Dari0G
Dołączył/a: kwiecień 2019
Ełk
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Safrani Mógł o nim mówić per "Krzyżak", jak w "nowej" "Rocie", to wszystko by było w porządku :).
0
@okiemtypera_lucaxx95 Tak jak gol Mbappe w Klasyku. To też na minus?
1
@Karzel Że niby zazgrzyta i się zatrze? Nawet tak nie myśl!
:)
1
@tadzik447 Chyba nie o takie filmy mu chodziło, sądząc po przykładowych tytułach, które wymienił. Dla mnie VH jest świetny, ale to jednak nie tego typu pozycja. Jeśli jednak Van Helsing, to i "Abigail" się nada.
@MesQueUnClub_87 Może "Let me in"? Choć to nie do końca ten styl.
1
@Faro "POTSD - Post offside traumatic stress disorder."
:)
1
@KrychaFCB Ja też, najlepsi są zawsze ci, którzy akurat nie grają.
3
@4drian0 Czyli przewidujesz samobój?
0
@Tasde Bo trzeba było chwalić, jak ja. Że dobrze działają i nie ma errorów. Zobacz, mój nadal jest :). "Dobrze robią... (...)".
0
@FcPortoFan1999 Ekstraklasa fajna sprawa, ale 1 liga też ciekawa.
0
Śląsk Wrocław stabilnie, wrócił na dobre tory. Magiera utrzymuje wysoki poziom i w sztabie, i w szatni. Czekam na komunikat, że ma pełne zaufanie i wsparcie miasta.
0
@Tasde Które, trzeba to oddać rzeczonym programistom, wyświetlają się zawsze i bez błędów.
0
@Yoshi94 Mój, z ";)" na końcu, by podkreślić żart. Coś to zmienia? A "no jak wciągasz powietrze to brzuch się wypukla" Twój, czy Tobie ktoś się włamał?
1
@Ostatnikrwawygang "Mam jasność że u Ciebie z logiką nie za pan brat. "
Ależ brednie. Nie możesz znieść faktu, iż nie masz kompletnie racji.
Piszesz o logice, kiedy tam wyżej spłodziłeś takie coś "Ja wiem, że to cytat ale moim zdaniem cytujac wlaczyles sie automatycznie do tej grupy ktorych rzekomo dupa piecze."
No to kierując się TWOJĄ logiką, skoro napisałeś na poczatku
"Czy jeśli suwerenistyczna prawica powróci do władzy do Trump zostanie królem Polski niczym Jezus Chrystus? Czy przyjmie tytuł Oranż Pierwszy? Bo chyba nie w jego stylu zostać Donaldem Drugim. Czy Lewandowski zakończy karierę reprezentacyjna biegając w pomarańczowej koszulce? "
Oznacza to, że MOIM ZDANIEM sam jesteś "suwerenistyczną prawicą" i będziesz robił wszystko to, co opisałeś. BO PRZECIEŻ O TYM NAPISAŁEŚ.
Wkopałeś się durnym tekstem o myciu dupy, a teraz usiłujesz jakoś wybrnąć z tego z twarzą, ale Ci nie idzie.
Nara.
0
@Yoshi94 Doskonale wiesz, że nie o to mi chodziło i nie taki był temat komentarza, do którego się odnosiłeś. Jak również powinieneś umieć sam zaobserwować, że ciężko Ci wciągnąć brzuch robiąc wydech, wykonujesz działanie odwrotne. Jednak chęć bycia najmądrzejszym spowodowała, że szukałeś, aż znalazłeś opis naukowy. Nie zmienia to jednak faktu, że robisz wdech, a nie wydech, by wciągnąć brzuch. A to było meritum. Choć u Ciebie jak widać chyba działa to inaczej:
"no jak wciągasz powietrze to brzuch się wypukla"
1
@Ostatnikrwawygang Czyli mamy jasność, nie potrafisz czytać ze zrozumieniem. Dziękuję, Q.E.D.
0
@Sulimo Z uwagi na zainteresowania chyba spodobałoby Ci się na Wenus :).
2
@Ostatnikrwawygang "To Ty twierdzisz że Cie piecze"
Wskaż miejsce, gdzie tak napisałem. Czekam z niecierpliwością, kłamczuszku i manipulancie :).
