0

@barteq I do tego wpisu powinien być dodany rysunek na którym widać leminga o twarzy Laporty pokazującego na skraj przepaści oraz hordę innych lemingów, które tam biegną :).

0

Jak działają kryptowaluty?


0

@BorzyKrzys Muszę sprawdzić, bo netfliksowego "Union" nie byłem w stanie obejrzeć do końca. Trzeba porównać, czy toto lepsze.

0

@LukaszFan Przypominam, napisałeś: "Wyzywa Boxdela od pedofili (...)"
Poprosiłem Cię jedynie o wskazanie, gdzie to robił. Nie umiesz tego zrobić, bo nic takiego nie miało miejsca, zamiast tego lejesz wodę. W takim razie czym różnisz się od Twojej wizji Wardęgi?
@matirix20 Jak wyżej. Konkrety, a nie lanie wody i własne wizje.

0

@LukaszFan Bredzisz. Nie potrafisz udowodnić tego, co napisałeś, bo nakłamałeś. Jak widać wiesz dokładnie, że wiele razy podkreślał, że wg niego Boxdel pdfem nie jest, ale wolisz forsować własną kłamliwą narrację, zamiast bazować na faktach. Reszta to z Twojej strony jedynie lanie wody, żeby rozmyć i ukryć własne farmazony.

0

@LukaszFan "Wyzywa Boxdela od pedofili, a sam chciał macać nastolatki na ulicy, kurtyna."
Wskaż kiedy tak go nazwał. Albo przestań kłamać.

2

@D10SLEO Zwierzęta z wrocławskiego zoo już wiedzą, że Wigilii nie będzie.

0

@MesQueUnClub96 Idź w las i szukaj niedźwiedzia.

0

@Pressinho Kratosa z piwem chyba :).

1

@syngoku1 Zależy, jaką kto ma pałę :).

0

@kuz No tak, to jest teraz najważniejsze :).

3

@Faro "W sylwestra minie mi rok bez łyka alkoholu. Dziwne uczucie bo kiedyś waliłem browara po pracy codziennie."
Wniosek - od prawie roku nie pracujesz.

0

@Borneo "wiesz co, ja konfederacji nie popieram. A to ona jest w koalicji z afd nie do mnie ta gadka tylko do twoich przyszłych kolegów koalicyjnych z konfy;)nie popieram też trumpa a to przyjaciel pisu.Powinieneś raczej spojrzeć w lustro;)"

Dotrze kiedyś do tych waszych zakutych łbów, że można nie lubić i PO, i PiSu? Bo każda ze stron pełna jest kłamców i oszustów? Ponieważ uczciwi ludzie nie dostaną się w żaden sposób na ten poziom polityczny? Czy jesteście wszyscy tak tępi, że jedyne, co potraficie, to zapędzać ludzi na siłę do jakiejś zagrody, bo inaczej światopogląd by się wam zawalił? Żałośni jesteście z tym trybalizmem.

1

@Borneo Wychodzi z tego, że i Tobie w każdej chwili może odbić szajba. Uważaj tam na siebie.

14

@Nightraider Zwłaszcza tych czterech kobiet z USA, z którymi rozmawiał @Borneo.

10

@Eklerek Czyli ustaliliśmy już, co dla Polski jest cenniejsze.

15

@TheNekro94 "Ja nie odejmuje pieniędzy osobom pracującym w supermarkecie, a Ty chcesz odejmować kelnerom - tutaj tkwi ta różnica między nami - ja nie jestem januszem i jeśli ktoś może dostać dobrowolny napiwek, dlaczego mamy mu tego zakazać? Żeby takim jak Ty dać satysfakcję? :)"
Różnica między nami jest taka, że ja umiem czytać ze zrozumieniem. Ty nadal niczego nie pojąłeś. Nikomu niczego nie odejmuję, odniosłem się jedynie do Twojego kretyńskiego przedstawienia łatwości pracy na kasie i podałem kontrprzykład oparty na płytkości myślenia równej Twojej. Nie udało Ci się tego pojąć, albo właśnie udało, ale nie chcesz się przyznać, że napisałeś głupotę, więc udajesz, że w mojej wypowiedzi kluczową kwestią jest dawanie, bądź nie, napiwków. A przecież napiwki były tam najmniej istotne, clou była Twoja ocena jakiegoś miejsca pracy wzięta kompletnie z dupy, bez żadnej znajomości tematu. Ja uważam, że oba miejsca pracy są ciężkie i nigdy nie napisałbym tak lekko jak Ty, że praca w markecie to tylko przesuwanie towarów na kasie.

Naprawdę, naucz się czytać ze zrozumieniem i nie oceniaj tak łatwo jednej pracy tylko dlatego, że Ci się coś wydaje.

44

@TheNekro94 Ha ha ha.
"To idź nosić i odnosić naczynia, szybko zmienisz zdanie na ten temat :) "
Ruszaj więc na kasę do marketu, również zdobędziesz cenne doświadczenie. Widzisz jak łatwo Cię podejść i obnażyć słabość Twojego rozumowania?

"Zero pojęcia, a się odzywa..."
Dokładnie, masz zero pojęcia, a się wypowiedziałeś. W dodatku nawet nie zrozumiałeś tego przytyku do swojego płytkiego myślenia.

20

@FCB24 Oczywiście, że nie wygląda, ten @TheNekro94 pierdzieli bzdury, bo tak mu pasuje do narracji. Ja napiszę, że w gastro tylko nosisz i odnosisz naczynia, ot wszystko, żadnej odpowiedzialności, za co tu dodatkowo płacić? Takie samo podejście jak tego kolesia: nie wiem, ale powiem, co mi się wydaje.

1

@takisobiektos Tam jeszcze się dokopią jaką rolę odgrywa @Kgorecki2500 i kto go opłaca. Wtedy dopiero będzie ciekawie.

1

@MaziFCB Chłopie, natychmiast do Footrolla na oddział, masz jeszcze szansę z tego wyjść ").

0

Pena ma fantazję.

0

Podoba mi się, jak nasze chłopy się starają od samego początku. Widać, że im zależy.

2

@sevs Jak już braść, to książkę, czytanie zawsze na plusie.

1

@Eklerek Śpiąca hydra.

0

@HypeR "A poza tym Marvels nie było wcale takie złe, tylko boicie się kobiet."
Na pewno. Dawaj jakąś emotkę, żeby człowiek wiedział na pewno, że żartujesz.

0

@HypeR Tak, bo przecież Disney tak dobrze sobie radzi z własnymi uniwersami...

1

@Safrani "sześć krajów z trzech kontynentów będzie gospodarzem mistrzostw? Coraz głupsze te pomysły mają w tej UEFA"
Ciesz się, że nie skolonizowaliśmy jeszcze Marsa.

3

Atalanta sama sobie strzela gole. Komedia.

3

@PatrychoO "Na moim PC z 2060 gra chodziła w 20 kilku fpsach na niskich ustawieniach :D"
Nie wierzę. W 2060 Indiana powinien działać idealnie nawet na smartwatchu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?