5

@Pressinho Gibraltar to adres znany w całej piłkarskiej Europie.

0

@Sulimo W drużynie konsternacja. Nie są przyzwyczajeni do kończenia meczów w 11.

0

@Destroyer_of_Worlds No nie wiem. Dla mnie była tam ręka Palmy wcześniej, ale też nie widziałem wielu powtórek.

0

@noface Administratorzy interesują się głównie komentarzami użytkowników.

0

Marek Papszun z profilu wygląda jak ten orzeł Sam z Muppet Show.

5

Już to kiedyś pisałem @FcPortoFan1999, ale powtórzę. Marek Papszun pracuje najlepiej, kiedy prowadzi zespół z niższej ligi wzwyż. Dlatego też Legia chce mu takie cieplarniane warunki stworzyć. Wyśmiewacie ten klub, ale taki był plan od początku.

2

@Comentateiro Popieram. A najlepiej, żeby oddzielały nas nawet dwa mury.

2

@NeroTFP1 Myślę, że część idzie prosto z szatni na nockę.

3

@Roobo Dokładnie. Pierwsi w tabeli byli już wiele razy. Czas zaatakować drugi koniec.

1

@Kazragore Wtedy nie miałby kół.

0

@Kazragore Ja myślę, że powinien się cieszyć, że nie przygotowali mu samolotu jak wiadomo komu.

1

@kubix05 Remis to też część takiej passy.

1

@Sulimo Ponieważ jak zwykle łatwo zapominasz o takich nieistotnych z punktu widzenia budowanej narracji szczegółach, to przypominam, że najpierw to Lech śmiał się z Legii. Dopiero potem pokazał co potrafi na Gibraltarze.

0

@Sulimo Oczywiście u Niemców musiało pojawić się porno.

0

@BojanKriKicz ... i kazała mu wyp...

3

@Luciano99 No i pojawiły się te małe stópki.

12

Ależ mają zaskok. Media hiszpańskie przedstawiły już całą listę kandydatów, po czym wykluczyły każdego z nich. Zaraz zaczną z nią drugie okrążenie.

Swoją drogą, kołczem powinien zostać Vinicius. I tak ma tam najwięcej do powiedzenia.

0

@D10SLEO Tylko tam oczy domalować i przy jakimś niekorzystnym wyniku mem gotowy.

1

@Gaucho I już wiadomo, kto będzie nowym Jokerem.

2

@July_6_BcN Jak przywiozą do domu, czemu nie? Nowy aparat zawsze się przyda.

2

@Tasde Przewrócił się jak kostka domina. Gdyby za nim stali pozostali gracze Realu, to wszyscy by się złożyli.

4

@bartekvisca Wszyscy już zapomnieli jak całe rodziny żyły w Polsce w jaskiniach i szałasach w lesie. Co to za argument jest w ogóle?

2

@maroon To w tym złego, że to jest gotowanie żaby, czego sam dowiodłeś swoim komentarzem.

1

@ranger3120 Nie kupi. Jeden co najwyżej, bo Araujo w Izraelu. Choć on aktualnie to raczej stoper do dupy.

4

@mindbender84 Kurtułayna.

0

@esem91 No bo już ponarzekał i w tym momencie już nie może.

1

@BulaKG Powiedział, że Vinicius nie przedłuży kontraktu z powodu jego zmiany.

1

Jest do wyciągnięcia Papszun z Rakowa, tylko Real musi się dogadać z Legią najpierw.

3

Cieszę się, że ktoś wreszcie usadził tego Afroniemca, bo ciągle odstawia takie numery.

2

Ale mnie ten czarny Niemiec wkur... irytuje. Zachował się jak Pepe.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?