Dari0G
Dołączył/a: kwiecień 2019
Ełk
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@LukaszFan Bez większego związku z meritum komentarza na który odpowiadam. Nam łatwo się mądrzyć, ale nie sądzę, byśmy lepiej zarządzali Barcą. Co nie znaczy wcale, że Laporta zarządza dobrze.
0
@don'T.R.I.P.e Przy całej mojej niechęci do Laporty, uwierz, to tylko wrażenie. Nie ma rzeczy niemożliwych dla kogoś, kto nie musi zrobić ich sam.
0
@barcelonaLM Zupełnie jak w Barcy. Wzruszające.
1
@RezerwowyWojtus Oczywiście, że to wina Laporty. Jeśli tego nie ogarniasz, to po co zabierasz głos? Nie zwalaj tego na jakiś wymyślony "pech", Laporta ze swoją bandą ciężko pracował na obecną sytuację. "Zastaw się, a postaw się", a Ty przyłazisz teraz i piszesz, że to nie jego wina... Ile lat jest już szefem? To kiedy można go będzie za cokolwiek rozliczać? Obudź się w końcu.
1
@SelloutCrowd Dałem herbik, bo ogólnie się zgadzam, ale wydaje mi się, że obaj moglibyśmy się zdziwić, gdyby wydało się, ile "gwiazd" zrobiło w ten sposób karierę. Najlepszym przykładem z USA jest "promotor" P. Diddy.
0
@Gall Znaczyłoby to, że jest bardzo inteligentny. W związku z czym rozumiałby, że fajerwerki to nic strasznego. Jak dla mnie idealnie.
0
@Qlimax86 Pierwsza była ta Laporty. Sorry.
1
@MesQueUnClub96 Słyszałem, że Dani Olmo jest wolny.
3
@VegetaPolska Laporta odwalił o wiele więcej ciężkiej i dobrej roboty.
3
@usztafik Miej wiarę, jest jeszcze nie skończony stadion, widzę tutaj ogromne pole do popisu dla Laporty i jego bandy.
1
@Cule2013 Nie no, bez przesady. Ja jestem wyrozumiały, ale moja pani lubi ciszę. Dobrze, że to się w nocy nie dzieje :). Zresztą zmierzałem raczej do tego, że kupa ludzi dzisiaj tak przeżywa te fajerwerki, bo pieski się boją, ale ma gdzieś wcale nie tak rzadkie gehenny ludzi, którzy mieszkają w sąsiedztwie takich piesków, które są głośne cały rok. No ale to ludziom dzieje się krzywda, więc nic strasznego. A piesek musi przecież poszczekać, jest zwierzęciem. To człowiek musi z wszystkiego rezygnować i na wszystko się zgadzać :).
0
@Cule2013 To wspaniale. A ja obok mam od dwóch miesięcy pieska, który zaczyna rano, kiedy towarzystwo wychodzi do szkoły/pracy, a kończy po południu, kiedy ktoś wraca. Podobno tam, gdzie mieszkali wcześniej, nie wył. Ale jakoś nie wierzę.
Edit: Czy to nie podpada pod znęcanie się nad zwierzęciem? Bo chyba nie wyje ze szczęścia? :)
0
@MesQueUnClub96 Domyślam się, że wiele byłbyś skłonny zapłacić. W taki właśnie target mierzę :).
2
@Cule2013 Taniej wyszłyby stopery, ale popieram pomysł z pokojem, bo to oszczędzi sąsiadom ciągłego wycia przez 365 dni w roku, w czasie, kiedy nikogo nie będzie w domu. No ale wiadomo, to pieski, więc mogą hałasować.
1
@FcPortoFan1999 U nas, w niektórych klubach, takie dramaty jak obecny Barcy są na porządku dziennym, ba, całe kluby nie dostają licencji i nikt tak nie rozpacza jak tutaj :).
0
@BezglutenowyPedri Kolejnym krokiem będzie sprzedaż używanej bielizny zawodników i zarządu. Może się okazać, iż zadziwimy się osiągniętymi zyskami.
3
@MesQueUnClub96 " (...) chodzę wściekły po domu i mam ochotę wszystko zniszczyć."
Czyli, że co się zmieniło względem Twojego zwykłego zachowania?
1
@AFA A co, są szanse na odzyskanie wzroku po tym spirytusie ukradzionym z Warsztatu @Luciano99?
2
@Adran360 A i nad tym bym się zastanowił, bo w obecnej sytuacji może to zostać uznane za prowokację albo szyderstwo.
0
@michaleu Musisz zmienić dietę.
0
@MateS Aktualizacja: Laporta przebywa na wyspach Bergamutach, o czym świadczyć ma fragment znanego wiersza Jana Brzechwy " (...) widziano także osła (...)". Nasz światły przywódca szuka tam - w wiadomym celu - kury samograjki.
0
@BulaKG Kurna, kto mi teraz odblokuje płytę główną???
Niech spoczywa w pokoju (o ile to prawda).
1
@Stinger_ Zadaniowiec.
4
@Michael24 @Pedri16Future Nie znam tego Toby, to jakiś spoko gość chyba, skoro tak lubicie z nim imprezować?
1
@Luciano99 "Eklerka123? Wysłałem ci zdjęcie w całej okazałości, nigdy nie odpisałaś"
Boxdelowi wyślij, na pewno odpisze i się odwzajemni.
0
@capoN "(...) i jak wystawialiśmy śmieci segregowane do zabrania wychodziło koło 10-15 worków na plastik, papier, szkło itp. Sąsiedzi dziwnym trafem max 1-2 przy takiej samej liczby domowników (...)"
Po prostu sąsiedzi nie piją, nie palą i nie wlewają w siebie hektolitrów napojów gazowanych. Żyją zdrowo to i nie mają śmieci :).
0
@barteq I do tego wpisu powinien być dodany rysunek na którym widać leminga o twarzy Laporty pokazującego na skraj przepaści oraz hordę innych lemingów, które tam biegną :).
0
Jak działają kryptowaluty?
0
@BorzyKrzys Muszę sprawdzić, bo netfliksowego "Union" nie byłem w stanie obejrzeć do końca. Trzeba porównać, czy toto lepsze.
0
@LukaszFan Przypominam, napisałeś: "Wyzywa Boxdela od pedofili (...)"
Poprosiłem Cię jedynie o wskazanie, gdzie to robił. Nie umiesz tego zrobić, bo nic takiego nie miało miejsca, zamiast tego lejesz wodę. W takim razie czym różnisz się od Twojej wizji Wardęgi?
@matirix20 Jak wyżej. Konkrety, a nie lanie wody i własne wizje.