Dari0G
Dołączył/a: kwiecień 2019
Ełk
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@pt9 Wiadomo: "Zapiekanki, prostytutki..."
1
@July_6_BcN Odśnieża może i tak. Ale czy umie ośnieżyć?
2
@Lionel_Messi10 Nie chciałem tego o Tobie wiedzieć! :)
4
@Hosh Bez przesady. Myśmy się nie rozwiązali po bolcach z Sevilli.
0
@Karol145 Niczego to nie zmienia. Ale nie ma problemu, cokolwiek pomaga Ci zasnąć w nocy z poczuciem, że Twoja wizja jest jedyną i właściwą. Niech Ci się wiedzie przyjacielu.
0
@Kgorecki2500 Powinny się Tobą zainteresować służby :).
0
@Karol145 No tak. Twój za to ma. Głupi Trump żyje, mądry i wiarygodny Epstein nie. Ma to sens.
@Cryptolis Jesteście obaj trochę jak inżynier Mamoń. Podobają Wam się te piosenki, które już znacie. Które potwierdzają Waszą wizję świata i Wasze urazy. Nic w tym złego.
"(...) zdobył urząd głównie po to, by wykorzystywać go do swoich szemranych interesików, ma insaderki, dzięki czemu jego świta zgarnia miliardy, bo oranges wykorzystuje swoją pozycję żeby manipulować rynkiami dla własnych korzyści. "
:) :) No tak. Bo nikt inny tak nie robi :). Nie oświadczam, że to słuszne i właściwe. Stwierdzam jedynie, że każdy prezydent tak robił. Biden i syn? Clinton? Obama? Nie bądźcie hipokrytami.
0
@Karol145 "No nie, jeśli ludzie bliscy trumpa mówią o nim, że nie jest on zbytnio inteligentny no to wolę w to uwierzyć niż tobie (...)"
Słusznie. Lepiej wierzyć Goeringowi i Himmlerowi :). Dobrej nocy.
0
@Karol145 "(...) i nawet epstein potwierdził ze Trump to świetny sprzedawca, ale nigdy nie był zbytnio inteligentny."
Wybacz, ale w ten sposób możemy dojść do momentu, w którym zaczniemy chwalić Hitlera, że malował piękne akwarele.
0
@Aragorn33 Nie do końca tak było. Sporo odziedziczył, ale sporo sam osiągnął. A porażki są częścią tego biznesu. Ja myślę, że on naprawdę może mieć w dupie resztę świata, obchodzą go tylko USA, a reszta może płonąć.
0
@Aragorn33 Rzadko się zgadzamy i teraz też tak będzie. Nie nazywaj głupim kogoś, kto się dochrapał takiego majątku i dogadywał z mafią, żeby ruszyć budowę. Bo wtedy i służby USA dogadywały się z mafią. To nieprawdopodobne uproszczenie. On nie jest głupi. Ciekawe tylko, w co gra?
0
@Aragorn33 W 1939 ten Trump pewnie chciałby, żeby Polska zgodziła się na autostradę eksterytorialną do Gdańska. Żeby nie było nieporozumień, nie popieram Twoich dążeń do przedstawienia prezydenta USA jako diabła wcielonego, ale zgadzam się z tym, że nie można godzić się na żądania agresora i dyktatora, żeby się nasycił i uspokoił. Nigdy w historii się to nie sprawdziło. Jeśli ktoś na to liczy, to jest idiotą. Jedyne, co taki gość zrozumie, to: "Są słabi, trzeba cisnąć dalej". Hitler i Stalin najlepszymi przykładami. A Trump w tej chwili to taka aktualna wersja premiera Chamberlaina.
1
@misterio Grałem na PSX. Wspaniałe chwile.
9
@severius "Jeszcze w kwestii tych opadów białego gówna."
Rozważniej dobieraj słowa i sformułowania. Już myślałem, że to jakieś rozważania na temat reakcji kibiców Realu Madryt.
0
@Lionel_Messi10 To pierwszy stadion, który coś krzyczał. Ewenement na skalę galaktyczną.
0
@FcPortoFan1999 To jest jednak Ekstraklasa. W Lechu mieli od groma wolnego, nie trenują, kiepsko im idzie, u siebie nie wygrali od ponad 2 miechów, więc są duże szanse, że rozgniotą jutro Feio jak pluskwę.
0
@FcPortoFan1999 To tylko takie powiedzenie, bo tam to spora część kibiców już dawno zębów nie ma :).
0
@FcPortoFan1999 Dwóch rannych.
1
@MessiForeverTheBest I chyba Poznania. Normalnie by się cieszyli z dzisiejszego popisu Rakowa, ale Lech też ma chyba mecz z Piastem (zaległy?) więc to taka radość z pewną dozą ostrożności.
1
@Arkon Dokładnie. A Miodek to marzy już drugi raz. I tylko dlatego pewnie go chce, bo ma taki kaprys i pamięta, że kiedyś też miał. Przecież tam zaraz pewnie będą tarcia, bo Papszun przyzwyczaił się do władzy absolutnej, a w Legii tak nie będzie.
2
@Katalończyk 99 To specjalna trybuna dla byłych i obecnych szwagrów Laporty. Jeszcze ustalają usadzenie.
1
@macio_944 Pewnie połowa to rodzina i znajomi Laporty.
0
@Arkon Nie o to mi chodzi. O to, że dla każdego z nich (łącznie z Papszunem) objęcie obecnej Legii to będzie jak całowanie lwa w dupę: przyjemność żadna, a ryzyko duże.
1
@heniusss Bo zna ten dowcip o Stalinie: "A mógł zabić!"
1
@Kgorecki2500 "Ciekawe co tam u chłopaka :P"
No przecież masz we wpisie, że go odkopała.
0
Papszun w ekstazie: "Zupełnie jak moje asy dzisiaj! Nie mogę się doczekać, to będzie jak powrót do domu!"
0
@Arkon Sorki jeśli jesteś fanem Legii, ale dla mnie przejście takich trenerów do obecnej Legii to po prostu głupota. Wątpię by dostali czas i zaufanie jakie mają w obecnych klubach. Spalą się i zostaną wywaleni bez sentymentów. Już jeden był, co mówił, że taką szansę trzeba wykorzystać i krótka była jego kariera.
0
@JordiAlbion Będzie miał szansę przejąć ją tam, gdzie ją zostawił.
1
@FcPortoFan1999 Nie no, Raków dzisiaj kompletna kompromitacja. I to z kim, z Piastem! Papszun powinien mieć więcej honoru. Odszedł i gówno osiągnął, Świerczewski wziął go z powrotem, a on takie numery kręci. Przecież to się odbija na zespole. Chce odejść, to niech odchodzi po sezonie, a nie udaje, że nic się nie dzieje, a jednocześnie nie ucina plotek. Przecież to się musi odbić na zespole. Fakt, że to dzięki niemu Raków jest tam, gdzie jest. Ale Papszun też jest na takiej pozycji dzięki Rakowowi i zaufaniu właściciela, którego już raz porzucił dla gołębia na dachu. I teraz tak samo się pewnie przejedzie, jeśli pójdzie do Legii.
2
Papszun będzie się czuł w Legii zupełnie jak w Rakowie, biorąc pod uwagę dzisiejsze wyniki (o ile Lechia to utrzyma).