Dari0G
Dołączył/a: kwiecień 2019
Ełk
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@mariosss20 Też mi się zakręciła łezka w oku, kiedy kibice Crveny krzyczeli "Puta Barca!"
0
Szeri bez jaj! Szeri bez jaj!
1
@Messiah10 Nie kop piłki, bo się spocisz.
0
@FcPortoFan1999 Jak on ma czytać książkę, skoro Ty ją czytasz?
0
@Sulimo Wiem, że nie powinienem Cię prowokować i przepraszam, ale nie mogę się powtrzymać :).
"To jest Crvena a nie Bayern czy Monako."
Coś jak Puszcza Niepołomice, prawda? :)
0
@FcPortoFan1999 Ale książka jest tylko jedna.
1
@bartas97 On ma własne problemy. Real wczoraj chociaż coś strzelił.
0
@Herato Wydaje mi się, że on teraz gra na trochę innej pozycji i to go może hamować. Ale Anczel wie lepiej i niech wie lepiej jak najdłużej.
0
@Fido66 Od tego sezonu tyle samo. Czas biegnie równo dla każdego :).
0
@michal26 Uważam, że nie bierzesz pod uwagę odbioru społecznego mordu, którego reżim Kamali dokonał na wiewiórce i szopie :). Można się śmiać, ale czasem ludzi potrafią ruszyć "drobiazgi", nie umniejszając samemu zdarzeniu.
2
@mekston Poza tym @Borneo jest jak ten z TVNu:
https://x.com/krolbijedame/status/1848979300889866367
"- Przewaga Trumpa jest miażdżąca.
- Tak jak mówisz Mariuszu przewaga Trumpa jest minimalna"
0
@mekston
"wg @Borneo to był kluczowy sondaż (wcale nie cala reszta) i „Harris odbiera bastion Trumpa”"
@Borneo już nie takie kluczowe sondaże przeprowadzał i promował. A i bastionów odebrał niemało. Głównie we własnej głowie, ale przecież sukces to sukces, nie ma co drążyć. Niezłe jazdy muszą mieć dzisiaj ci nasi znawcy politycznej sceny i mudżahedini Kamali. @kamyk_23 to pewnie już ogłosił niepodległość swojego obejścia.
1
@ranger3120 Brak bezpłatnych aktualizacji W10 bodajże od przyszłego roku, czy jakoś tak, a te płatne to mają być tylko łatki bezpieczeństwa itp.
Osobiście W10 też mi się nie podoba, najmilej wspominam 7 (a wcześniej XP).
0
@MessiForeverTheBest Dokładnie. Olka trzeba zapytać o wakacje z agentem, a Lesia o moskiewską pożyczkę i od razu dobry humor pryśnie.
0
Komentarz usunięty
0
Osobiście uważam, że ta passa Realu to wina tego, iż grają w padla mimo zakazu klubu!
https://www.realmadryt.pl/news/133839-relevo-pilkarze-realu-graja-w-padla-mimo-zakazu-klubu
Smokowski też grał i gdzie on jest teraz? Do czego takie rozpasanie doprowadziło Kanał Sportowy? To nie jest przypadek.
0
@MichuZ44 Vinicius owija nadgarstki papierem toaletowym dla dzieci.
1
@Jakchcesz Kamala Harris też będzie wolna.
0
@OCZYmm Jakimi argumentami? Emocjonalnymi wpisami egzaltowanej pensjonarki? I co to za argument "ilość osób"? W stylu "miliard much je gówno, nie mogą się mylić"? Gość przedstawia mu swoje zdanie, a temu się czytać nie chce, bo uważa inaczej. No to jaka to dyskusja i jaka merytoryka? Ja się wstydziłem za zachowanie Xaviego na ławce, za ciągłe kłótnie i kartki. Często nie miał w ogóle racji, ale i tak się pieklił, bo chyba chciał się popisać, jaki jest nieustępliwy. Padł dobry argument z Mou i został zignorowany. A Ty wbijasz i chrzanisz o jakimś ratio...? Co to ma być?
1
Trzeba przyznać, że mimo tych kilkunastu dni od ostatniego meczu, piłkarze Realu utrzymali dyspozycję. Godne podziwu.
1
Niektórzy komentujący mecz na stronie Realu domagają się zwolnienia Anczela, zatrudnienia ZZ, a od nowego sezonu "Xabi na pełnej". Wydaje mi się jednak, że Xabi ma dziś własne problemy :).
3
@AFA "(...) i też gówno zarabiam."
Módl się, żeby dla wszystkich starczyło.
0
@JohnnySilverhand Dziwi mnie, że nie wybrałeś Jana Bednarka. Top gracz u top użytkownika.
1
@Culer9002 Przyznam, że niektóre komentarze są tak absurdalne, iż jestem w stanie uwierzyć, że to prowokacje kogoś kibicującego Barcelonie. Tym bardziej, że zwykle produkują je ci sami pacjenci.
0
@Herato Czerwone Zwalniabły.
4
Komentarz usunięty
0
@FcPortoFan1999 Myślałem, że ustaliliśmy już dużo wcześniej, że w Ekstraklasie rządzi całkowity przypadek :).
0
@FcPortoFan1999 W tej lidze już nic nie dziwi.
0
Niezły ten Śląsk. A z Rakowem jak równy skład szrotu z równym składem szrotu.
2
@Xxxbarca4ever Gavi był taki wzruszony, kiedy mu ją wręczał. Piękne sceny.