Dari0G
Dołączył/a: kwiecień 2019
Ełk
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 "Zimny" tłumaczył się po ostatnim popisie z Motorem, że nie mają czasu trenować, bo mecze są co parę dni. A jak mieli czas, to dał im 6 dni wolnego. Nie dogodzisz asom z Poznania :).
1
@PolskiBarcelonista10 A to ilość mieszkańców albo oddalenie od miasta przekłada się jakoś na to, jakim kto jest człowiekiem? Bo zbliżasz się myśleniem niebezpiecznie do tego pana, a po jego wypowiedziach można wysnuć wniosek, iż mimo, że pewnie pochodzi z miasta, to sprawia wrażenie (posługując się Twoim sposobem oceniania), że mieszka samotnie w środku wielkiej puszczy, lata świetlne od cywilizacji.
1
@FcPortoFan1999 Jeśli chodzi o Lecha, to jemu bez różnicy ostatnio, czy wyjazd czy dom, zawsze jest nieprzyjemnie.
0
@EvenepoelRemco00 Te dwie ostatnie, to widać, że otwarty konflikt i jakieś umiejętności też są. W sam raz do Fame MMA.
0
@Trojanek23 Każdy dobry uczynek wcześniej czy później zostanie przykładnie ukarany.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@fcbarcafan19 Bo to była aktualizacja pro-eko. Tak miało działać.
5
@MYTO Czyli, reasumując:
"TV Republika ma konkurencję :-) Jeśli ktoś liczył na na naprawdę obiektywne media wraz z powstaniem K0 to musiał się srogo zawieść."
"No to się złapałem na bajta."
Nie oglądałeś, ale wypowiedziałeś swoją - bezpodstawnie negatywną - "opinię", bo... tak? Być może powodując u ludzi, którzy też nie oglądali, ale przeczytają Twój komentarz, wyrobienie podobnej ? Czym takie postępowanie różni się od tego, które usiłujesz wyśmiać?
0
@Ricardinio14 "(...) kobietę z11/10 (...)"
To nie kobiety są brzydkie, tylko alkoholu za mało. Było pite konkretnie, prawda?
0
@TR3YWAY Inżynier gwałci samochód.
3
@escarabajo Naturat z Niemiec.
5
@misterio Wcześniej to "panie @Kessie ", a teraz nagle "menel"?
0
@Faro Gratuluję. Ciężką pracą spełniłeś marzenia.
10
@kamiVeB Zdjęcie z cyklu "5 minut przed gangbangiem".
1
@misterio Gorzej jakby ze zboża próbował. Z kartofla to chociaż idzie jakąś karafkę wystrugać. Myśmy kiedyś z kartofli kostki do gry wykrajali, taka bieda była.
2
@gumaz Domagam się zmiany celi.
0
@Lionel_Messi10 "oboje"...
Edit: I od razu lepiej.
21
@Gaunter Uznałbym, że przeznaczenie robi wszystko, by mnie uratować.
2
@Bobo25 Bo Archivo to słaby, nieobiektywny portal prowadzony przez amatorów. No chyba, że decydują na nasza korzyść. Wtedy to rzetelna strona zatrudniająca światowej klasy specjalistów i sędziowie na boisku powinni się z nimi konsultować.
0
@FCB24 To chyba Fame MMA z Ulicy Sezamkowej. Bo w tym naszym, to obecnie raczej tak:
1
@ranger3120 To brzmi jak Real opowiadający o meczu z Atletico.
1
Madryt wygrał, a tutaj jakaś dziwna radość. Nie rozumiem Was.
0
@sergio5 "Dla mnie to jak mecz w reprezentacji Polski."
To akurat nie jest żadna pozytywna wiadomość dla Porto :).
3
@Bolton Nie nazywajmy tego mackami. To są mace!
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Kgorecki2500 Ważne, że maseczka jest. @Borneo approves.
0
@Ku84fcb On to by wolał jakąś pieczeń przyrumienioną na złoto i stanowisko dla znajomego.
2
@mmaciass Heh, to samo napisałem :).
1
@Eklerek Biorąc pod uwagę czasy, sądzę, że to raczej przyjaciółka całuje się z chłopakiem tej śpiącej.
0
@Kozinho. Komu?