4
@Ostatnikrwawygang Bez przesady, nie będę Ci niczego mył. Poproś w hospicjum, tam zajmują się takimi przypadkami :).
0
@Yoshi94 Ale tylko u osób, które oddychają brzuchem :).
0
@Kgorecki2500 On teraz chyba się ogarnął i jakoś już wygląda, bo jakiś czas wcześniej, to chyba by go nawet charakteryzować zbytnio nie musieli, sam z siebie wyglądał jak mieszkaniec pustkowia.
1
@BezglutenowyPedri Naprawdę? Jeśli słyszysz "Wciągnij brzuch", to robisz wydech? Ciekawe :).
19
@Ostatnikrwawygang "I nie, nie piecze mnie dupa"
Napisał każdy, którego dupa piekła :).
2
@GeneralXavi Po 90'tce niech go powołuje. Oby tylko dożył.
38
@Comentateiro "To gorszy jest głupek, czy ktoś kto głupka lajkuje, jak Ty?"
Nie, gorszy zawsze jesteś Ty :). To takie proste. Możesz mamić innych, ale ja wiem, co z Ciebie za ziółko po tych komentarzach, w których między innymi chciałeś, żeby ktoś umarł, bo nie dojechała karetka zatrzymana przez blokadę, żeby dać "nauczkę" społeczeństwu. Albo w których zastanawiałeś się jak ograniczyć prawa wyborcze ludziom, którzy (wg Ciebie) dokonują złych wyborów. Jesteś wszystkim tym, przed czym udajesz, że ostrzegasz i przed czym udajesz, że chcesz bronić. Zakamuflowanym tyranem ze skłonnościami do dyktatury. Ma być tak jak Ty chcesz. Jeśli ktoś robi coś źle, to najpierw zastanawiasz się, czy jest on po tej samej stornie, co Ty. Jeśli jest, potrafisz usprawiedliwić najgorsze łajdactwo. Jeśli nie, za to samo niech go piekło pochłonie. Tyle manipulancie.
62
@Comentateiro Tak czasami zastanawiam się jak to jest widzieć świat przez próżnię w głowie. Potem czytam jakiś Twój komentarz i już wiem.
1
@Ojciec5tkidzieci "Chodzi lisek koło drogi, nie ma ręki ani nogi..." I ewidentnie czegoś jeszcze mu brakuje.
1
@kamyk_23 Nie bądź dla siebie taki surowy, może Ci się jeszcze kiedyś uda i do Ciebie dotrze.
0
@ikar34 O, jest i on, święty Ikar bez piątej klepki. Powiedzieli te wszystkie głupoty? A teraz albo kłamią, albo udają, że nic się nie stało. Kto mieczem wojuje, od miecza ginie. I oczywiście, jak zwykle u Ciebie, "pisowski odklejeniec" i "święty Jarek", gdzie o tym w ogóle nie ma mowy w komentarzu. Ale nie umiałeś znaleźć niczego bardziej merytorycznego, więc ofc wjechała dyżurna strategia walki z wrogiem klasowym. Was trzeba leczyć, bo nie umiecie inaczej, niż zapędzać do zagród znanych wam stron konfliktu, bo tylko wtedy wiecie, jak reagować. W głowie wam się nie mieści, że ktoś może mieć w dupie i Donalda, i Jarka, i obu uważać za kłamców i krętaczy.
1
@kamyk_23 Jezu, czy wy wszyscy musicie być tacy prymitywni? Nie umiecie i nie znacie niczego, tylko jakiś tiktok i "guru" memcen. Po prostu brakuje rozumu, by wyjść choć odrobinkę poza ramy tej zagrody, do której usilnie staracie się każdego zapędzić? Żeby go skategoryzować, umiejscowić w hierarchii "wrogów", bo wtedy możecie odetchnąć z ulga, bo już wiecie, jak macie reagować? Jakie to jest żałosne. Masz kilka odzywek i jedyne, co potrafisz, to użyć takiego zwrotu-klucza, w nadziei, że może trafisz. W Twoim prostym światku naprawdę jest tylko "memcen" vs Twoi pupile? Współczuję tych ról pożytecznych idiotów, do których daliście się zagonić.
1
@kamyk_23 Niby jak, Ty dorosłeś i nadal się nie przekonałeś. Samemu fajnie było się śmiać, ale w drugą stronę to nagle nadęte teksty o dojrzałości? Trochę żenada.