Dari0G
Dołączył/a: kwiecień 2019
Ełk
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@norbi77 Sprawdź dokładniej. Na ten przykład odebrał tę nagrodę 9 dni po tym jak podjął decyzję o wysłaniu do Afganistanu dodatkowych 30 tysięcy żołnierzy. Sam o tym mówił. Występował w obronie "słusznych wojen". Wierzysz w coś, w co chcesz wierzyć. Przecież zarzucano mu, że dostał tę nagrodę na wyrost, kiedy nic jeszcze nie zrobił. A ile za jego kadencji przeprowadzono specjalnych akcji likwidowania różnych "groźnych" ludzi na całym świecie...
0
@gumaz Niech no Zarząd wprowadzi - wzorem Xa - podawanie lokalizacji, zdziwisz się, gdzie kto ma najbliżej :).
2
@norbi77 "To ten prezydent, który chciał wymusić nagrodę Nobla dla siebie za kończenie wojen na świecie?"
Obama dostał, a robił coś wręcz przeciwnego.
0
@Eklerek Powinni równo z liniami montować. Przy swojej bramce też. W przerwie zmiana parkanu na drugiej bramie.
9
@Kgorecki2500 Ci przywódcy mocarstw mają coś na tle tych "specjalnych operacji". Awersję do nazywania wojny wojną, a agresji zbrojnej agresją zbrojną. Dresy nie przekopały cię pod "Żabką" i nie zabrały portfela i telefonu, ale przeprowadziły specjalną operację pozyskiwania funduszy i sprzętu telekomunikacyjnego. Od razu inaczej brzmi.
1
@ikar34 "Czy nasi zawodnicy są tak słabi czy po prostu trener jest tak tragiczny." Odpowiem Ci tak, jak kobieta, kiedy zapytasz ją, czy chce iść w lewo, czy w prawo?
"Tak."
10
@arasz1819 Tak jak i Sikorski, który chyba napisał coś w ten deseń po wysadzeniu NS, prawda?
0
@Matt_i1992 Z czego nadal wynika, że nie jest tak łatwo takowego lidera znaleźć. A Ty zdajesz się bezpodstawnie uważać inaczej.
1
@MessiForeverTheBest Spokojnie, nie od razu Camp Nou wyremontowano.
2
@arasz1819 Laporta zasłonił stadion tym tortem. A drugie pół świniaka sam zjadł.
1
@barcelonaLM
- Oznajmiłem Trumpowi, że jeśli nie zmieni zdania, to spier.... z kraju!
- To co on takiego Ci powiedział?
- Żebym spier... z kraju.
1
@matirix20 To ten od @Kgorecki2500? No powiem Ci, że płakał jak sprzedawał :).
2
@Matt_i1992 "(...) akurat obrońcę najłatwiej jest zastąpić innym dobrym (...)"
No, święte słowa. Dlatego właśnie blok defensywny Barcy jest aż tak dobry, tylko ten Araujo cieniuje.
0
@MessiForeverTheBest Dokładnie tak było. On gonił na rowerze, a ona na rowerze uciekała. Bo to był tandem.
2
@MessiForeverTheBest Ja słyszałem, że szli razem z @Kessie przez park. Ale potem on wyszedł z krzaków i @July_6_BcN uciekła.
0
@Czajka90 I czy ktoś widział Olę Maj?
1
Pogoń by grała jeszcze 100 lat i nadal nic by nie strzeliła.
0
@FcPortoFan1999 Nie no, to by była piramidalna głupota. Nie wierzę w to. Hagi Bagi jest lekko pieprznięty, ale chyba nie aż tak.
0
O co chodzi Pogoni Szczecin?
0
@FcPortoFan1999 To był równorzędny przeciwnik.
1
@Criss18Barca No i Jude też jest krytykowany. Wszystko się zgadza.
1
BBT w typowej dla siebie formie. Sezon wrażeń i do domu.
1
@marcin62 Szkoda, że nie z Chelsea.
0
@damian16161212 Zastanawiał się, jak to będzie wyglądało na Insta.
0
@Batys To prawda, przypomina Frankensteina.
4
@LeszekFCB Proszę bardzo: @Kessie. Zwłaszcza Moderacja go prześladuje.
1
@July_6_BcN Kontuzja pleców po strzeleniu nimi gola.
0
@MirusAmisz "Jak można być tak ślepym to nie mam pojęcia."
"KrwawiaceoczyVEB"
Ty też za lotny nie jesteś.
:)
0
@Frimpong Legia ma własnego czempipna.
2
@Luciano99 Po prostu zazdrościsz. Sam byś chciał, żeby Ci Daniel poprowadził biznes. On czuje te klimaty, które masz w zakładzie.