Dari0G
Dołączył/a: kwiecień 2019
Ełk
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@draxidox Dr Piotr Napierała, a co z habilitacji? Pała! :)
0
@Dari0G Czasem jest przezabawny :)
1
@Dari0G
Kolejny popis intelektu. Stare wszystko, ale odkryłem go przy ostatnim turnieju i choć nie miałem z nim wcześniej nic wspólnego, okazało się, że jestem zablokowany. Trochę mnie to rozśmieszyło i trochę zdziwiło. Jak się jednak okazuje, ludzie piszą, że często tak robi. Chyba blokuje na podstawie wpisów u innych osób, czy co? :) Fascynująca postać :).
2
@kanver_ Może wypożyczą z Lecha Rumaka. Żal takiego fachowca marnować do szkolenia trenerów.
0
Biedny ten Rodado. Jak Funky Koval, sam przeciw wszystkim.
1
@kanver_ Muszą skontaktować się z zarządem Lecha Poznań. Tam wiedzą jak dobrze kupować.
2
Zdobywca Srebrnego Tuska kompromituje się po raz kolejny. Co to za przygłup jest...
Lis jest Tomasz. I ten też. To jakieś fatum.
10
@Kapitan hawk I to było wspaniałe. A nie, jedziesz na Bernabeu, a tam buraki.
0
@Kidd Ale nie powiedział, jakie są prawdziwe. Więc pewnie zarabia więcej :).
0
@Bartas7VeB "W klubie mówią (...)". No tak. Przecież do tej pory wszystko, co w klubie mówili, okazało się prawdą.
2
W głowie się nie mieści. Jeden przekręciarz będzie wyjaśniał drugiego. I to odpłatnie:
https://x.com/GazetaStonoga/status/1826592961133772880
7
@Kinginiesta Tomasz Lis. Nie dziękuj :).
1
@BorzyKrzys Teraz powinien wjechać tam Szalony Reporter na czytanie listów.
2
@ViscaelBarca2007 Przełamali się, a potem musieli wszystko oddać.
0
@Aragorn33 Można by pójść dalej i zamiast dronów używać latawców. Sterowność i pozostałe parametry może gorsze, trzeba się też dostosować do warunków atmosferycznych - ale za to tanie, łatwe w transporcie, naprawie i bez problemu można zakamuflować działania bojowe, np. festiwalem latawców czy coś.
0
@Nazio_87 Nikt Ci nie kazał kopać jej w dupę.
9
Zgodnie z Twoimi przewidywaniami @FcPortoFan1999. Jednak dużej przewagi nie miał.
0
@jacobFCB To i na stronie www nie możesz sprawdzić pewnie. No to bieda, bo przy firmowym to na infolinii też raczej Tobie nie podadzą.
0
@budel17 Nie sądzę, bo to już by nie był prank. Przy pieniądzach nie ma żartów.
3
https://x.com/GazetaStonoga/status/1825897339631899024
On to chyba lubi :).
4
https://x.com/elonmusk/status/1825370379910541434
No właśnie? :)
1
https://x.com/NeverteIImeodd/status/1825687075766902971
Głupi i głupszy.
4
@tbas
Fan: Ale kto konkretnie przyjdzie?
Deco: Laporta, bo idziemy razem coś zjeść.
0
@jacobFCB W aplikacji masz podawane.
0
@joloskyy Sęk w tym, że Ty niewiele rozumiesz. Również dziękuję, iż to potwierdziłeś.
0
@Sulimo U Ciebie się nauczył :) To ten Motor zmienił łagodnego i miłego społecznika w wulgarną bestię :).
0
@joloskyy "(...) to jeśli uważasz, że Ciebie nie dotyczy ten post, to z jakiego powodu się pod nim udzielasz? xD"
"Również słowo "wszyscy" jest tutaj oczywistym wyolbrzymieniem (...)"
No cóż, "rozumiem, że nie masz za wiele do dodania w dyskusji jeśli chwytasz się tak bzdurnych argumentów żeby cokolwiek mi odpisać."
0
@joloskyy Skoro jesteś taki dokładny, to dlaczego piszesz:
"Abstrahując od formy piłkarskiej to śmieszy mnie to jak wszyscy teraz oburzają się (...)"
"Zaczął to klub 4 lata temu, ale wtedy nikomu to nie przeszkadzało bo dotyczyło to zawodników o mniejszym wpływie na grę. Czysta hipokryzja. "
Jesteś pewien, że wszyscy? Jesteś pewien, że nikogo? W ogóle przekonany jesteś, że to te same osoby? Bo poczyniłeś wiele odważnych i wygodnych założeń, byle tylko potwierdzić swoją tezę, ale czy jesteś pewien, że masz rację?
2
@Pawel13sz No i przed wszystkim chciał wypłacić.
0
@PIWOSZ89 Obecnie trwa weryfikowanie, czy będzie dla niego wolne łóżko w oddziale medycznym klubu.