1

@FcPortoFan1999 Wybacz, ale chyba toaletowym :). Nie podejmuję się typowania. Równie dobrze w kolejnej rundzie Lech i Raków mogą odpaść. No chyba, że trafią na siebie. W sumie wtedy też by mogły odpaść :).

0

@FcPortoFan1999 Nie no, przecież oglądasz tę samą ligę co ja. Kto tu może być jakimkolwiek faworytem? Dziś wygra 4 golami, jutro z jakimś leszczem dostanie w łeb.

1

@FcPortoFan1999 Duch Puszczy zawisł nad nimi.

0

@AduŚ07 Ja nawet podejrzewam, kto to był:


2

@July_6_BcN Nie wszędzie. Można mu wyciąć dziury w kieszeniach.

0

@FcPortoFan1999 Pomyślał trener Siemieniec :).

5

@gumaz W takim razie to nie był żaden kumpel, tylko ch... złamany. Jak to napisała @July_6_BcN w innym wątku: za kudły i ze schodów.

0

@tomek8756 Obstawiam, że chciała dopytać o technikę.
P.S.: Nie będę wskazywał palcem, ale kto tam ostatnio od nas był w Warszawie?
:)

0

@MichalZZZ Bzdura. Piłka jest przecież kontuzjowana.

1

@lajcior Z ryżym nigdy. Ryży zawsze nie.

1

@Bolton Kolejny krok: paleta cementu.

1

@lajcior Jak wszystko, co złe i plugawe.

1

@agaFCB No zapytał. I coś czuję, że okaże się, iż myślał, że to on jest wilkiem, ale się zdziwi :).

1

@misterio O tak, DM był pierwszy z takich "prawdziwych" dungeon crawlerów. Najlepsza wersja była chyba na Atari ST i pokrewne.

4

@dge21 Powinieneś się z kimś podzielić tą traumą. Może z dziewczyną? Na pewno coś poradzi i pocieszy.

"Moja obecna dziewczyna wie absolutnie o wszystkim i oboje dajemy sobie szanse na naprawienie tego."

"Z moja obecna dziewczyna mieszkamy razem od 4 lat. 3 lata temu przestałem do niej cokolwiek czuć. Chciałem sobie znaleść kogoś na pare spotkań."

"Z moja obecna dziewczyna mamy bardzo wygodne życie, ja bardzo dobrze zarabiam, jestem w gruncie rzeczy dobrym chłopakiem. Ona dzięki ma mnie bardzo wiele i ja dzięki niej również."

"Na początek napisze, ze z "młoda" nie widywałem się jakoś często - wiadomo z jakiego powodu. To były spotkania raz na tydzień, czasami raz na 2 tygodnie. Głównie w weekendy kiedy oboje z dziewczyna "wyjeżdżaliśmy" do rodzinnych miast."

Przyszło Ci do głowy, że Twoja "obecna dziewczyna" również ma Cię w dupie, robiła tak samo i nie chce rezygnować z wygodnego życia? Bo o jakiej "naprawie" bredzisz, skoro sam oświadczyłeś, że nic do niej nie czujesz od kilku lat? Myślisz, że pójdziecie do lekarza i dostaniesz tabletki na uczucie?

Myślę, że gdyby tak Cię postrzegała, to by było doskonałe zakończenie tej historii.

1

@Safrani RR na małym Atari to było coś. I Robbo.

2

@misterio 800x600? Dzieciaku, widzę, że dorastałeś w luksusie. Eye of the Beholder na Amidze, mówi Ci to coś?
:)

3

@tomek8756 To chodzi o to, że lubił dziki, czy co? Pewnie na tym łabędziu jechał. Może uważał się za wcielenie Ledy?

0

@Sulimo Jak widać nie tylko Ouma ma braki w głowie.

1

@FcPortoFan1999 No nie wiem, chyba leciała w inną stronę.

7

@Herato "Jeżeli Lewy opusci Barce po sezonie to mam nadzieję że spełni życzenie swojego ojca i zagra w lidze włoskiej"
No, piłkę już tam wczoraj wysłał.

3

@blakkudium I kolejny rekord na koncie klubu z Madrytu. Nie wiem czemu oni go chcą sprzedawać? Przecież tu jest potencjał na śrubowanie wyniku.

1

@norbi77 No bo od początku są zmęczeni. Jak Ernesto, przyjrzyj mu się. Czy on może naładować energią?

8

@pluszek Jak oni to mierzą? Czy psy kablują?

0

Kurna, co ten Piast. No i co ten Lech? Już się nagrali na poziomie?

0

@ali3gator A on nie grał też czasem w tych ostatnich zremisowanych meczach? Chyba nie jest tak niezawodny, jak się wydaje po jednym meczu. Lepiej dla Realu, żeby gole rozkładał na większą ilość spotkań, niż nastukał wiele w jednym.

2

@Stinger_ Masz moje pełne poparcie. Tez wolę oglądać prawdziwą piłkę.

3

@SinMistico Niech stadion się cieszy, że nie spotka się z Mbappe na ulicy. Alba musiał uciekać aż za ocean.

0

@4drian0 To nie Xabi ma problem, ale raczej część zawodników przyzwyczajonych do samowoli.

1

@Ignareks No tak, zgadzam się, powinien płakać :).

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?