Dari0G
Dołączył/a: kwiecień 2019
Ełk
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 Jak za darmo, to na pewno transfer Lecha :).
0
@mordini123 Hmm, wg mnie nie. Miał plan, nawet sensowny, próbował go wykonać, strzelec nie dał się nabrać (być może przejrzał bramkarza) i nie udało się. Tak bywa z planami.
1
@mordini123 Na moje, to chciał skłonić strzelca, by wybrał stronę, gdzie w teorii było więcej miejsca, bo bramkarz nie stał na środku. Potem zresztą z miejsca się tam rzucił. Mind games :).
0
@norbi77 Ha ha.
0
@Barcanajlepszyteam To był tylko komentarz użytkownika Xa. Każdy może twierdzić, co mu się podoba i co dla niego jest wygodne.
Edit: Na potwierdzenie tego ostatniego zdania wyżej, napiszę, iż widziałem pod filmem z tym brytyjskim politykiem, który dzień temu mówił o "podcinaniu im gardeł", komentarz, w którym ktoś tłumaczył, iż tam była mowa o "odcinaniu im dróg" :). Sam widzisz.
0
@FcPortoFan1999 Nie no, nowego trenera nie ma co na razie obwiniać. Co on może? Z drugiej strony, to trener z karuzeli, nie sprawdził się tu i tam, więc oczekiwań nie można mieć dużych. A Craxa może się spięła, żeby pokazać, że to nie gracze byli problemem :).
0
@FcPortoFan1999 No nie, prezes Korony nie może się mylić! To wzmocnienia, nie uzupełnienia. Ten wstrętny Kuzera rzucił klątwę.
0
@esem91 Ona mówi o dzieciach swoich i reszty elity. A plebs do komór :). Spotkałem się z komentarzem, w którym ktoś udowadniał, iż pomyliła "population" z "pollution", ale wydaje mi się to nieprawdopodobne. Tłumaczenie w stylu Stonogi :).
0
@MesQueUnClub96 Usiłowałem nieudolnie nawiązać do Twoich regularnych fantazji zamieszczanych tutaj.
2
@ikar34 "Dawać Szakala na tego starego pryka." No tak, nie lubię, to najlepiej zabić. Ale na żart o zamachu w trakcie otwierania Igrzysk straszliwie się oburzyłeś, jak tam nazwałeś @Aragorn33, "kretynem"? Dobrze pamiętam?
1
@MessiForeverTheBest Być może. Ale sprawa ciekawa i sam też nie uznałbym takich słów za komplement. Czy też raczej w taki sposób sformułowanych.
0
@MesQueUnClub96 Przecież lubisz sztywnych.
0
@arasz1819 Jasne. A Ty nadal koncentruj się na udawaniu, że nie rozumiesz, do czego to wszystko zmierza. A kiedy wstanie z ziemi i ugryzie Cię w dupę, udawaj zaskoczonego. To wychodzi najlepiej Tobie.
0
@barcelonaLM Tak to zabrzmiało. I pewnie zaczął się zastanawiać, z kim w takim razie będzie się umawiała jego dziewczyna.
0
@arasz1819 Ha ha. Ty widzisz tylko to, co chcesz. Nieprawdopodobne. Nawet jak Ci głowę utną, to zaprzeczysz, bo przecież i tak nie używałeś :).
0
@FCB_dimiC Ona może i chciała dobrze, ale w czasach, w jakich żyjemy, to niestety wcale tak nie brzmi.
2
A to jest bardzo ciekawe:
Nie dziwię się chłopakowi :).
0
@FcPortoFan1999 Elegancko, po samych nazwach zespołów można się domyślić, że czeka nas nie lada widowisko :).
Edit: Choć wczoraj grali wielcy i oczy krwawiły.
0
@arasz1819 Masz rację, obecnie jest jeszcze lepiej :)
A Ty udawaj, że nic się nie dzieje, że wszystko jest ok. Słabi ludzie tworzą ciężkie czasy. Nara.
0
Piękna nitka.
0
@Azazel_Pazuzu @arasz1819 No i jesteście obaj :).
4
"Jo nie wiedzioł"?
3
@Kgorecki2500 @wpwelement dlaczego celowo utrudniasz?
1
Ciekawe.
Edit: Chodzi mi o te tweety pod Tuskiem, odnoszące się do islamu.
5
No cóż.
https://x.com/BiblioUkasz2/status/1821273059934007512
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.
9
@KrychaFCB Polacy też mogą planować zamachy!
6
@Arden Jesteś podejrzanie miły, na pewno chcesz pożyczyć pieniądze.
1
@fart Kroi mu szynkę.
9
:)