Dari0G
Dołączył/a: kwiecień 2019
Ełk
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Pedri16Future Nad czym się tu zastanawiać? #DurniRazem i tyle. Muszą sobie tak racjonalizować po tym popisie "rzetelności" swoich idoli.
0
@norbi77 Wskaż, gdzie się w tej sprawie upierałem. Ja zapytam, czy dalej będziesz się upierał, że on to robi tylko dla wyświetleń i nie chodzi wcale o to, że jest atakowany jako pierwszy? To Twoja logika.
"Pisałem, że on robi takie "afery", żeby nabić wyświetleń i wykorzystał naiwność Stonogi w chwili, gdy oglądalność mu spadała."
Chłopie, aż Cię szkoda. Namówił Szalonego i Stonogę, żeby zaczęli go pomawiać, oczerniać i wyzywać. Taki jest sprytny. Potem namówił Stonogę, żeby zaproponował nagrodę za kwity na niego. Oglądałeś w ogóle, co się działo? Co tamci zamieszczali? Oglądalność spadała? Wg info z Twojej głowy? Któryś już raz napiszę, Ty nie szukasz prawdy, tylko potwierdzenia własnych uprzedzeń.
2
@DLFCB https://x.com/1934ONR/status/1820817031211430112
:)
3
@4drian0 @AlexDark00 już wykupił wszystkie.
0
@Szklaner "pokaz mi oskarzenie w stwierdzeniu " "dlaczego krzysiu ciagle nie nagral nic o FS i innych aferach""
Oskarżasz go o nie nagrywanie o FS. W dodatku znowu się kompromitujesz, bo nie umiesz szukać.
6
@barcelonaLM "chciałbym żeby ta dyskusja zniknęła ale już nic nie mogę zrobić;)"
A ja uważam, że przynajmniej wyszedłeś z twarzą. W przeciwieństwie do "rzetelnych" dziennikarzy i nie tylko, którzy teraz usiłują odwracać kota ogonem. Oraz kilku równie "rzetelnych" użytkowników tego forum, którzy nie umieją przyznać się do błędu, tylko nadal w to brną, bo nienawiść wyłączyła im zdrowy rozsądek.
0
@Pablit "Natomiast nie uważam, że jest rzetelnym dziennikarzem."
Ponieważ? Jakieś dowody na to? Czy to po prostu Twoje subiektywne odczucie? Bo chyba jesteś trochę jak Stonoga. To kto jest wg Ciebie rzetelny? Nie odniosłeś się w ogóle do sprawy tych wszystkich "rzetelnych", którzy niczego nie weryfikują, tylko podają dalej.
" Jeśli tak i nie dopuszczasz do siebie możliwości, ze Stanowski nie jest tak dobrym dziennikarzem, to może ty powinieneś zastanowić się nad swoim stanem zdrowia, bo ewidentnie któryś z twoich fikołków zakończył się lądowaniem na główkę."
"Nikt nie jest zadowolony ze swojej fortuny, za to każdy - ze swego rozumu." Ponownie, wskaż dlaczego nie uważasz go za rzetelnego? Wyborcza próbowała i dostała po pysku. Próbowali też inni. Bazował na faktach i dokumentach, a nie na domysłach i teoriach. Jeśli nie dopuszcza do siebie możliwości, że Stanowski jest tak dobrym dziennikarzem, to może sam zastanów się nad swoim stanem zdrowia? Bo usiłujesz czynić mi jakiś zarzut, kiedy tym zarzutem znowu sam się orzesz.
"A co do jego bezstronności, to chyba nie łudzisz się jeszcze, że jest „symetrystą”"
Czemu nie? Masz jakieś dowody? Czy jak Wyborcza lub Stonoga, coś Ci się wydaje, kogoś nie lubisz, więc nie może, PO PROSTU NIE MOŻE być inaczej, niż myślisz. Bo świat by Ci się zawalił.
"Chcąc lub nie, ma on niewyjaśnione kwestie, które łączą go w pewien sposób z poprzednią władzą. Najlepiej jakby sam o tym opowiedział, to przynajmniej mielibyśmy jasność."
Jakie kwestie? Konkrety, a nie takie pierdy bez dowodów. Umiesz je sformułować?
Jedyne, co chciałbym, by zostało wyjaśnione tak do końca, to związki z "Fryzjerem". Choć lata temu opisał to w książce - na tym wyłożyła się zresztą Wyborcza.
0
@Szklaner A Ty dalej w to brniesz... Nie wstyd Ci?
1
@Pablit "Dobry biznesmen, mierny dziennikarz."
"Rzetelne dziennikarstwo już troszkę gorzej. "
Przecież Ty się sam orzesz. To jak nazwiesz pozostałych "dziennikarzy", którzy niczego nie weryfikowali, tylko od razu rzucili się do okładania kijem?
