Dari0G
Dołączył/a: kwiecień 2019
Ełk
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@APTAPT A co, jeśli to po prostu durne? :) :) :)
0
@webber Ty wyciągnąłeś wnioski na mój, kompletnie błędne. A te teksty o copy paste i o tym, że świat ma więcej kolorów, to myślenie życzeniowe. Mężczyźni podchodzą do związków inaczej, niż kobiety. I tyle. A Ty usilnie starasz się pokazać, że TY zmieniłeś podejście (na jej życzenie), więc kobieta musi zrobić tak samo, bo przecież jesteśmy tacy sami. Wybacz, ale to po prostu ignorancja.
1
@webber Nie zwierzam się randomom z netu, którzy uważają, że kobieta i mężczyzna podchodzą do związku w taki sam sposób. Bo przecież na tym opierasz cały swój wywód, prawda?
Edit:
Update? Jaki update kolego? Ja nic nie dodawałem po Twoim wpisie.
Aha, rozumiem. Ale niczego to nie zmienia. Ty przedstawiłeś sprawę z własnej perspektywy. Ale podejście faceta i kobiety nie jest takie samo. Na tym polega problem, że uważasz, iż jest.
1
@webber Mylisz się kompletnie :). Od ponad 25 lat jestem w stałym związku. Ty brzmisz za to, jak kolejny biały rycerz, który wierzy w bajki i nie bardzo rozumie dynamikę relacji :). Dodatkowo zrównujesz podejście mężczyzn i kobiet, jakby było takie samo, jakbyśmy byli tacy sami. No ale to Twoje prawo.
6
@severius Dokładnie, wstań i sobie postój.
1
@macio_944 "(...) jeśli chcesz wejść z kimkolwiek w związek, to najpierw musisz się dobrze czuć ze samym sobą i tolerować lub nawet lubić czas, gdy jesteś sam na sam z własnymi myślami."
Nie wiem, czy zdajesz sobie sprawę, jak istotne i prawdziwe jest to, co napisałeś w tym miejscu. Bo to jest esencja wszystkiego. Musisz mieć świadomość, że to nie kobieta definiuje, kim jesteś. Że to nie ona jest Twoim światem, ale może - jeśli chce - dołączyć do takowego. Że jesteś kompletny z nią, albo bez niej. I, jeśli zechce sobie pójść, nie będzie to cios, który zniszczy Twój cały świat. Że nadal Twoje życie będzie się toczyło. Cała masa facetów o tym zapomina, robią z kobiety swoje słońce, stając się cieniem. Stawiają ją na piedestale, przez co patrzy na nich z góry. Nie ma dla kobiety nic gorszego, niż danie jej wszystkiego, czego chce. Pozbawienie jej dreszczyku niepewności i oczekiwania na tajemnicę, którą skrywasz. Sprawienie, że czuje, że Twoje dobre samopoczucie zależy tylko od niej. Żadna laska nie chce dźwigać takiego ciężaru. Niestety, ale tak właśnie jest.
2
@Tabaluga37 To co napisałeś, jedynie potwierdza moją tezę. Nie chciała Cię stracić z orbity. Nie myl tego z prawdziwym zainteresowaniem. A jeśli chodzi o płacze, to wybacz, ale wolę zaufać Sokratesowi: "Nie ufaj kobiecie, gdy płacze, bo w jej naturze jest płakać, kiedy chce osiągnąć swój cel." Nie daj się, przyjacielu, zwieść. Kobiety są lojalne jedynie wobec tych, których boją się stracić. Mężczyźni kierują się logiką, kobiety emocjami. Nie liczy się to, co dla niej zrobiłeś, liczy się tylko to, jak się przy Tobie czuje. 3maj się!
1
@MesQueUnClub_87 No nie. To jest cios prosto w moje serce. Wcale nie tak dawno pisałeś, że Twoja kobieta nie musi niczego robić w kuchni, bo Ty lubisz pichcić. A teraz takie rewelacje bez uprzedzenia? Nie ma już nic stałego i świętego na La Rambli...
:)
0
@Tabaluga37 Moim zdaniem nie masz racji i racjonalizujesz sytuację. Ale masz do tego prawo. Wesołych świąt i dobrej nocy. I na koniec, nie daj się zwodzić. To, co napisałem, jest prawdą. Kobieta ZAWSZE znajdzie czas dla kogoś, na kim jej naprawdę zależy. Bo nie będzie chciała go stracić.
0
@vangoor Jakbyś nie pił w pierwszy. Egzaltowana pensjonarka się znalazła :).
