1

@mariosss20 Też mi się zakręciła łezka w oku, kiedy kibice Crveny krzyczeli "Puta Barca!"

0

Szeri bez jaj! Szeri bez jaj!

1

@Messiah10 Nie kop piłki, bo się spocisz.

0

@FcPortoFan1999 Jak on ma czytać książkę, skoro Ty ją czytasz?

0

@Sulimo Wiem, że nie powinienem Cię prowokować i przepraszam, ale nie mogę się powtrzymać :).
"To jest Crvena a nie Bayern czy Monako."
Coś jak Puszcza Niepołomice, prawda? :)

0

@FcPortoFan1999 Ale książka jest tylko jedna.

1

@bartas97 On ma własne problemy. Real wczoraj chociaż coś strzelił.

0

@Herato Wydaje mi się, że on teraz gra na trochę innej pozycji i to go może hamować. Ale Anczel wie lepiej i niech wie lepiej jak najdłużej.

0

@Fido66 Od tego sezonu tyle samo. Czas biegnie równo dla każdego :).

0

@michal26 Uważam, że nie bierzesz pod uwagę odbioru społecznego mordu, którego reżim Kamali dokonał na wiewiórce i szopie :). Można się śmiać, ale czasem ludzi potrafią ruszyć "drobiazgi", nie umniejszając samemu zdarzeniu.

2

@mekston Poza tym @Borneo jest jak ten z TVNu:
https://x.com/krolbijedame/status/1848979300889866367
"- Przewaga Trumpa jest miażdżąca.
- Tak jak mówisz Mariuszu przewaga Trumpa jest minimalna"

0

@mekston
"wg @Borneo to był kluczowy sondaż (wcale nie cala reszta) i „Harris odbiera bastion Trumpa”"
@Borneo już nie takie kluczowe sondaże przeprowadzał i promował. A i bastionów odebrał niemało. Głównie we własnej głowie, ale przecież sukces to sukces, nie ma co drążyć. Niezłe jazdy muszą mieć dzisiaj ci nasi znawcy politycznej sceny i mudżahedini Kamali. @kamyk_23 to pewnie już ogłosił niepodległość swojego obejścia.

1

@ranger3120 Brak bezpłatnych aktualizacji W10 bodajże od przyszłego roku, czy jakoś tak, a te płatne to mają być tylko łatki bezpieczeństwa itp.

Osobiście W10 też mi się nie podoba, najmilej wspominam 7 (a wcześniej XP).

0

@MessiForeverTheBest Dokładnie. Olka trzeba zapytać o wakacje z agentem, a Lesia o moskiewską pożyczkę i od razu dobry humor pryśnie.

0

Komentarz usunięty

0

Osobiście uważam, że ta passa Realu to wina tego, iż grają w padla mimo zakazu klubu!
https://www.realmadryt.pl/news/133839-relevo-pilkarze-realu-graja-w-padla-mimo-zakazu-klubu
Smokowski też grał i gdzie on jest teraz? Do czego takie rozpasanie doprowadziło Kanał Sportowy? To nie jest przypadek.

0

@MichuZ44 Vinicius owija nadgarstki papierem toaletowym dla dzieci.

1

@Jakchcesz Kamala Harris też będzie wolna.

0

@OCZYmm Jakimi argumentami? Emocjonalnymi wpisami egzaltowanej pensjonarki? I co to za argument "ilość osób"? W stylu "miliard much je gówno, nie mogą się mylić"? Gość przedstawia mu swoje zdanie, a temu się czytać nie chce, bo uważa inaczej. No to jaka to dyskusja i jaka merytoryka? Ja się wstydziłem za zachowanie Xaviego na ławce, za ciągłe kłótnie i kartki. Często nie miał w ogóle racji, ale i tak się pieklił, bo chyba chciał się popisać, jaki jest nieustępliwy. Padł dobry argument z Mou i został zignorowany. A Ty wbijasz i chrzanisz o jakimś ratio...? Co to ma być?

1

Trzeba przyznać, że mimo tych kilkunastu dni od ostatniego meczu, piłkarze Realu utrzymali dyspozycję. Godne podziwu.

1

Niektórzy komentujący mecz na stronie Realu domagają się zwolnienia Anczela, zatrudnienia ZZ, a od nowego sezonu "Xabi na pełnej". Wydaje mi się jednak, że Xabi ma dziś własne problemy :).

3

@AFA "(...) i też gówno zarabiam."
Módl się, żeby dla wszystkich starczyło.

0

@JohnnySilverhand Dziwi mnie, że nie wybrałeś Jana Bednarka. Top gracz u top użytkownika.

1

@Culer9002 Przyznam, że niektóre komentarze są tak absurdalne, iż jestem w stanie uwierzyć, że to prowokacje kogoś kibicującego Barcelonie. Tym bardziej, że zwykle produkują je ci sami pacjenci.

0

@Herato Czerwone Zwalniabły.

4

Komentarz usunięty

0

@FcPortoFan1999 Myślałem, że ustaliliśmy już dużo wcześniej, że w Ekstraklasie rządzi całkowity przypadek :).

0

@FcPortoFan1999 W tej lidze już nic nie dziwi.

0

Niezły ten Śląsk. A z Rakowem jak równy skład szrotu z równym składem szrotu.

2

@Xxxbarca4ever Gavi był taki wzruszony, kiedy mu ją wręczał. Piękne sceny.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?