Dari0G
Dołączył/a: kwiecień 2019
Ełk
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Azazel_Pazuzu Nie musisz z nim ćpać.
0
@Gall Pewnie wystawiał naszemu Guardioli faktury na starych Słowaków.
1
@PatrychoO Na szczęście sam smok był od razu czarny. Tylko, czy to na pewno on? Nie wiem, czy powinienem narzucać mu płeć?
5
@shinthps Oczywiście, że Tusk. Stało się to w Peru.
1
@Dari0G No i całkiem słusznie:
0
No właśnie, wiedzieliście?
0
@Herato Jak się nad tym głębiej zastanowisz, to nawet logiczne. Przecież u nas zwykle dzieje się to, co zawsze przewidywał Kłapouchy : "I tak się nie uda..." :)
2
@Luciano99 "Jesteśmy dziadami i tyle"
Powinieneś mieć to wypisane na szyldzie firmy :).
1
@PIWOSZ89 Balem.
0
@barcelonaLM O Niepołomicach.
:)
1
@BorzyKrzys Tusk dziś przemawia? Gdzie?
:)
0
@Criss18Barca Jeśli się nie uda, zrobią to co zawsze, ostrzelają kraj przeciwnika rakietami i w ten sposób wyeliminują z rywalizacji oraz życia na Ziemi.
0
@barcanawieki Tutaj pies, tam wiewiórka i szop po rajdzie służb.
10
@Ojciec5tkidzieci #DurniRazem zawsze bawią.
2
@FcPortoFan1999 Oczywiste, że Michniewicz.
0
@kubix05 Albo, w przypadku niektórych, karny.
0
@arasz1819 Ja też uczyłem się wersji z "Niemcem", ale zaciekawiło mnie, jak mogło dojść do takiej zmiany. I okazało się, że nic nie jest proste :). Co do samego zamieszania, to rok wydania podręcznika pokazuje głupotę obecnej "dramy".
5
@Rust_Cohle Złamali Cię i stłamsili. Jesteś jak dzikie zwierzę w klatce, kiedyś silne, zbuntowane i pełne chęci do walki, teraz wyliniałe i z brakiem nadziei w oczach.
:)
1
@arasz1819 Z tą zmianą to nie jest taka prosta sprawa i w sumie to jeden rabin mówi tak, a drugi inaczej.
https://konkret24.tvn24.pl/polska/cenzura-proniemiecka-roty-kto-i-kiedy-wprowadzil-nowa-wersje-st8171897
1
@Rust_Cohle "Ja na moderatora nie jestem już powoływany od X lat."
Za to przez moderatora jesteś odwoływany też od X lat, na różne okresy czasu.
0
@Safrani Mógł o nim mówić per "Krzyżak", jak w "nowej" "Rocie", to wszystko by było w porządku :).
0
@okiemtypera_lucaxx95 Tak jak gol Mbappe w Klasyku. To też na minus?
1
@Karzel Że niby zazgrzyta i się zatrze? Nawet tak nie myśl!
:)
1
@tadzik447 Chyba nie o takie filmy mu chodziło, sądząc po przykładowych tytułach, które wymienił. Dla mnie VH jest świetny, ale to jednak nie tego typu pozycja. Jeśli jednak Van Helsing, to i "Abigail" się nada.
@MesQueUnClub_87 Może "Let me in"? Choć to nie do końca ten styl.
1
@Faro "POTSD - Post offside traumatic stress disorder."
:)
1
@KrychaFCB Ja też, najlepsi są zawsze ci, którzy akurat nie grają.
3
@4drian0 Czyli przewidujesz samobój?
0
@Tasde Bo trzeba było chwalić, jak ja. Że dobrze działają i nie ma errorów. Zobacz, mój nadal jest :). "Dobrze robią... (...)".
0
@FcPortoFan1999 Ekstraklasa fajna sprawa, ale 1 liga też ciekawa.
0
Śląsk Wrocław stabilnie, wrócił na dobre tory. Magiera utrzymuje wysoki poziom i w sztabie, i w szatni. Czekam na komunikat, że ma pełne zaufanie i wsparcie miasta.