0
@Tabaluga37 Wierz w co chcesz. Życie Ci to zweryfikuje. Nie chcesz zrozumieć tej prostej prawdy, że kobieta ZAWSZE znajdzie czas dla kogoś, na kim jej zależy. Dobrej nocy.
"Jeszcze tym bardziej, że sami się wcześniej umówili - pierwszy dzień spędzamy osobno u swoich rodzin, a drugi razem."
No tak, ale umawiali się też, że zadzwoni, tylko wtedy Ty kwitujesz to tekstem "zapomniała oddzwonić w święta jest co najmniej śmieszne". Śmieszne jest to, że jedne umowy traktujesz jako święte, a inne bagatelizujesz. Na własnej dupie, rozumiesz? :).
1
@Tabaluga37 "wątpię żebyś chciał być w związku, w którym kobieta oczekiwałaby od Ciebie bycia dosłownie na każde zawołanie i nie dawała przestrzeni na własne życie prywatne. Jutro się z nim widzi i jeden dzień bez siebie, nie wydaje mi się jakąś długą rozłąką. Jasne może z nią pogadać na ten temat, ale robienie pretensji i awantur, że w święta zapomniała oddzwonić to moim zdaniem gruba przesada."
Łudź się dalej, aż na własnej dupie przekonasz się, jak to działa. Nikt nie mówi o awanturach oprócz Ciebie. Tematem jest jedynie normalna ludzka interakcja, której zabrakło, mimo obietnic. I to jest niepokojące. Ale, jak napisałem, musisz przekonać się o tym sam.
1
@July_6_BcN :) Rozbawiłaś mnie. Dziękuję.
8
@marcin62 Ale tylko wtedy, jeśli jesteś nim z wyboru, nie z konieczności.
4
@ArterkHD Są święta, więc nie będę Cię dołował. Ale coś Ci poradzę. Nie słuchaj słów, ale obserwuj zachowanie i szukaj wzorców. A kiedy pokaże Ci, jaka jest, uwierz od razu.
"(...) ale nie potrafię zrozumieć tego, ze nie ma momentu na telefon, a potem przyjaciółka przychodzi i tego czasu dla niej jest multum."
I to pokazuje Ci, gdzie znajdujesz się na liście priorytetów.
11
@ArterkHD Nie, to nie jest normalne. I nie, nie powinieneś przechodzić nad tym do porządku dziennego, bo moim zdaniem ewidentnie jest coś nie tak.
Edit: To, co uprawia kolega @Tabaluga37 nazywa się gaslightingiem. Nie daj się nabrać na te bajki. Jeśli kobiecie na kimś zależy, ZAWSZE znajdzie dla niego czas. ZAWSZE.
4
@Tabaluga37 Żyj złudzeniami, ale nie wciskaj kitu koledze. Jeśli dziewczynie na kimś zależy, to zawsze znajdzie czas. I tyle.
1
@Kozinho. "Dobra, to dzisiaj też nażarłem się jak świnia"
Parafrazując znany mem - "Jutro też się tak nażrę!" :)
14
@AmigoBlancos Taki już los kibica Realu. Że napiszę przewrotnie - nie jesteś w tym sam :).
0
@Kozinho. W takim razie rozważ zmianę nicku :).
1
@lukaszbrk Czyli jednak jadłeś sam?
1
@kubix05 Dzieci idą spać, miś po flaszkę leci!
I do ilu łóżek planujesz się kłaść?
1
@Batys Dozzo. Wzajemnie.
1
@FcPortoFan1999 Zgadzam się. Niech sobie leżą, ile chcą, a nawet dzień dłużej.
3
@FcPortoFan1999 Moderacja na razie leży do góry kołami, ale nawet oni kiedyś wytrzeźwieją. Tu nie ma etyki pracy wdrażanej przez @Luciano99.
0
@Batys To są jedynie Twoje przypuszczenia bazujące na własnych preferencjach.
1
@Luciano99 Ty chyba nie jesteś na bieżąco z RL. Wyszło, że on chyba lubi na dziurę. W ogóle to wielu lubi, jak się ku mojemu zdziwieniu nagle okazało.
Edit: O, a nawet na klatę. Dziwna noc.
0
@Batys A co, już podkablowałeś?
12
@blakkudium Barca to sobie może działać. Przy przedłużaniu kontraktów kontuzjowanym, żeby zejść z pensji. O czym tu w ogóle mowa.
1
@Luciano99 Czyjś.