0

@FcPortoFan1999 To już nie można koszulek fotografować? Co się porobiło w tej lidze?

0

Brawo Raków! Cały mecz padaka, ale udało się. Szacunek za wytrwałość dla strzelca :).

0

@Pinek5 "Czasami ta medialna szopka ma zmobilizować ludzi do pomagania (nasz idol pomaga, to my też). "
To prawda, ale nie sądzę, by był to ten akurat przypadek:



1

@Sulimo Tutaj nie ma co próbować :). Fakty są nieubłagane :).

1

@Sulimo No. Jak z Resovią. Łączę się z Tobą w bólu :).

0

@Sulimo Nieprawda. Ja za Mariusza trzymałem kciuki.

0

@Sulimo Nie tak, jak to:


:)

2

@Sulimo Kret uznał to za wypowiedzenie wojny.

0

@rayan_7 Torebki wyrzuciłeś?

0

@Popitek12 No tak. To on.

0

@Ojciec5tkidzieci A może po prostu słońce się cieszy, że już go tu nie ma? Załamałaby się chyba.

1

@pikass14 Nie gaszą jej światła w psychiatryku.

0

@Lucyfffer Gościu, gdyby trafił tam pedofil z kasą i koneksjami, to by mu zakupy robili. Ale przecież ja nie o tym piszę, tylko o tym, że podchodzisz do nich, jakby byli harcerzami, którzy bohatersko karzą złych ludzi. A prawda jest taka, że sami w dużej mierze są tacy. Tyle, że ich na tym nie złapano, nie udowodniono lub świadkowie się wycofali, z różnych względów. I co ma fakt tego, że w pace udają takich zasadowych, kiedy na wolności są skurwysynami? Morderca albo seryjny rozbójnik znęca się w pace nad pedofilem, a Ty bijesz brawo, bo sprawiedliwości stało się zadość? Piszesz, że nie mam pojęcia o życiu wewnątrz, ale sądzę, że mam o wiele większe niż Ty. Bo Ty widzisz tylko to, co chcą pokazać na zewnątrz, tak jak robią to w sądach, żeby wyrok był mniejszy. A ja widziałem, jacy są w swoim naturalnym środowisku. Dla przykładu, gość skopał swoją ciężarną konkubinę, bo zrobiła mu awanturę, kiedy wrócił z ruchania małolatek. I nic z tym nie zrobisz, bo kiedy złość mija, to nikt niczego nie zezna. Na żaden temat. Ale w pace, gdzie trafił za rozboje (tym razem, bo od małego był kutasem i regularnie zwiedzał różne państwowe przybytki), charakterny typ, z takich, co tych Twoich pedofili by prostowali, a Ty biłbyś brawo. Bo jego nie posadzili za te małolaty. Takich historii są tysiące. Szkoda mego czasu, żeby opowiadać, bo kto nie zobaczy, ten nie uwierzy, że tak wygląda prawdziwe życie w niektórych miejscach.

0

@Lucyfffer Bzdury piszesz sam. Nie wiesz nic o ludziach, którzy tam trafiają i za co. Uważasz, że to szlachetni bandyci, którzy mszczą krzywdy dzieci i kobiet. A w większości (jeśli chodzi o sprawców typowych cięższych przestępstw kryminalnych, a nie alimenciarzy, czy kieszonkowców), to sami mają sporo za uszami. Zwłaszcza jeśli chodzi o znęty i awantury po pijaku. Powtarzasz slogany, którymi karmią ludzi na zewnątrz, że tacy są zasadowi. W więzieniu byłem wielokrotnie, doprowadzając tam tych bohaterów. Powtarzam, jeśli piszesz o "piętnowaniu", to znaczy, że nie wiesz nic o tych "piętnujących".

0

@Lucyfffer Osadzeni w dużej mierze sami znęcają się na wolności nad swoimi dziećmi i kobietami, bez oporów krzywdzą też inne. Przestań ich idealizować, bo nie masz pojęcia o czym piszesz. To w dużej mierze takie same skur... jak ci, których ukarania chciałbyś.

0

@tbas A kiedy Ostatnie Pokolenie siedzi poprzyklejane do asfaltu, to nigdy się nie zagapiają...

0

@Luciano99 I tak nie ma tam pracy dla ludzi z jego wykształceniem.

0

@Lucyfffer Tak. Na pewno. Bo osadzeni są tam osadzani właśnie po to, żeby innym przestępcom tłumaczyć, że źle zrobili.

0

@FcPortoFan1999 Jak Feio.

0

@FcPortoFan1999 Motor strzelił 4 gole, Widzew 1. Widzew prowadzi. Macie rację :).

4

@Pinek5 "(...) (nie potrafię ocenić czy robił to dla swojego pr-u czy może rzeczywiście na sercu leży mu dobro innych ludzi) (...)"
Z wszystkim, co napisałeś się zgadzam, ale cytuję to wyżej, bo dla mnie sprawa jest prosta. Jeśli robisz coś z potrzeby serca, to nie musisz się tym chwalić wszędzie dookoła. Ale jeśli robisz z charytatywności medialną szopkę, to najwidoczniej przyświeca ci inny cel. To nie zbiórka, gdzie nagłaśnianie ma sens (choć zbiórki też mogą być różne).

0

@Lucyfffer Ale to stary artykuł, od tego czasu Stonoga się rozwinął. Akcje zbiórki pieniędzy na różne cele, a potem rozwalał to w kasynie. Dużo tego, szkoda czasu na niego. Jak powiedziałem, obrzydliwy typ.

1

@Lucyfffer Stonoga to obrzydliwy typ. Udaje dobrego, ale to na pokaz.
https://wpolityce.pl/polityka/255845-zbigniew-stonoga-prowokacje-samoobrona-i-pedofilia-w-tle-sensacyjne-historie-o-prowokatorze-od-afery-tasmowej
Te zarzuty z nieletnim podobno padły, bo dotarł do chłopaka i zmieniła się magicznie data zdarzenia, na moment w którym ten miał już skończone 15. Tak gdzieś czytałem. A to tylko wierzchołek góry lodowej. Obrzydliwy jest.

0

@Hasszz Budda, to Ty?

1

@4drian0 "Dopłać 450 dolców i droga wolna"
To jest dobry patent na nieskończone dodawanie kolejnych poziomów. Jak za 450 dolców będą kolejki, to można dodać kolejny pass, za 900, itd.

2

@Lucyfffer " Tylko czytałem parę fajnych akcji zrobił. Np dal dzieciakom na dom dziecka"
Normalnie jak Escobar. Dwóch świętych.

Edit:
"Mnie zastanawia fakt czy komuś nie wadził jak stonoga. "
Przecież ten wielonóg to obrzydliwy krętacz i zwyrol. Ewidentnie musisz o nim poczytać. Ale nie w jego książce.

4

@tristan87 Ten sam. Gdyby Egon żył, byłby w jego gangu.

3

@maroon Cofnął wniosek w dniu, w którym Stanowski opublikował film. Przypadek.

2


Boże, jaka ulga!

3

@MesQueUnClub_87 Dokładnie. Przekonało się o tym Cesarstwo Rzymskie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?