2

@Batys Leży do góry kołami koło toi-toi. "Sukces" (taka tania marka sosnowieckiego wina) uderzył mu do głowy, a potem zwalił z nóg.

1

@TR3YWAY I, zanim powstały podcasty, czas antenowy w radiowęźle. "@wpwelement znowu nadaje" było stałym - nomen omen - elementem ramówki.

3

@Eklerek Kolejna, po Messim w Miami, bajka z mchu i paproci Mateusza. On się marnuje w piłce.

0

@Roobo "Dembele się zabawił."
Kurna, zanim mi się wczytał tweet, myślałem, że będzie coś o Playstation.

6

O ja, serwis fcbarca.com ma już 23 lata... Serio mnie to zszokowało. Pamiętam jak był jeszcze młodziutki, redagowany ręcznie na papierze i powielany na ksero, a potem roznoszony po mieszkaniach przez wolontariuszy. Ale ten czas zasuwa.

3

@fotohobby I z czego to "xDD"? Ferran powinien być wdzięczny Viniemu. Ten zmotywował go do roboty. Nic dziwnego, że po takich sukcesach Junior ma w szatni poważanie i szacunek większy niż każdy trener. Zna się na robocie.

2

@July_6_BcN "Wracam do domu i patrzę, że będąc aktywną użytkowniczką tegoż padołu od niemal 9 lat zostałam DEBIUTEM ROKU…"
Ciesz się. Ledwie parę literek różnicy i można było zostać DEBILEM ROKU. No ale akurat tutaj konkurencja jest niebywale zażarta i czołowe miejsca są silnie obsadzone, więc większych szans nie miałaś. Może za rok? :)

0

@urbipl To pierwsze ręczniki w Maroku.

4

@Kapitan hawk Przecież to wiadome od początku. Inaczej skąd @Luciano99 miałby tyle zdjęć rodzinnych @Kessie. W większości to przecież selfie.

0

@Kgorecki2500 Ambasada USA wyjaśnia:
"Żart to krótka, humorystyczna wypowiedź lub czyn, którego celem jest rozśmieszenie odbiorcy, często oparty na dowcipie, grze słów lub zaskoczeniu; może przybierać formę dowcipu (kawału), anegdoty, psikus, figla, a nawet wywodzić się z tzw. "czarnego humoru" czy humoru abstrakcyjnego."

0

@Trojanek23 Wy musicie wspólnie z @Popitek12 usiąść i na spokojnie opisać, a potem wydać Wasze przygody. "@Trojanek23 i @Popitek12 spotykają niebieskiego smoka." To będzie hit.

2

@Czajka90 Parafrazując słowa "Ballady o uśmiechach" KMN: Ludzie to brzegi, a kupy mosty.

5

@Jakchcesz Obiecali mu, że nie będzie miał kontuzji. Też bym się wk... zirytował.

1

Ciekawe jak by to wyglądało w przypadku @Kessie?

1

@Arden Nigdy nie mów kobiecie o swoich słabościach i wątpliwościach. Nigdy nie daj się nabrać na prośby o wrażliwość i otwarcie się. Wcześniej czy później wykorzysta to przeciwko Tobie.

1

@gaucho104 Florentino Perez: Trener jest najmniej ważny.

13

@Roobo Cóż szkodzi kłamać? "First time?"

3

@Gaucho Prawie się skompromitowali.

0

@Cataloniec94 Bo ludzie przeginali z wyzwiskami. Nie dziwię się redakcji.

0

@Ignareks AA jest ukrytym antimadridistą.

1

@macio_944 "Ogłaszam, że nie ma żadnej niechęci! "
Jak to podobno powiedział jeden rosyjski polityk: "Nie wierzę w niezdementowane informacje."

5

@Jakchcesz Jakim potworem musi być ten ostatni?

1

Ale to zjebał. Mógł podawać, ale się podpalił. I dobrze :).

0

@SkN Co Ty pleciesz, co ma jedno do drugiego? Zrozumiałeś w ogóle, o czym piszę? Czy spiąłeś się, bo nie można złego słowa powiedzieć? Widzę, że ludzie krytykują jego polegiwanie, trochę nury i brak reakcji po stracie. Czy to prawda, czy nie?

0

@SkN Przestań w taki głupi sposób racjonalizować. Są zalety, ale są też i wady. Tylko idioci cały czas się z wszystkiego cieszą.

3

Czuję, że Biedroń z mężem zaczną kibicować Racingowi.

0

@Isso89 Pewnie chciał grać i zapytał, czy może.

0

@Marcelinho132 Sędzia się wytłumaczy: "Śmiałem się z niego, a nie z nim!"

1

@macio_944 Robi się celebryta w stylu Viniciusa. To jeszcze nie ten poziom, ale Vini też się trochę rozkręcał.

0

@Kondziu_FCB A zdaniem ludzi zasłużył. Hmmm. Opinie są podzielone. Przy czym zdanie ludzi znasz, a zdanie Flicka jedynie zgadujesz. Pogódź się z tym.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?