Dari0G
Dołączył/a: kwiecień 2019
Ełk
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@Pressinho Gibraltar to adres znany w całej piłkarskiej Europie.
0
@Sulimo W drużynie konsternacja. Nie są przyzwyczajeni do kończenia meczów w 11.
0
@Destroyer_of_Worlds No nie wiem. Dla mnie była tam ręka Palmy wcześniej, ale też nie widziałem wielu powtórek.
0
@noface Administratorzy interesują się głównie komentarzami użytkowników.
0
Marek Papszun z profilu wygląda jak ten orzeł Sam z Muppet Show.
5
Już to kiedyś pisałem @FcPortoFan1999, ale powtórzę. Marek Papszun pracuje najlepiej, kiedy prowadzi zespół z niższej ligi wzwyż. Dlatego też Legia chce mu takie cieplarniane warunki stworzyć. Wyśmiewacie ten klub, ale taki był plan od początku.
2
@Comentateiro Popieram. A najlepiej, żeby oddzielały nas nawet dwa mury.
2
@NeroTFP1 Myślę, że część idzie prosto z szatni na nockę.
3
@Roobo Dokładnie. Pierwsi w tabeli byli już wiele razy. Czas zaatakować drugi koniec.
1
@Kazragore Wtedy nie miałby kół.
0
@Kazragore Ja myślę, że powinien się cieszyć, że nie przygotowali mu samolotu jak wiadomo komu.
1
@kubix05 Remis to też część takiej passy.
1
@Sulimo Ponieważ jak zwykle łatwo zapominasz o takich nieistotnych z punktu widzenia budowanej narracji szczegółach, to przypominam, że najpierw to Lech śmiał się z Legii. Dopiero potem pokazał co potrafi na Gibraltarze.
0
@Sulimo Oczywiście u Niemców musiało pojawić się porno.
0
@BojanKriKicz ... i kazała mu wyp...
3
@Luciano99 No i pojawiły się te małe stópki.
12
Ależ mają zaskok. Media hiszpańskie przedstawiły już całą listę kandydatów, po czym wykluczyły każdego z nich. Zaraz zaczną z nią drugie okrążenie.
Swoją drogą, kołczem powinien zostać Vinicius. I tak ma tam najwięcej do powiedzenia.
0
@D10SLEO Tylko tam oczy domalować i przy jakimś niekorzystnym wyniku mem gotowy.
1
@Gaucho I już wiadomo, kto będzie nowym Jokerem.
2
@July_6_BcN Jak przywiozą do domu, czemu nie? Nowy aparat zawsze się przyda.
2
@Tasde Przewrócił się jak kostka domina. Gdyby za nim stali pozostali gracze Realu, to wszyscy by się złożyli.
4
@bartekvisca Wszyscy już zapomnieli jak całe rodziny żyły w Polsce w jaskiniach i szałasach w lesie. Co to za argument jest w ogóle?
2
@maroon To w tym złego, że to jest gotowanie żaby, czego sam dowiodłeś swoim komentarzem.
1
@ranger3120 Nie kupi. Jeden co najwyżej, bo Araujo w Izraelu. Choć on aktualnie to raczej stoper do dupy.
4
@mindbender84 Kurtułayna.
0
@esem91 No bo już ponarzekał i w tym momencie już nie może.
1
@BulaKG Powiedział, że Vinicius nie przedłuży kontraktu z powodu jego zmiany.
1
Jest do wyciągnięcia Papszun z Rakowa, tylko Real musi się dogadać z Legią najpierw.
3
Cieszę się, że ktoś wreszcie usadził tego Afroniemca, bo ciągle odstawia takie numery.
2
Ale mnie ten czarny Niemiec wkur... irytuje. Zachował się jak Pepe.