Dari0G
Dołączył/a: kwiecień 2019
Ełk
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@sergio5 Oczywiście pierwszy musi być Żyd.
2
@Filipem Tak kwieciście @Luciano99 żegna załogantów na koniec dnia pracy.
2
@Adran360 Laga na Robercika.
0
@Sulimo Święta się skończyły. Czas wrócić do codzienności.
3
@Luciano99 Zawsze zastanawiałem się, czemu często @Kessie określany jest jako "niezły ananas". Myślałem, że to ze względu na preferencje seksualne, ale okazuje się, że chodzi o kształt głowy.
0
@daniel32778 A Ty czytałeś ten tekst o artykule MD u nich? Bo nie wiem, z czego się cieszysz?
0
@FCBparasiempre I co, udało się?
2
@Filipem No leżysz, ale po co kłamać?
1
@draxidox Trzeba przyznać, że kiedy przychodzi do zwalniania z pracy, to @Luciano99 nie przebiera w słowach.
4
@Kessie Wzór na dobrego bramkarza, nie zrozumiesz.
1
@norbi77 Przecież w tytule filmu masz instrukcję jak go oglądać. Po 5 minut dziennie. Jedna bitwa po drugiej.
1
@Popitek12 Ty to co najwyżej możesz być głosem powalenia.
7
@maroon Powiedz to zarazkom.
7
@Popitek12 To zupełnie jak Ty.
5
@Kessie "@July_6_BcN piwko dzisiaj?"
Ale Cię wytresowała, na wszystko musisz mieć pozwolenie.
1
@severius Mają prześcieradła.
3
@Popitek12 No to teraz relacje poprawił. Na przyszłą będzie ojczymem obu byłych.
0
@marcin62 Tak sobie wyobrażałem Rasputina.
0
@severius Że niby kibice Realu przeprowadzą desant spadochronowy?
0
@July_6_BcN Wyjątek - głośne dziecko.
0
@webber "Ja ogólnie uważam, że w tej kwestii to nie płeć odgrywa rolę a temperament, (...)"
Nie masz kompletnie racji, ale nie mam problemu, żeby się tu spotkać :).
" Pisząc myślenie życzeniowe, masz na myśli że każda kobieta jest taka sama, jak i każdy mężczyzna jest taki sam, w związku z czym istnieje jedna reguła i to tyle tak :D?"
Kompletnie nie, ale dynamika związków jest taka sama. W ogóle, budzi moje zdumienie, że nie zauważasz, że TO TY zmieniłeś nastawienie, a nie ona. TO TY stałeś się nagle bardziej responsywny, BO ONA TEGO CHCIAŁA. Osobiście, życzę Ci, przyjacielu, żebyś się kiedyś nie ocknął, jak Kaka. Widziałem całą armię białych rycerzy, chcących udowodnić swoje racje. A potem płaczących cicho, kiedy rzeczywistość zderzyła się ze światem fantazji. Nie jesteś w stanie stawić czoła oczekiwaniom, nie udawaj, że jest inaczej, kolego.
3
@APTAPT A co, jeśli to po prostu durne? :) :) :)
0
@webber Ty wyciągnąłeś wnioski na mój, kompletnie błędne. A te teksty o copy paste i o tym, że świat ma więcej kolorów, to myślenie życzeniowe. Mężczyźni podchodzą do związków inaczej, niż kobiety. I tyle. A Ty usilnie starasz się pokazać, że TY zmieniłeś podejście (na jej życzenie), więc kobieta musi zrobić tak samo, bo przecież jesteśmy tacy sami. Wybacz, ale to po prostu ignorancja.
1
@webber Nie zwierzam się randomom z netu, którzy uważają, że kobieta i mężczyzna podchodzą do związku w taki sam sposób. Bo przecież na tym opierasz cały swój wywód, prawda?
Edit:
Update? Jaki update kolego? Ja nic nie dodawałem po Twoim wpisie.
Aha, rozumiem. Ale niczego to nie zmienia. Ty przedstawiłeś sprawę z własnej perspektywy. Ale podejście faceta i kobiety nie jest takie samo. Na tym polega problem, że uważasz, iż jest.
1
@webber Mylisz się kompletnie :). Od ponad 25 lat jestem w stałym związku. Ty brzmisz za to, jak kolejny biały rycerz, który wierzy w bajki i nie bardzo rozumie dynamikę relacji :). Dodatkowo zrównujesz podejście mężczyzn i kobiet, jakby było takie samo, jakbyśmy byli tacy sami. No ale to Twoje prawo.
6
@severius Dokładnie, wstań i sobie postój.
1
@macio_944 "(...) jeśli chcesz wejść z kimkolwiek w związek, to najpierw musisz się dobrze czuć ze samym sobą i tolerować lub nawet lubić czas, gdy jesteś sam na sam z własnymi myślami."
Nie wiem, czy zdajesz sobie sprawę, jak istotne i prawdziwe jest to, co napisałeś w tym miejscu. Bo to jest esencja wszystkiego. Musisz mieć świadomość, że to nie kobieta definiuje, kim jesteś. Że to nie ona jest Twoim światem, ale może - jeśli chce - dołączyć do takowego. Że jesteś kompletny z nią, albo bez niej. I, jeśli zechce sobie pójść, nie będzie to cios, który zniszczy Twój cały świat. Że nadal Twoje życie będzie się toczyło. Cała masa facetów o tym zapomina, robią z kobiety swoje słońce, stając się cieniem. Stawiają ją na piedestale, przez co patrzy na nich z góry. Nie ma dla kobiety nic gorszego, niż danie jej wszystkiego, czego chce. Pozbawienie jej dreszczyku niepewności i oczekiwania na tajemnicę, którą skrywasz. Sprawienie, że czuje, że Twoje dobre samopoczucie zależy tylko od niej. Żadna laska nie chce dźwigać takiego ciężaru. Niestety, ale tak właśnie jest.
2
@Tabaluga37 To co napisałeś, jedynie potwierdza moją tezę. Nie chciała Cię stracić z orbity. Nie myl tego z prawdziwym zainteresowaniem. A jeśli chodzi o płacze, to wybacz, ale wolę zaufać Sokratesowi: "Nie ufaj kobiecie, gdy płacze, bo w jej naturze jest płakać, kiedy chce osiągnąć swój cel." Nie daj się, przyjacielu, zwieść. Kobiety są lojalne jedynie wobec tych, których boją się stracić. Mężczyźni kierują się logiką, kobiety emocjami. Nie liczy się to, co dla niej zrobiłeś, liczy się tylko to, jak się przy Tobie czuje. 3maj się!
1
@MesQueUnClub_87 No nie. To jest cios prosto w moje serce. Wcale nie tak dawno pisałeś, że Twoja kobieta nie musi niczego robić w kuchni, bo Ty lubisz pichcić. A teraz takie rewelacje bez uprzedzenia? Nie ma już nic stałego i świętego na La Rambli...
:)
0
@Tabaluga37 Moim zdaniem nie masz racji i racjonalizujesz sytuację. Ale masz do tego prawo. Wesołych świąt i dobrej nocy. I na koniec, nie daj się zwodzić. To, co napisałem, jest prawdą. Kobieta ZAWSZE znajdzie czas dla kogoś, na kim jej naprawdę zależy. Bo nie będzie chciała go stracić.