0

@Azazel_Pazuzu Nie musisz z nim ćpać.

0

@Gall Pewnie wystawiał naszemu Guardioli faktury na starych Słowaków.

1

@PatrychoO Na szczęście sam smok był od razu czarny. Tylko, czy to na pewno on? Nie wiem, czy powinienem narzucać mu płeć?

5

@shinthps Oczywiście, że Tusk. Stało się to w Peru.

1

@Dari0G No i całkiem słusznie:


0

No właśnie, wiedzieliście?

0

@Herato Jak się nad tym głębiej zastanowisz, to nawet logiczne. Przecież u nas zwykle dzieje się to, co zawsze przewidywał Kłapouchy : "I tak się nie uda..." :)

2

@Luciano99 "Jesteśmy dziadami i tyle"
Powinieneś mieć to wypisane na szyldzie firmy :).

1

@PIWOSZ89 Balem.

0

@barcelonaLM O Niepołomicach.
:)

1

@BorzyKrzys Tusk dziś przemawia? Gdzie?
:)

0

@Criss18Barca Jeśli się nie uda, zrobią to co zawsze, ostrzelają kraj przeciwnika rakietami i w ten sposób wyeliminują z rywalizacji oraz życia na Ziemi.

0

@barcanawieki Tutaj pies, tam wiewiórka i szop po rajdzie służb.

10

@Ojciec5tkidzieci #DurniRazem zawsze bawią.

2

@FcPortoFan1999 Oczywiste, że Michniewicz.

0

@kubix05 Albo, w przypadku niektórych, karny.

0

@arasz1819 Ja też uczyłem się wersji z "Niemcem", ale zaciekawiło mnie, jak mogło dojść do takiej zmiany. I okazało się, że nic nie jest proste :). Co do samego zamieszania, to rok wydania podręcznika pokazuje głupotę obecnej "dramy".

5

@Rust_Cohle Złamali Cię i stłamsili. Jesteś jak dzikie zwierzę w klatce, kiedyś silne, zbuntowane i pełne chęci do walki, teraz wyliniałe i z brakiem nadziei w oczach.
:)

1

@arasz1819 Z tą zmianą to nie jest taka prosta sprawa i w sumie to jeden rabin mówi tak, a drugi inaczej.
https://konkret24.tvn24.pl/polska/cenzura-proniemiecka-roty-kto-i-kiedy-wprowadzil-nowa-wersje-st8171897

1

@Rust_Cohle "Ja na moderatora nie jestem już powoływany od X lat."
Za to przez moderatora jesteś odwoływany też od X lat, na różne okresy czasu.

0

@Safrani Mógł o nim mówić per "Krzyżak", jak w "nowej" "Rocie", to wszystko by było w porządku :).

0

@okiemtypera_lucaxx95 Tak jak gol Mbappe w Klasyku. To też na minus?

1

@Karzel Że niby zazgrzyta i się zatrze? Nawet tak nie myśl!
:)

1

@tadzik447 Chyba nie o takie filmy mu chodziło, sądząc po przykładowych tytułach, które wymienił. Dla mnie VH jest świetny, ale to jednak nie tego typu pozycja. Jeśli jednak Van Helsing, to i "Abigail" się nada.
@MesQueUnClub_87 Może "Let me in"? Choć to nie do końca ten styl.

1

@Faro "POTSD - Post offside traumatic stress disorder."
:)

1

@KrychaFCB Ja też, najlepsi są zawsze ci, którzy akurat nie grają.

3

@4drian0 Czyli przewidujesz samobój?

0

@Tasde Bo trzeba było chwalić, jak ja. Że dobrze działają i nie ma errorów. Zobacz, mój nadal jest :). "Dobrze robią... (...)".

0

@FcPortoFan1999 Ekstraklasa fajna sprawa, ale 1 liga też ciekawa.

0

Śląsk Wrocław stabilnie, wrócił na dobre tory. Magiera utrzymuje wysoki poziom i w sztabie, i w szatni. Czekam na komunikat, że ma pełne zaufanie i wsparcie miasta.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?