0

@FcPortoFan1999 Karny po stałym fragmencie. Rumak miał rację, jest chaos i wszystko się może zdarzyć :).

0

@FcPortoFan1999 https://www.sport.pl/pilka/7,65039,31207715,polak-ktory-nie-strzela-goli-zarabia-wiecej-niz-sie-wszystkim.html
Wprawdzie Balda dementował informację, iż w umowie ma premię za gole, ale kto to może wiedzieć, jeśli chodzi o Śląsk Wrocław? Nie takie cuda tam się działy.

0

@FcPortoFan1999 Przecież Klimala już strzela. I jeszcze mu za nie płacą, tak mu umowę skonstruowali :).

3


Prawie tak dobre, jak oryginał :).

0

@ad289



Być może.

5


"Wreszcie udana inwazja na wyspy."

1

@HypeR Chciałbym, żeby nakręcili kolejny sezon P.

0

@zodiak_10 Jednego uda.

0

@kulek22 Pewnie, że będzie. Kreml oświadczył, że u nich hula.

0

@fenix1983 Gdzie kucharek sześć, tam nie ma co jeść! :)

0

@TR3YWAY Matka siedzi z tyłu.

4

@jaras121 Powerbanki do mikrofonów.

2


Nie powiem, rozśmieszyło mnie to :).

0

@Colon Nie no, Wojewódzki się nie zgodzi.

0

Ależ parada bramkarza Stali!

0

@FcPortoFan1999 Jak za darmo, to na pewno transfer Lecha :).

0

@mordini123 Hmm, wg mnie nie. Miał plan, nawet sensowny, próbował go wykonać, strzelec nie dał się nabrać (być może przejrzał bramkarza) i nie udało się. Tak bywa z planami.

1

@mordini123 Na moje, to chciał skłonić strzelca, by wybrał stronę, gdzie w teorii było więcej miejsca, bo bramkarz nie stał na środku. Potem zresztą z miejsca się tam rzucił. Mind games :).

0

@norbi77 Ha ha.

0

@Barcanajlepszyteam To był tylko komentarz użytkownika Xa. Każdy może twierdzić, co mu się podoba i co dla niego jest wygodne.
Edit: Na potwierdzenie tego ostatniego zdania wyżej, napiszę, iż widziałem pod filmem z tym brytyjskim politykiem, który dzień temu mówił o "podcinaniu im gardeł", komentarz, w którym ktoś tłumaczył, iż tam była mowa o "odcinaniu im dróg" :). Sam widzisz.

0

@FcPortoFan1999 Nie no, nowego trenera nie ma co na razie obwiniać. Co on może? Z drugiej strony, to trener z karuzeli, nie sprawdził się tu i tam, więc oczekiwań nie można mieć dużych. A Craxa może się spięła, żeby pokazać, że to nie gracze byli problemem :).

0

@FcPortoFan1999 No nie, prezes Korony nie może się mylić! To wzmocnienia, nie uzupełnienia. Ten wstrętny Kuzera rzucił klątwę.

0

@esem91 Ona mówi o dzieciach swoich i reszty elity. A plebs do komór :). Spotkałem się z komentarzem, w którym ktoś udowadniał, iż pomyliła "population" z "pollution", ale wydaje mi się to nieprawdopodobne. Tłumaczenie w stylu Stonogi :).

0

@MesQueUnClub96 Usiłowałem nieudolnie nawiązać do Twoich regularnych fantazji zamieszczanych tutaj.

2

@ikar34 "Dawać Szakala na tego starego pryka." No tak, nie lubię, to najlepiej zabić. Ale na żart o zamachu w trakcie otwierania Igrzysk straszliwie się oburzyłeś, jak tam nazwałeś @Aragorn33, "kretynem"? Dobrze pamiętam?

1

@MessiForeverTheBest Być może. Ale sprawa ciekawa i sam też nie uznałbym takich słów za komplement. Czy też raczej w taki sposób sformułowanych.

0

@MesQueUnClub96 Przecież lubisz sztywnych.

0

@arasz1819 Jasne. A Ty nadal koncentruj się na udawaniu, że nie rozumiesz, do czego to wszystko zmierza. A kiedy wstanie z ziemi i ugryzie Cię w dupę, udawaj zaskoczonego. To wychodzi najlepiej Tobie.

0

@barcelonaLM Tak to zabrzmiało. I pewnie zaczął się zastanawiać, z kim w takim razie będzie się umawiała jego dziewczyna.

0

@arasz1819 Ha ha. Ty widzisz tylko to, co chcesz. Nieprawdopodobne. Nawet jak Ci głowę utną, to zaprzeczysz, bo przecież i tak nie używałeś :).



Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?