1

@Firestone @MesQueUnClub96 To już nie pierwsza jego tak fachowa i celna prognoza.

1

Teraz Morata ładnie.

0

Ale Morata to pała i egoista.

2

@MesQueUnClub96 I przy okazji w Twojej kategorii wiekowej.

0

0

@stone80 Ale to Ty dzwoniłeś.

1

@TR3YWAY Czyste.

0

@stone80 "w pewnym sensie nie do dowódców ale do każdej odpowiedzialnej i ważnej funkcji , a taki ochroniarz to nie byle kto"
"przecież to przenośnia człowieku"
W tej konkretnej sytuacji pasuje jak pięść do nosa. Gdyby szef ochrony kazał wycofać się swoim ludziom, a sam osłaniał ich odwrót, wtedy tak. Ale nie tutaj.

0

@FCB_dimiC Powinien całować bramkę.

0

@AmigoBlancos Dlatego ZP mam gdzieś, od dawna to ranking popularności i aktualnych sympatii, a nie wyznacznik czegokolwiek. Tak samo uważam w przypadku Bellinghama.

2

@Adran360 Przypomniało mi się, jak szatan kusił Jezusa na pustyni. Musiałeś przy tym być :).

0

@stone80 "w pewnym sensie nie do dowódców"
"KAPITAN ostatni opuszcza statek"
Kolejny raz masz rację, nie do dowódców. W pewnym sensie. Jaki fikołek jesteś jeszcze w stanie zrobić, by dowieść swoich racji?

0

@stone80 "Nic głupszego dziś nie przeczytam"
Nieprawda, poczytaj własne komentarze :).
Chłopaku, bycie fanem nie zwalnia od własnego pomyślunku. Ale masz prawo uważać inaczej i plagiator może być idolem.

3

@Khajio Ziemia jest kulą (ogólnie). Był tak bardzo na lewo, że znalazł się aż na prawo.

0

@michal26 Nie no, jaki wyrok? To u nas szuka się usprawiedliwień, dzieli diabły na końcu szpilki i dywaguje nad ekscesami intensywnymi i ekstensywnymi. Tam chyba kładą większy nacisk na wyeliminowanie dicka, który zagraża innym.

0

@Pedri16Future No tak, ale tutaj miałeś na myśli ochroniarzy i całkowicie się z Tobą w tej kwestii zgadzam. Tyle, że powiedzenie, którego użyłeś, odnosi się do dowódców :).

0

@Pedri16Future O tym piszę. Kapitan powinien zejść ostatni. Czyli zgodnie z Twoją analogią, to Trump powinien osłaniać ochroniarzy.

2

@FabianekMrozek A w Polsce nie? Narutowicz, Adamowicz...

0

@Pedri16Future "Niektórzy deklarują się jako katolicy (...)"
Po owocach ich poznacie. Powiedzieć i napisać można wszystko.

1

@barcelonaLM Ale nie chodzi przecież tylko o odebranie tytułu doktora, tam się pojawiło więcej zarzutów. M.in.:
https://wiadomosci.wp.pl/znany-ekspert-w-opalach-kolejny-raz-zostal-oskarzony-o-plagiat-6906563506067968a

Dla mnie Bartosiak to śliski typ, który żeruje na innych i kreuje na wyrocznię.

1

@barcelonaLM Mówił też, że nie popełnił plagiatu, co nie jest chyba zgodne z prawdą? :)

0

@FabianekMrozek Przyznaj się, jesteś jakimś krewnym Elizy Michalik? :) Przeprosisz, jak Trumpa zastrzelą? :)

3

@Pedri16Future Akurat to powiedzenie sugeruje odwrotne zachowanie :).

0

@Sulimo To kibol Lecha, w dodatku szanowany w środowisku. Śmieje się z tego, że Lech bał się Wartę wpuścić do swojej szatni.

Jeśli zaś pijesz do tego "mema", to sugeruję poszukać opinii całego środowiska o tym, co się dzieje w klubie.
Dla przykładu:







Wczoraj sparing z czeskimi "ogórasami" i kompromitacja.
https://x.com/plangier/status/1812152075364577759

To jest dobre, powrót Karlstroma:
https://x.com/KolejorzBrasil/status/1812151332964299088

A przy okazji, może pomożesz kibicowi Twojego klubu i przy okazji niezłemu dziennikarzowi? :)
https://x.com/dobraszd/status/1812174080193278384

15

@adi7adi8 Mięczak. Biden by nawet nie zauważył.

0


Lech Poznań aktualnie to mem na każdym poziomie.

0

@JimMorrisonFCB Czytanie ze zrozumieniem. Zachęcam :)

0

@bartekvisca Zaiste, prawdę piszesz :).

0

@Kgorecki2500 Kwestia perspektywy, nie bardzo masz jak porównać. Za 20 lat spróbuj odnieść swoje wspomnienia do wtedy młodego pokolenia.

13


Takiej drugiej połowy życzę wszystkim :).

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?