0

@FcPortoFan1999 "Zimny" tłumaczył się po ostatnim popisie z Motorem, że nie mają czasu trenować, bo mecze są co parę dni. A jak mieli czas, to dał im 6 dni wolnego. Nie dogodzisz asom z Poznania :).

1

@PolskiBarcelonista10 A to ilość mieszkańców albo oddalenie od miasta przekłada się jakoś na to, jakim kto jest człowiekiem? Bo zbliżasz się myśleniem niebezpiecznie do tego pana, a po jego wypowiedziach można wysnuć wniosek, iż mimo, że pewnie pochodzi z miasta, to sprawia wrażenie (posługując się Twoim sposobem oceniania), że mieszka samotnie w środku wielkiej puszczy, lata świetlne od cywilizacji.

1

@FcPortoFan1999 Jeśli chodzi o Lecha, to jemu bez różnicy ostatnio, czy wyjazd czy dom, zawsze jest nieprzyjemnie.

0

@EvenepoelRemco00 Te dwie ostatnie, to widać, że otwarty konflikt i jakieś umiejętności też są. W sam raz do Fame MMA.

0

@Trojanek23 Każdy dobry uczynek wcześniej czy później zostanie przykładnie ukarany.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@fcbarcafan19 Bo to była aktualizacja pro-eko. Tak miało działać.

5

@MYTO Czyli, reasumując:
"TV Republika ma konkurencję :-) Jeśli ktoś liczył na na naprawdę obiektywne media wraz z powstaniem K0 to musiał się srogo zawieść."
"No to się złapałem na bajta."
Nie oglądałeś, ale wypowiedziałeś swoją - bezpodstawnie negatywną - "opinię", bo... tak? Być może powodując u ludzi, którzy też nie oglądali, ale przeczytają Twój komentarz, wyrobienie podobnej ? Czym takie postępowanie różni się od tego, które usiłujesz wyśmiać?

0

@Ricardinio14 "(...) kobietę z11/10 (...)"
To nie kobiety są brzydkie, tylko alkoholu za mało. Było pite konkretnie, prawda?

0

@TR3YWAY Inżynier gwałci samochód.

3

@escarabajo Naturat z Niemiec.

5

@misterio Wcześniej to "panie @Kessie ", a teraz nagle "menel"?

0

@Faro Gratuluję. Ciężką pracą spełniłeś marzenia.

10

@kamiVeB Zdjęcie z cyklu "5 minut przed gangbangiem".

1

@misterio Gorzej jakby ze zboża próbował. Z kartofla to chociaż idzie jakąś karafkę wystrugać. Myśmy kiedyś z kartofli kostki do gry wykrajali, taka bieda była.

2

@gumaz Domagam się zmiany celi.

0

@Lionel_Messi10 "oboje"...
Edit: I od razu lepiej.

21

@Gaunter Uznałbym, że przeznaczenie robi wszystko, by mnie uratować.

2

@Bobo25 Bo Archivo to słaby, nieobiektywny portal prowadzony przez amatorów. No chyba, że decydują na nasza korzyść. Wtedy to rzetelna strona zatrudniająca światowej klasy specjalistów i sędziowie na boisku powinni się z nimi konsultować.

0

@FCB24 To chyba Fame MMA z Ulicy Sezamkowej. Bo w tym naszym, to obecnie raczej tak:


1

@ranger3120 To brzmi jak Real opowiadający o meczu z Atletico.

1

Madryt wygrał, a tutaj jakaś dziwna radość. Nie rozumiem Was.

0

@sergio5 "Dla mnie to jak mecz w reprezentacji Polski."
To akurat nie jest żadna pozytywna wiadomość dla Porto :).

3

@Bolton Nie nazywajmy tego mackami. To są mace!

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Kgorecki2500 Ważne, że maseczka jest. @Borneo approves.

0

@Ku84fcb On to by wolał jakąś pieczeń przyrumienioną na złoto i stanowisko dla znajomego.

2

@mmaciass Heh, to samo napisałem :).

1

@Eklerek Biorąc pod uwagę czasy, sądzę, że to raczej przyjaciółka całuje się z chłopakiem tej śpiącej.

0

@Kozinho. Komu?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?