Dari0G
Dołączył/a: kwiecień 2019
Ełk
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@joloskyy A może rzeczywiście po prostu przykry i ciężki z Ciebie typ, i lubisz kręcić aferę z niczego. Pa pa.
0
@joloskyy Powinieneś się leczyć. Naprawdę. A do innych w tym wątku też tak piszesz? Do tych od kotów będących ukrytymi kibicami Realu Madryt, albo transgenderowych? To, że nie jesteś w stanie pojąć żartu sytuacyjnego związanego z dzisiejszą dyskusją na LR, nie jest moją winą. Nic nie poradzę, że nie potrafisz zrozumieć odniesienia do fikcyjnej historii. Albo może nie chcesz, bo WYBIERASZ tkwienie w tym swoim świętym oburzeniu i postanowiłeś wmuszać we mnie coś, co nie zaistniało, żeby poczuć się lepiej, niech Ci będzie. Ale coś u Ciebie jest ewidentnie nie tak.
0
@Czyhrynski To po co się tak ubierałeś?
0
@joloskyy "Myślę (...)" - i po co tak kłamać? Dostałeś wszelkie wskazówki, liczyłem, że dalej Pinokio pójdzie sam. Ale nie, woli babrać się w bagienku, które sam sobie stworzył. Nara.
16
@heniusss Wtedy to akurat zacząłby się wcześniej i - jeśli wierzyć niektórym komentującym - weszliby nawet ci bez biletów, bo wpuściłby wszystkich.
2
@VinDiesel Tam jest lżejsze poczucie humoru.
0
@joloskyy Sądzę, że to jaki jesteś, odbiega całkowicie od tego, co napisałeś. Wystarczy zajrzeć do gorących i mieć jakieś pojęcie o tym, co się dzieje aktualnie na LR. Ale nie, lepiej wyjeżdżać do obcych ludzi z durnymi tekstami.
11
@blakkudium Nie takie rzeczy już Barcelona planowała. Gdyby zapytać Laportę, czy chce rozegrać mecz La Liga na Księżycu, to też by potwierdził.
0
@joloskyy Nie wiem, nie znam Twoich kolegów. Przeczytaj ten wątek raz jeszcze, a potem zastanów się nad sobą i tym, co wypisujesz.
0
@joloskyy A Ty? Bo widzę, że tak.
2
@Comentateiro No dobra cwaniaku, wy Niemcy jesteście dobrzy w likwidowaniu. Nie napisałeś jednak, czyje? Ewentualnie, gdzie?
0
Komentarz usunięty
2
@TaughtMule To wygląda jak śluza dla byków wchodzących na corridę.
6
@Cule1234 Niby Guadalajara, a brzmi jak typowy problem Barcelony za rządów Laporty.
0
@ali3gator "(...) ale pewnie motywacja jest taka, że to pomoże w jego sprzedaży."
No nie wiem. Zależy jak wypadnie :). A tutaj sporo osób życzy mu, żeby nie podołał. Prawdziwi kibice :).
4
@kanver_ Wiedziałem, że wcześniej, czy później one się tutaj odnajdą.
0
@zadafcb Wyobraźmy sobie taką zapowiedź wyemitowaną przez RealMadrytTV:
"Na TVN7 właśnie zaczyna się film o Barcelonie."
0
@SmoothCriminal Nie no, gratulacje. Takich kibiców nam trzeba.
4
@ZwyklyKibicBarcy04 Doprawdy nie wiem, czym Ci się @Comentateiro tak naraził?
0
@AmigoBlancos Podobno są do wzięcia za darmo. Psikasz takiemu gazem w oczy, on je trze, Ty go wtedy do bagażnika i masz. Ale poważniej, to jak tutaj zaczynają się takie poważne rozkminki, to zwykle pod koniec historii okazuje się, że Messi karmił kogoś piersią na Orlenie, a @Kessie był świadkiem.
4
@Kessie Dobrze, że nie "Oświatczyny".
0
@AmigoBlancos Kur... kolego. Byłem gotów się założyć, że na koniec będzie coś o niedźwiedziach. Tak mnie wytresowała ta strona.
0
@Czyhrynski Jak ZP.
1
@mekston Teraz rozumiem. Jakie to proste, kiedy mi wyjaśniłeś :).
0
@partymaker Co Ty gadasz? A Rudiger?
0
@Irmscher10 Gościu, celowo wstawiłeś info o niedoszłym zamachu terrorystycznym i zestawiłeś to ze swoją teorią po to, by podważyć fakty, wskazujące na to, że jednak zamachami zajmują się ostatnio jedynie pewne grupy ludzi i pewne narodowości. Zrobiłeś tak, czy nie? Więc teraz nie wciskaj tu tych kitów o innych zbrodniach, żeby uzasadnić swoje zdanie. Nie taki był Twój cel. Wstawiłem Ci zdanie człowieka, który siedzi w tym o wiele głębiej niż Ty i zna temat również o wiele lepiej. I on Cię podsumował na samym końcu. Reszta to już Twoje próby racjonalizowania własnych ukrytych (jednak nie do końca jak widać) motywów.
Edit:
https://tvn24.pl/lublin/lublin-student-kul-planowal-zamach-zostal-zatrzymany-przez-abw-st8803499
Wygodnie pominąłeś informacje o tym, że chciał wesprzeć Państwo Islamskie, czyli został prawdopodobnie zindoktrynowany. Przez kogo? Przez księdza? Potwierdzają się tylko słowa tego ministra.
3
@Irmscher10 "Zbrodnie popełnia człowiek, a nie narodowość."
Ty widzę jesteś kolejnym "mądrym", który na podstawie jednostkowej sytuacji neguje wzorzec zachowań pewnych ludzi. Bodajże w 2017 roku minister spraw zagranicznych ZEA powiedział takie oto słowa. Posłuchaj, to o Tobie:
1
Mądrego to aż miło poczytać:
https://x.com/WojtekPdP
4
@JimMorrisonFCB Czy jest tam coś o niedźwiedziach?
1
@mekston A czyimi łapami miały trzeć? BTW, podobno niedźwiedzie łapy to przysmak. Dla ludzi, nie wiem jak dla samych niedźwiedzi.