0

@FCB_dimiC Ona może i chciała dobrze, ale w czasach, w jakich żyjemy, to niestety wcale tak nie brzmi.

2

A to jest bardzo ciekawe:


Nie dziwię się chłopakowi :).

0

@FcPortoFan1999 Elegancko, po samych nazwach zespołów można się domyślić, że czeka nas nie lada widowisko :).
Edit: Choć wczoraj grali wielcy i oczy krwawiły.

0

@arasz1819 Masz rację, obecnie jest jeszcze lepiej :)


A Ty udawaj, że nic się nie dzieje, że wszystko jest ok. Słabi ludzie tworzą ciężkie czasy. Nara.

0


Piękna nitka.

0

@Azazel_Pazuzu @arasz1819 No i jesteście obaj :).

4


"Jo nie wiedzioł"?

3

@Kgorecki2500 @wpwelement dlaczego celowo utrudniasz?

1


Ciekawe.
Edit: Chodzi mi o te tweety pod Tuskiem, odnoszące się do islamu.

5

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.

9

@KrychaFCB Polacy też mogą planować zamachy!

6

@Arden Jesteś podejrzanie miły, na pewno chcesz pożyczyć pieniądze.

1

@fart Kroi mu szynkę.

9


:)

0

@MichuZ44 Teraz bezdomni powinni chodzić i wybijać nam szyby w oknach, albo podpalać domy, żeby zwrócić uwagę na problem bezdomności. Ci, którzy nie mają samochodów - wiadomo. I tak dalej, i tak dalej. A poważniej, w taki sposób rozwija się ekstremizm. Kiedyś znajdzie się jeden, który powie: To za mało, musimy pójść krok dalej. A potem kolejny.

1

@FcPortoFan1999 @Sulimo


Tak trzeba żyć!
Edit: Ale wreszcie strzelił :).

0

@Colon Rządzi. I multitasking też. Intel out!

0


Kurka, jak otworzyłem dziś pierwszy raz stronę X i wczytał mi się od razu ten obrazek, przestraszyłem się, że teraz mnie Zbyszek wziął na cel. Ale zaraz nadeszła refleksja, iż takie anonimowe zero z internetu jak ja, które nic nie może, nic nie znaczy i na nic nie ma wpływu, to żaden skalp dla nieustraszonej Stonogi. Zaraz potem zobaczyłem OficjalneZero i odetchnąłem z ulgą. "Don't mess with GazetaStonoga"

3

@Kgorecki2500 Przecież oni nie śmiali się z tragedii tego człowieka, on śmiali się z kontekstu, z absurdu w jaki zostało to przedstawione w odniesieniu do poprzedniego tematu. Ale jak się chce psa uderzyć...

0

@norbi77 Reasumując. Kiedy Ty wrzucasz tweet Stanowskiego na potwierdzenie swojej tezy, wtedy on jest wiarygodny. Kiedy ja to robię, "łykaj bzdury swojego guru". Masz rację, bez odbioru.

2

@Comentateiro Za komuny w Polsce kapowałbyś na innych. Już to tutaj robiłeś przecież :).


To o Tobie. Narta.

0

@Comentateiro Ofc, Twoja stara śpiewka, nie moi, ja jestem obiektywny. Udawaj dalej, nikt się tutaj już na to nie łapie.

0

@Comentateiro Nie kompromituj się. Znowu. Takie akcje przeprowadzane przez Twoich idoli nazwałbyś udaną prowokacją dziennikarską. Obnażasz się całkowicie. Widać, że za nic masz prawdę, o ile nie pasuje do Twojej wizji. Żenujące.
"(...) ale gdyby mój ulubiony dziennikarz tak generował zainteresowanie, pozbawiłby się wiarygodności."
I znowu kłamstwa. Przecież Twoi ulubieni dziennikarze z Wyborczej zrobili "gorzej". Obsmarowali Stanowskiego na bazie własnych domysłów i niesprawdzonych informacji i zostali rozwalcowani, w tym przez własnych czytelników.
"Trzeba mu oddać, że fajnie sobie sektę owinął wokół palca - to pięknie pokazuje społeczeństwo 21 wieku."
Ty piszesz o sekcie? Kiedy Twoi #DurniRazem kompromitują się co sekundę zakrzykując prawdę o własnych idolach medialnych? O ich braku jakiejkolwiek rzetelności.

Czytam Twoje komentarze od dawna. Czasem się zgadzałem, czasem nie, bo poglądy masz momentami co najmniej dziwne. Ale tutaj poziom racjonalizowania wywalił poza skalę. Relatywizm moralny jest zgniły i obrzydliwy. Tak samo jak podwójne standardy. Nie idź tą drogą.

0

@Sulimo I pewnie jeszcze Rumak też, co? Znalazł się lubelski Katon :). Ciekawe, czy Starszy? :)

0

@norbi77 Update:
"(...) i wykorzystał naiwność Stonogi w chwili, gdy oglądalność mu spadała."
No coż, lubisz wklejać tweety, wiec i ja spróbuję:


Szkoda, że wrzuciłeś jedynie to, co Ci pasowało do tezy.

0

@Pedri16Future Nad czym się tu zastanawiać? #DurniRazem i tyle. Muszą sobie tak racjonalizować po tym popisie "rzetelności" swoich idoli.

0

@norbi77 Wskaż, gdzie się w tej sprawie upierałem. Ja zapytam, czy dalej będziesz się upierał, że on to robi tylko dla wyświetleń i nie chodzi wcale o to, że jest atakowany jako pierwszy? To Twoja logika.
"Pisałem, że on robi takie "afery", żeby nabić wyświetleń i wykorzystał naiwność Stonogi w chwili, gdy oglądalność mu spadała."
Chłopie, aż Cię szkoda. Namówił Szalonego i Stonogę, żeby zaczęli go pomawiać, oczerniać i wyzywać. Taki jest sprytny. Potem namówił Stonogę, żeby zaproponował nagrodę za kwity na niego. Oglądałeś w ogóle, co się działo? Co tamci zamieszczali? Oglądalność spadała? Wg info z Twojej głowy? Któryś już raz napiszę, Ty nie szukasz prawdy, tylko potwierdzenia własnych uprzedzeń.

3

@4drian0 @AlexDark00 już wykupił wszystkie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?