, czy później pojawią się tarcia i zaczną wojenki.
1
@Commando Naprawdę? Jak kiedy opowiada, że jego kolega, przestępca ("taki zawód") kupił mu TIRa karmy, a bogaci biznesmeni nie chcieli? A z czego przestępca ma na to pieniądze? Co taka gadka przynosi dobrego? Romantyzuje zbója, który dorobił się na krzywdzie innych, ale kupił karmę, to jest bohaterem. Po tej wypowiedzi straciłem dla niego jakikolwiek szacunek. Coś mu się pomieszało pod deklem. Już pomijam przynależność do pewnych środowisk motocyklowych i całą tego otoczkę. Ta fiksacja na punkcie zwierząt maskuje chyba dla ludzi jego wady.
1
@blakkudium No to teraz został Marcoń.
1
@fart Wyzwaniem to będzie walka z zarządem i właścicielem.
3
@Sysia11 Właśnie pokazał. Kapitanem nie może być idiota, któremu odcina prąd przy byle okazji.
1
@Encore Nie wiadomo, może dziadek pilnował obozu.
0
@partymaker Zachowanie jak kiedyś Beckhama.
3
W Totkach mają chyba jeden mózg na drużynę i losują przed meczem, kto zainstaluje.
0
@LukaszFan @Gaz, opinia?
2
@blakkudium @Kessie by mu urwał głowę.
1
@ZwyklyCuler48 Muśnięcie łokciem i od razu prawie utrata przytomności. Z czym do ludzi?
4
Mięczak z tego @Frimponga. Nie wierzę, że on ma jakieś sukcesy pod Orlenem.
5
@Wittgenstein Wygodne buty.
2
@Kgorecki2500 Bzdury. @Kessie by tego nawet nie wiózł do klienta, tylko na miejscu opier....
0
@MaziFCB Zgadzam się całkowicie.
3
@Kessie Stanie na czatach, kiedy szef kradnie opony konkurencji, to nie asysta.
0
@malicinho Nie tego dotyczył wątek, a faktu, że bardzo wybiórczo podchodzi się do takich tematów.
1
@blakkudium Nie powinni uznać, tam był faul.
1
@Gacek5 Może to zmyłka, jak z Pedrim?
0
@Gacek5 A Ty się kochasz w Cubarsim?
0
@Walker Może. Może też coś innego. Nigdy nie wiesz na pewno.
2
@Kapitan hawk Tylko, znając Twój temperament, jak długo?
3
@Bartas1998 Czyli to Ty byłeś impostorem.
0
@kubix05 U nas jest urodzona 6 lipca @July_6_BcN. BcN jeszcze nie rozszyfrowałem, ale nie wątpię, że LR nad tym pracuje. Będziesz cierpiał Nieziemsko? Tak strzelam.
3
@malicinho @Kessie chętnie zostanie skarbnikiem.
0
@Bolton Zgadzam się, muzułmanie.
:)
2
@AlexDark00 No to chyba napisałem, że lewica wie, co robi, prawda? Tam jest taka reprezentacja kobiet, że musiały aktywnie z tych punktów korzystać.
Edit: Właśnie sobie przypomniałem, że akurat Kotuli punktów zabrakło :).
3
@TR3YWAY Trochę to dla kobiet obraźliwe, jakby były głupsze i trzeba im to było zrekompensować. No ale lewica chyba wie, co robi.