2

Mecze polskiej Ekstraklasy przypominają robienie mythic plusów w WoWie. Zawsze są jakieś dodatkowe affixy. W meczu Lechii z Górnikiem wylosowała się mgła.

0

@July_6_BcN Coś czuję, że niektórzy by chyba woleli, żeby Putin takową dostał, jeśli oznaczałoby to, iż Trump obejdzie się smakiem :).

0

@yoli Pokojowego Nobla dostał Obama, który bronił "słusznych wojen", a 9 dni przed wręczeniem nagrody zadecydował o wysłaniu do Afganistanu 30 tysięcy dodatkowych żołnierzy. Nie zrobił jeszcze nic, bo prezydentem był ledwie parę miesięcy. Sam przyznawał, że dostał ją na wyrost. Jak widzisz, Trump to żaden ewenement.

2

@Walker "Pięści ze stali". Ulubiony utwór Biedronia.

0

@FcPortoFan1999 No tak. Tyle, że oglądam teraz dopiero z Cracovią, bo nie widziałem wczoraj. Ale wynik już znam, taki sam jak z Poznaniakami, więc już się szykuję na te emocje.

0

@FcPortoFan1999 Co w poniedziałek?

1

Wisła Płock... Kolejna uczta dla oczu po meczu z Lechem.

2

@NeroTFP1 A niektórzy, żeby mieć zjazd, musieliby ją najpierw mieć.

2

@July_6_BcN
"Kardynała Richelieu sekret Ci dziś zdradzę
Od przyjaciół Boże strzeż, z wrogami sam sobie poradzę."

2

@gumaz Najpierw idą do kina, albo na kolację.

1

@blakkudium "(...) dla każdego z tych osób (...)"
Aha.

1

@FcPortoFan1999 Wybacz, ale chyba toaletowym :). Nie podejmuję się typowania. Równie dobrze w kolejnej rundzie Lech i Raków mogą odpaść. No chyba, że trafią na siebie. W sumie wtedy też by mogły odpaść :).

0

@FcPortoFan1999 Nie no, przecież oglądasz tę samą ligę co ja. Kto tu może być jakimkolwiek faworytem? Dziś wygra 4 golami, jutro z jakimś leszczem dostanie w łeb.

1

@FcPortoFan1999 Duch Puszczy zawisł nad nimi.

0

@AduŚ07 Ja nawet podejrzewam, kto to był:


2

@July_6_BcN Nie wszędzie. Można mu wyciąć dziury w kieszeniach.

0

@FcPortoFan1999 Pomyślał trener Siemieniec :).

5

@gumaz W takim razie to nie był żaden kumpel, tylko ch... złamany. Jak to napisała @July_6_BcN w innym wątku: za kudły i ze schodów.

0

@tomek8756 Obstawiam, że chciała dopytać o technikę.
P.S.: Nie będę wskazywał palcem, ale kto tam ostatnio od nas był w Warszawie?
:)

0

@MichalZZZ Bzdura. Piłka jest przecież kontuzjowana.

1

@lajcior Z ryżym nigdy. Ryży zawsze nie.

1

@Bolton Kolejny krok: paleta cementu.

1

@lajcior Jak wszystko, co złe i plugawe.

1

@agaFCB No zapytał. I coś czuję, że okaże się, iż myślał, że to on jest wilkiem, ale się zdziwi :).

1

@misterio O tak, DM był pierwszy z takich "prawdziwych" dungeon crawlerów. Najlepsza wersja była chyba na Atari ST i pokrewne.

4

@dge21 Powinieneś się z kimś podzielić tą traumą. Może z dziewczyną? Na pewno coś poradzi i pocieszy.

"Moja obecna dziewczyna wie absolutnie o wszystkim i oboje dajemy sobie szanse na naprawienie tego."

"Z moja obecna dziewczyna mieszkamy razem od 4 lat. 3 lata temu przestałem do niej cokolwiek czuć. Chciałem sobie znaleść kogoś na pare spotkań."

"Z moja obecna dziewczyna mamy bardzo wygodne życie, ja bardzo dobrze zarabiam, jestem w gruncie rzeczy dobrym chłopakiem. Ona dzięki ma mnie bardzo wiele i ja dzięki niej również."

"Na początek napisze, ze z "młoda" nie widywałem się jakoś często - wiadomo z jakiego powodu. To były spotkania raz na tydzień, czasami raz na 2 tygodnie. Głównie w weekendy kiedy oboje z dziewczyna "wyjeżdżaliśmy" do rodzinnych miast."

Przyszło Ci do głowy, że Twoja "obecna dziewczyna" również ma Cię w dupie, robiła tak samo i nie chce rezygnować z wygodnego życia? Bo o jakiej "naprawie" bredzisz, skoro sam oświadczyłeś, że nic do niej nie czujesz od kilku lat? Myślisz, że pójdziecie do lekarza i dostaniesz tabletki na uczucie?

Myślę, że gdyby tak Cię postrzegała, to by było doskonałe zakończenie tej historii.

1

@Safrani RR na małym Atari to było coś. I Robbo.

2

@misterio 800x600? Dzieciaku, widzę, że dorastałeś w luksusie. Eye of the Beholder na Amidze, mówi Ci to coś?
:)

3

@tomek8756 To chodzi o to, że lubił dziki, czy co? Pewnie na tym łabędziu jechał. Może uważał się za wcielenie Ledy?

0

@Sulimo Jak widać nie tylko Ouma ma braki w głowie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?