Dari0G
Dołączył/a: kwiecień 2019
Ełk
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Batys Leży do góry kołami koło toi-toi. "Sukces" (taka tania marka sosnowieckiego wina) uderzył mu do głowy, a potem zwalił z nóg.
1
@TR3YWAY I, zanim powstały podcasty, czas antenowy w radiowęźle. "@wpwelement znowu nadaje" było stałym - nomen omen - elementem ramówki.
3
@Eklerek Kolejna, po Messim w Miami, bajka z mchu i paproci Mateusza. On się marnuje w piłce.
0
@Roobo "Dembele się zabawił."
Kurna, zanim mi się wczytał tweet, myślałem, że będzie coś o Playstation.
6
O ja, serwis fcbarca.com ma już 23 lata... Serio mnie to zszokowało. Pamiętam jak był jeszcze młodziutki, redagowany ręcznie na papierze i powielany na ksero, a potem roznoszony po mieszkaniach przez wolontariuszy. Ale ten czas zasuwa.
3
@fotohobby I z czego to "xDD"? Ferran powinien być wdzięczny Viniemu. Ten zmotywował go do roboty. Nic dziwnego, że po takich sukcesach Junior ma w szatni poważanie i szacunek większy niż każdy trener. Zna się na robocie.
2
@July_6_BcN "Wracam do domu i patrzę, że będąc aktywną użytkowniczką tegoż padołu od niemal 9 lat zostałam DEBIUTEM ROKU…"
Ciesz się. Ledwie parę literek różnicy i można było zostać DEBILEM ROKU. No ale akurat tutaj konkurencja jest niebywale zażarta i czołowe miejsca są silnie obsadzone, więc większych szans nie miałaś. Może za rok? :)
0
@urbipl To pierwsze ręczniki w Maroku.
4
@Kapitan hawk Przecież to wiadome od początku. Inaczej skąd @Luciano99 miałby tyle zdjęć rodzinnych @Kessie. W większości to przecież selfie.
0
@Kgorecki2500 Ambasada USA wyjaśnia:
"Żart to krótka, humorystyczna wypowiedź lub czyn, którego celem jest rozśmieszenie odbiorcy, często oparty na dowcipie, grze słów lub zaskoczeniu; może przybierać formę dowcipu (kawału), anegdoty, psikus, figla, a nawet wywodzić się z tzw. "czarnego humoru" czy humoru abstrakcyjnego."
0
@Trojanek23 Wy musicie wspólnie z @Popitek12 usiąść i na spokojnie opisać, a potem wydać Wasze przygody. "@Trojanek23 i @Popitek12 spotykają niebieskiego smoka." To będzie hit.
2
@Czajka90 Parafrazując słowa "Ballady o uśmiechach" KMN: Ludzie to brzegi, a kupy mosty.
5
@Jakchcesz Obiecali mu, że nie będzie miał kontuzji. Też bym się wk... zirytował.
1
Ciekawe jak by to wyglądało w przypadku @Kessie?
1
@Arden Nigdy nie mów kobiecie o swoich słabościach i wątpliwościach. Nigdy nie daj się nabrać na prośby o wrażliwość i otwarcie się. Wcześniej czy później wykorzysta to przeciwko Tobie.
1
@gaucho104 Florentino Perez: Trener jest najmniej ważny.
13
@Roobo Cóż szkodzi kłamać? "First time?"
3
@Gaucho Prawie się skompromitowali.
0
@Cataloniec94 Bo ludzie przeginali z wyzwiskami. Nie dziwię się redakcji.
0
@Ignareks AA jest ukrytym antimadridistą.
1
@macio_944 "Ogłaszam, że nie ma żadnej niechęci! "
Jak to podobno powiedział jeden rosyjski polityk: "Nie wierzę w niezdementowane informacje."
5
@Jakchcesz Jakim potworem musi być ten ostatni?
1
Ale to zjebał. Mógł podawać, ale się podpalił. I dobrze :).
0
@SkN Co Ty pleciesz, co ma jedno do drugiego? Zrozumiałeś w ogóle, o czym piszę? Czy spiąłeś się, bo nie można złego słowa powiedzieć? Widzę, że ludzie krytykują jego polegiwanie, trochę nury i brak reakcji po stracie. Czy to prawda, czy nie?
0
@SkN Przestań w taki głupi sposób racjonalizować. Są zalety, ale są też i wady. Tylko idioci cały czas się z wszystkiego cieszą.
3
Czuję, że Biedroń z mężem zaczną kibicować Racingowi.
0
@Isso89 Pewnie chciał grać i zapytał, czy może.
0
@Marcelinho132 Sędzia się wytłumaczy: "Śmiałem się z niego, a nie z nim!"
1
@macio_944 Robi się celebryta w stylu Viniciusa. To jeszcze nie ten poziom, ale Vini też się trochę rozkręcał.
0
@Kondziu_FCB A zdaniem ludzi zasłużył. Hmmm. Opinie są podzielone. Przy czym zdanie ludzi znasz, a zdanie Flicka jedynie zgadujesz. Pogódź się z tym.