1

@Criss18Barca No i Jude też jest krytykowany. Wszystko się zgadza.

1

BBT w typowej dla siebie formie. Sezon wrażeń i do domu.

1

@marcin62 Szkoda, że nie z Chelsea.

0

@damian16161212 Zastanawiał się, jak to będzie wyglądało na Insta.

0

@Batys To prawda, przypomina Frankensteina.

4

@LeszekFCB Proszę bardzo: @Kessie. Zwłaszcza Moderacja go prześladuje.

1

@July_6_BcN Kontuzja pleców po strzeleniu nimi gola.

0

@MirusAmisz "Jak można być tak ślepym to nie mam pojęcia."
"KrwawiaceoczyVEB"
Ty też za lotny nie jesteś.
:)

0

@Frimpong Legia ma własnego czempipna.

2

@Luciano99 Po prostu zazdrościsz. Sam byś chciał, żeby Ci Daniel poprowadził biznes. On czuje te klimaty, które masz w zakładzie.

1

@LeszekFCB I te okrzyki spikera po zdobytych golach: "Gocha! Gocha! Gocha! 3 zł!"

1

@gumaz "Cobyś zrobiła jakby @Kessie cie zaprosił na obiad , przychodzi pora płatności pan Kessie idzie niby na siku , ale ucieka oknem i nie wraca ?"
Dodajmy, że akcja dzieje się u @Kessie w domu. Czy też raczej w tym kartonie, który służy mu aktualnie za dom.

0

@tomek8756 Widzisz @VegetaPolska? Musisz zmienić platformę.

0

@Azazel_Pazuzu Jak się okazuje, nie umiesz nie tylko czytać ze zrozumieniem, ale nawet napisać komentarza w taki sposób, żeby nie został usunięty. Ciekawość, co tam nasmarowałeś? Pewnie typowe Twoje jazdy, kiedy ktoś ośmieli się z Tobą nie zgodzić i wskazać innym Twoje braki. Słabe w penis.

1

@maroon Po co z nim gadasz? Ten koleś nie umie nawet przeczytać prostego komentarza ze zrozumieniem, tylko odpala swoje wizje zamiast chwilę pomyśleć. Prostym ludziom wystarczają proste rzeczy.
Edit: W sensie, że @Azazel_Pazuzu.

0

@BorzyKrzys "Ranking filmów świątecznych"
"Die Hard" - bezkonkurencyjnie :).

0

@waletpl Swój swego zawsze pozna.

2

No tak. Piast rozniósł ostatnio Raków, więc logiczne, że dziś leje go Widzew, który był bity przez każdego. Kochana Esa.
Edit: Dobrze, że Legia trzyma równą formę, to jest jakiś stały punkt w tej lidze.

7

@blakkudium @Kessie i bez umowy kupę oferuje.

0

@adi7adi8 Piast też nie lideruje w Ekstraklasie.

1

Widzę, że dla Rakowa Piast to za wysokie progi, ale taki Rapid Wiedeń to sparingpartner. Pewnie chłopaki z Austrii przestraszyli się, że odejdzie do Legii i wtedy to dopiero zobaczą, więc chcą skłonić go do pozostania w Częstochowie.

1

@July_6_BcN Nie ma, ale po to jest to jedno dodatkowe nakrycie, może się zjawi?

2

@Luciano99 "Jakbym cię spotkał w ciemną noc to by było jasno, bo byś świecąca była tak, że bym widział wszystko w sensie, że ciemno a ty świecisz (...)"
W sensie, że radioaktywna?

0

@Faro Na Insta.

1

@FCB24 Trzeba się i tak cieszyć, że nie chodziło o samobója.

1

@July_6_BcN Z tą nazwą miejscowości też bym mógł coś pokombinować, ale na dziś starczy.

2

@PatrychoO Obiecał i dotrzymał. Honorowy jest.

2

@July_6_BcN To opis jakiegoś filmu dla dorosłych?
:)

1

@MesQueUnClub_87 "Wkurza mnie, że ciężko jest ludziom włączyć kierunkowskaz (...)"
Bez kitu, to jest jakaś plaga bezrozumności. Nie mam pojęcia, czemu tak jest. Mieszkam w niewielkim mieście, 60+ tysięcy mieszkańców i widzę to ciągle. Ludzie zmieniają pas bez żadnej sygnalizacji, nic. Zawsze się zastanawiam, jak oni uzyskali prawo jazdy? Albo druga plaga: najpierw nagle po hamulcach, a potem dopiero kierunkowskaz.

1

@Sulimo To niech zachowa więcej pokory, zamiast pajacować w mediach, a potem nic nie wnosić.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?