"Co do samego nagrania, które sam pewnie sprzedał Stonodze, można się tylko zastanowić, czy nie nazwać tego dezawuacją- celową falsyfikacją prawdziwych informacji…"
Zdrowy jesteś? Bo po takim fikołku mogło Ci się coś stać. Nikt do tej pory nigdy nie robił żadnych prowokacji dziennikarskich, prawda?
To co piszesz, jest tak głupie, na tak wielu poziomach, że aż zastanawiałem się, czy w ogóle coś odpisywać. Przecież Ty jesteś idealnym przykładem człowieka, który nie szuka prawdy, tylko potwierdzenia własnych uprzedzeń.
W dodatku jesteś tak aktualny jak Internet Explorer.
1
@budel17 Bo oni nie szukają prawdy, tylko potwierdzenia własnych uprzedzeń.
1
@tristan87 No i do tego kolega chyba zmierzał. Czy się ktoś nie podłączył do ścieku. Ale chyba nauczeni ostatnim starciem woleli zaczekać.
0
@ACMaldini3 Szkoda, że tak szybko się wydało. Była szansa na artykuły w gazetach i programy TV. Ale jak wpisy z tt kasowali... aż się kurzyło.
1
@MesQueUnClub_87 Rozumiem, to dlatego nie załapałeś o co mi chodziło :) To z jego filmu.
0
@MesQueUnClub_87 Czyli Stonoga się mylił? :)
1
I kto jest debeściak?
:)
0
@tristan87 "Poczekamy na jakieś potwierdzenie. TVP Sport zbytnio nie ufam."
Na przykład od Zbyszka Stonogi. On zawsze ma pewne info.
1
Zbigniew Stonoga w animacji:
:)
0
@tristan87 Nie ma przypadków, są tylko znaki... :).
23
@Szklaner Człowieku, miej jakiś honor. Nie brnij w to głebiej, bo się bardziej ośmieszasz. Ty nie szukasz prawdy, tylko potwierdzenia własnych uprzedzeń.
0
@AndresCuccittini I o takich ludzi chodzi. Tym gorzej dla faktów! :)
0
@norbi77 Dodaję to tematu Szalonego jedno ze źródeł:
https://x.com/RuchOsmiuGwiazd/status/1819400212966002999
A cykl życia samego Stonogi jest znany:
1
@blakkudium Co tak mało? Będą się z nas śmiać, że piłkarzom płacimy głodowe stawki. 6 milionów, ale za kwartał.
3
@norbi77 Dlaczego ma to skomentować zwykłym wpisem? Duet Głupi i Głupszy (Stonoga i Szalony Reporter) jadą po nim od pewnego czasu, informując gdzie się da, kim to on dla nich nie jest i czego to on wg nich nie zrobił. A on ma dać zwykły wpis, który przeczyta garstka ludzi w porównaniu do tego, co się stanie teraz? Tu chodzi i o kasę, i o dobrą opinię, bo obrzucić błotem łatwo, ale potem odkłamać ciężej. Taki Szalony po tej tragedii, kiedy psychiczny absztyfikant zastrzelił chłopaka, który był na randce z dziewczyną, napisał, że to był narzeczony, a on była z kochankiem. Wiesz, co ta dziewczyna potem przechodziła na scocial mediach i w życiu? Zaszczuli ją. A ten śmieć tylko skasował tego tweeta (edit: bo ofc napisał go z dupy, bez żadnej wiedzy, to była nieprawda) i przeprosił nieudolnie. I ma gdzieś, że jej zgotował piekło swoim kretyńskim wpisem. Z takim ludźmi nie ma innej metody, bo cię zakrzyczą i nieważne, że masz rację.
1
@norbi77 "To jego stały patent na podbijanie oglądalności, kiedy ta spada i pojawia się "afera" (w dobrym lub złym świetle) związana z jego osobą. Ostatnio nawet na twitterze wykłócał się o wyświetlenia na swoim kanale :)"
Tutaj kompletnie nie masz racji. Stonoga z Szalonym Reporterem szukali na niego brudów, no to im je dostarczył.
18
@norbi77 "Bo jak dalej coś nie pyknie to zorganizuje program ze znanym kolesiem i stworzy zbiórkę na cele charytatywne."
Sorry, chyba piszesz o Stonodze.
Edit: Zapomniałem dopisać, że potem zebraną kasę przewali w kasynie i operacja się powtórzy.
0
@Sapos93 #DurniRazem się podjarali, cieszyli, wiwatowali. A teraz po cichutku, z podkulonymi kitami, udają, że nic się nie stało.
Szalony Reporter najlepszy:
Stonoga i Matysiak, Głupi i Głupszy.
0
@Arden A dla kobiety mogłoby być:
Ale dziś czasy takie, że pewnie sporo by jeszcze wybiegło na spotkanie.
0
@tristan87 Kibice Widzewa uciekają z obozu, koloryzowane i w ruchu.
0
@Arden I otwarte złamanie.
1
@zygzakmaklini A za rok odkupić za 100 milionów, bo takie mamy DNA.