0

@draxidox Dr Piotr Napierała, a co z habilitacji? Pała! :)

0

@Dari0G Czasem jest przezabawny :)


1

@Dari0G


Kolejny popis intelektu. Stare wszystko, ale odkryłem go przy ostatnim turnieju i choć nie miałem z nim wcześniej nic wspólnego, okazało się, że jestem zablokowany. Trochę mnie to rozśmieszyło i trochę zdziwiło. Jak się jednak okazuje, ludzie piszą, że często tak robi. Chyba blokuje na podstawie wpisów u innych osób, czy co? :) Fascynująca postać :).

2

@kanver_ Może wypożyczą z Lecha Rumaka. Żal takiego fachowca marnować do szkolenia trenerów.

0

Biedny ten Rodado. Jak Funky Koval, sam przeciw wszystkim.

1

@kanver_ Muszą skontaktować się z zarządem Lecha Poznań. Tam wiedzą jak dobrze kupować.

2

Zdobywca Srebrnego Tuska kompromituje się po raz kolejny. Co to za przygłup jest...


Lis jest Tomasz. I ten też. To jakieś fatum.

10

@Kapitan hawk I to było wspaniałe. A nie, jedziesz na Bernabeu, a tam buraki.

0

@Kidd Ale nie powiedział, jakie są prawdziwe. Więc pewnie zarabia więcej :).

0

@Bartas7VeB "W klubie mówią (...)". No tak. Przecież do tej pory wszystko, co w klubie mówili, okazało się prawdą.

2

W głowie się nie mieści. Jeden przekręciarz będzie wyjaśniał drugiego. I to odpłatnie:
https://x.com/GazetaStonoga/status/1826592961133772880

7

@Kinginiesta Tomasz Lis. Nie dziękuj :).

1

@BorzyKrzys Teraz powinien wjechać tam Szalony Reporter na czytanie listów.

2

@ViscaelBarca2007 Przełamali się, a potem musieli wszystko oddać.

0

@Aragorn33 Można by pójść dalej i zamiast dronów używać latawców. Sterowność i pozostałe parametry może gorsze, trzeba się też dostosować do warunków atmosferycznych - ale za to tanie, łatwe w transporcie, naprawie i bez problemu można zakamuflować działania bojowe, np. festiwalem latawców czy coś.

0

@Nazio_87 Nikt Ci nie kazał kopać jej w dupę.

9


Zgodnie z Twoimi przewidywaniami @FcPortoFan1999. Jednak dużej przewagi nie miał.

0

@jacobFCB To i na stronie www nie możesz sprawdzić pewnie. No to bieda, bo przy firmowym to na infolinii też raczej Tobie nie podadzą.

0

@budel17 Nie sądzę, bo to już by nie był prank. Przy pieniądzach nie ma żartów.

3

4

1

4

@tbas
Fan: Ale kto konkretnie przyjdzie?
Deco: Laporta, bo idziemy razem coś zjeść.

0

@jacobFCB W aplikacji masz podawane.

0

@joloskyy Sęk w tym, że Ty niewiele rozumiesz. Również dziękuję, iż to potwierdziłeś.

0

@Sulimo U Ciebie się nauczył :) To ten Motor zmienił łagodnego i miłego społecznika w wulgarną bestię :).

0

@joloskyy "(...) to jeśli uważasz, że Ciebie nie dotyczy ten post, to z jakiego powodu się pod nim udzielasz? xD"
"Również słowo "wszyscy" jest tutaj oczywistym wyolbrzymieniem (...)"
No cóż, "rozumiem, że nie masz za wiele do dodania w dyskusji jeśli chwytasz się tak bzdurnych argumentów żeby cokolwiek mi odpisać."

0

@joloskyy Skoro jesteś taki dokładny, to dlaczego piszesz:
"Abstrahując od formy piłkarskiej to śmieszy mnie to jak wszyscy teraz oburzają się (...)"
"Zaczął to klub 4 lata temu, ale wtedy nikomu to nie przeszkadzało bo dotyczyło to zawodników o mniejszym wpływie na grę. Czysta hipokryzja. "
Jesteś pewien, że wszyscy? Jesteś pewien, że nikogo? W ogóle przekonany jesteś, że to te same osoby? Bo poczyniłeś wiele odważnych i wygodnych założeń, byle tylko potwierdzić swoją tezę, ale czy jesteś pewien, że masz rację?

2

@Pawel13sz No i przed wszystkim chciał wypłacić.

0

@PIWOSZ89 Obecnie trwa weryfikowanie, czy będzie dla niego wolne łóżko w oddziale medycznym klubu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?