Dari0G
Dołączył/a: kwiecień 2019
Ełk
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 To już nie można koszulek fotografować? Co się porobiło w tej lidze?
0
Brawo Raków! Cały mecz padaka, ale udało się. Szacunek za wytrwałość dla strzelca :).
0
@Pinek5 "Czasami ta medialna szopka ma zmobilizować ludzi do pomagania (nasz idol pomaga, to my też). "
To prawda, ale nie sądzę, by był to ten akurat przypadek:
1
@Sulimo Tutaj nie ma co próbować :). Fakty są nieubłagane :).
1
@Sulimo No. Jak z Resovią. Łączę się z Tobą w bólu :).
0
@Sulimo Nieprawda. Ja za Mariusza trzymałem kciuki.
0
@Sulimo Nie tak, jak to:
:)
2
@Sulimo Kret uznał to za wypowiedzenie wojny.
0
@rayan_7 Torebki wyrzuciłeś?
0
@Popitek12 No tak. To on.
0
@Ojciec5tkidzieci A może po prostu słońce się cieszy, że już go tu nie ma? Załamałaby się chyba.
1
@pikass14 Nie gaszą jej światła w psychiatryku.
0
@Lucyfffer Gościu, gdyby trafił tam pedofil z kasą i koneksjami, to by mu zakupy robili. Ale przecież ja nie o tym piszę, tylko o tym, że podchodzisz do nich, jakby byli harcerzami, którzy bohatersko karzą złych ludzi. A prawda jest taka, że sami w dużej mierze są tacy. Tyle, że ich na tym nie złapano, nie udowodniono lub świadkowie się wycofali, z różnych względów. I co ma fakt tego, że w pace udają takich zasadowych, kiedy na wolności są skurwysynami? Morderca albo seryjny rozbójnik znęca się w pace nad pedofilem, a Ty bijesz brawo, bo sprawiedliwości stało się zadość? Piszesz, że nie mam pojęcia o życiu wewnątrz, ale sądzę, że mam o wiele większe niż Ty. Bo Ty widzisz tylko to, co chcą pokazać na zewnątrz, tak jak robią to w sądach, żeby wyrok był mniejszy. A ja widziałem, jacy są w swoim naturalnym środowisku. Dla przykładu, gość skopał swoją ciężarną konkubinę, bo zrobiła mu awanturę, kiedy wrócił z ruchania małolatek. I nic z tym nie zrobisz, bo kiedy złość mija, to nikt niczego nie zezna. Na żaden temat. Ale w pace, gdzie trafił za rozboje (tym razem, bo od małego był kutasem i regularnie zwiedzał różne państwowe przybytki), charakterny typ, z takich, co tych Twoich pedofili by prostowali, a Ty biłbyś brawo. Bo jego nie posadzili za te małolaty. Takich historii są tysiące. Szkoda mego czasu, żeby opowiadać, bo kto nie zobaczy, ten nie uwierzy, że tak wygląda prawdziwe życie w niektórych miejscach.
0
@Lucyfffer Bzdury piszesz sam. Nie wiesz nic o ludziach, którzy tam trafiają i za co. Uważasz, że to szlachetni bandyci, którzy mszczą krzywdy dzieci i kobiet. A w większości (jeśli chodzi o sprawców typowych cięższych przestępstw kryminalnych, a nie alimenciarzy, czy kieszonkowców), to sami mają sporo za uszami. Zwłaszcza jeśli chodzi o znęty i awantury po pijaku. Powtarzasz slogany, którymi karmią ludzi na zewnątrz, że tacy są zasadowi. W więzieniu byłem wielokrotnie, doprowadzając tam tych bohaterów. Powtarzam, jeśli piszesz o "piętnowaniu", to znaczy, że nie wiesz nic o tych "piętnujących".
0
@Lucyfffer Osadzeni w dużej mierze sami znęcają się na wolności nad swoimi dziećmi i kobietami, bez oporów krzywdzą też inne. Przestań ich idealizować, bo nie masz pojęcia o czym piszesz. To w dużej mierze takie same skur... jak ci, których ukarania chciałbyś.
0
@tbas A kiedy Ostatnie Pokolenie siedzi poprzyklejane do asfaltu, to nigdy się nie zagapiają...
0
@Luciano99 I tak nie ma tam pracy dla ludzi z jego wykształceniem.
0
@Lucyfffer Tak. Na pewno. Bo osadzeni są tam osadzani właśnie po to, żeby innym przestępcom tłumaczyć, że źle zrobili.
0
@FcPortoFan1999 Jak Feio.
0
@FcPortoFan1999 Motor strzelił 4 gole, Widzew 1. Widzew prowadzi. Macie rację :).
4
@Pinek5 "(...) (nie potrafię ocenić czy robił to dla swojego pr-u czy może rzeczywiście na sercu leży mu dobro innych ludzi) (...)"
Z wszystkim, co napisałeś się zgadzam, ale cytuję to wyżej, bo dla mnie sprawa jest prosta. Jeśli robisz coś z potrzeby serca, to nie musisz się tym chwalić wszędzie dookoła. Ale jeśli robisz z charytatywności medialną szopkę, to najwidoczniej przyświeca ci inny cel. To nie zbiórka, gdzie nagłaśnianie ma sens (choć zbiórki też mogą być różne).
0
@Lucyfffer Ale to stary artykuł, od tego czasu Stonoga się rozwinął. Akcje zbiórki pieniędzy na różne cele, a potem rozwalał to w kasynie. Dużo tego, szkoda czasu na niego. Jak powiedziałem, obrzydliwy typ.
1
@Lucyfffer Stonoga to obrzydliwy typ. Udaje dobrego, ale to na pokaz.
https://wpolityce.pl/polityka/255845-zbigniew-stonoga-prowokacje-samoobrona-i-pedofilia-w-tle-sensacyjne-historie-o-prowokatorze-od-afery-tasmowej
Te zarzuty z nieletnim podobno padły, bo dotarł do chłopaka i zmieniła się magicznie data zdarzenia, na moment w którym ten miał już skończone 15. Tak gdzieś czytałem. A to tylko wierzchołek góry lodowej. Obrzydliwy jest.
0
@Hasszz Budda, to Ty?
1
@4drian0 "Dopłać 450 dolców i droga wolna"
To jest dobry patent na nieskończone dodawanie kolejnych poziomów. Jak za 450 dolców będą kolejki, to można dodać kolejny pass, za 900, itd.
2
@Lucyfffer " Tylko czytałem parę fajnych akcji zrobił. Np dal dzieciakom na dom dziecka"
Normalnie jak Escobar. Dwóch świętych.
Edit:
"Mnie zastanawia fakt czy komuś nie wadził jak stonoga. "
Przecież ten wielonóg to obrzydliwy krętacz i zwyrol. Ewidentnie musisz o nim poczytać. Ale nie w jego książce.
4
@tristan87 Ten sam. Gdyby Egon żył, byłby w jego gangu.
3
@maroon Cofnął wniosek w dniu, w którym Stanowski opublikował film. Przypadek.
2
Boże, jaka ulga!
3
@MesQueUnClub_87 Dokładnie. Przekonało się o tym Cesarstwo Rzymskie.