3

@norbi77 Sprawdź dokładniej. Na ten przykład odebrał tę nagrodę 9 dni po tym jak podjął decyzję o wysłaniu do Afganistanu dodatkowych 30 tysięcy żołnierzy. Sam o tym mówił. Występował w obronie "słusznych wojen". Wierzysz w coś, w co chcesz wierzyć. Przecież zarzucano mu, że dostał tę nagrodę na wyrost, kiedy nic jeszcze nie zrobił. A ile za jego kadencji przeprowadzono specjalnych akcji likwidowania różnych "groźnych" ludzi na całym świecie...

0

@gumaz Niech no Zarząd wprowadzi - wzorem Xa - podawanie lokalizacji, zdziwisz się, gdzie kto ma najbliżej :).

2

@norbi77 "To ten prezydent, który chciał wymusić nagrodę Nobla dla siebie za kończenie wojen na świecie?"
Obama dostał, a robił coś wręcz przeciwnego.

0

@Eklerek Powinni równo z liniami montować. Przy swojej bramce też. W przerwie zmiana parkanu na drugiej bramie.

9

@Kgorecki2500 Ci przywódcy mocarstw mają coś na tle tych "specjalnych operacji". Awersję do nazywania wojny wojną, a agresji zbrojnej agresją zbrojną. Dresy nie przekopały cię pod "Żabką" i nie zabrały portfela i telefonu, ale przeprowadziły specjalną operację pozyskiwania funduszy i sprzętu telekomunikacyjnego. Od razu inaczej brzmi.

1

@ikar34 "Czy nasi zawodnicy są tak słabi czy po prostu trener jest tak tragiczny." Odpowiem Ci tak, jak kobieta, kiedy zapytasz ją, czy chce iść w lewo, czy w prawo?
"Tak."

10

@arasz1819 Tak jak i Sikorski, który chyba napisał coś w ten deseń po wysadzeniu NS, prawda?

0

@Matt_i1992 Z czego nadal wynika, że nie jest tak łatwo takowego lidera znaleźć. A Ty zdajesz się bezpodstawnie uważać inaczej.

1

@MessiForeverTheBest Spokojnie, nie od razu Camp Nou wyremontowano.

2

@arasz1819 Laporta zasłonił stadion tym tortem. A drugie pół świniaka sam zjadł.

1

@barcelonaLM
- Oznajmiłem Trumpowi, że jeśli nie zmieni zdania, to spier.... z kraju!
- To co on takiego Ci powiedział?
- Żebym spier... z kraju.

1

@matirix20 To ten od @Kgorecki2500? No powiem Ci, że płakał jak sprzedawał :).

2

@Matt_i1992 "(...) akurat obrońcę najłatwiej jest zastąpić innym dobrym (...)"
No, święte słowa. Dlatego właśnie blok defensywny Barcy jest aż tak dobry, tylko ten Araujo cieniuje.

0

@MessiForeverTheBest Dokładnie tak było. On gonił na rowerze, a ona na rowerze uciekała. Bo to był tandem.

2

@MessiForeverTheBest Ja słyszałem, że szli razem z @Kessie przez park. Ale potem on wyszedł z krzaków i @July_6_BcN uciekła.

0

@Czajka90 I czy ktoś widział Olę Maj?

1

Pogoń by grała jeszcze 100 lat i nadal nic by nie strzeliła.

0

@FcPortoFan1999 Nie no, to by była piramidalna głupota. Nie wierzę w to. Hagi Bagi jest lekko pieprznięty, ale chyba nie aż tak.

0

O co chodzi Pogoni Szczecin?

0

@FcPortoFan1999 To był równorzędny przeciwnik.

1

@Criss18Barca No i Jude też jest krytykowany. Wszystko się zgadza.

1

BBT w typowej dla siebie formie. Sezon wrażeń i do domu.

1

@marcin62 Szkoda, że nie z Chelsea.

0

@damian16161212 Zastanawiał się, jak to będzie wyglądało na Insta.

0

@Batys To prawda, przypomina Frankensteina.

4

@LeszekFCB Proszę bardzo: @Kessie. Zwłaszcza Moderacja go prześladuje.

1

@July_6_BcN Kontuzja pleców po strzeleniu nimi gola.

0

@MirusAmisz "Jak można być tak ślepym to nie mam pojęcia."
"KrwawiaceoczyVEB"
Ty też za lotny nie jesteś.
:)

0

@Frimpong Legia ma własnego czempipna.

2

@Luciano99 Po prostu zazdrościsz. Sam byś chciał, żeby Ci Daniel poprowadził biznes. On czuje te klimaty, które masz w zakładzie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?