Dari0G
Dołączył/a: kwiecień 2019
Ełk
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Koutris, Kolouris, Karate i gol dla Pogoni.
0
@RosjaninBut Oj tam, przecież Polacy też kradną. Dźgają nożami. Piją na lotnisku. Przynajmniej tak tu dzisiaj czytałem. Każdemu się należy.
0
@FcPortoFan1999 Śladami innego mistrza, Brzęczka.
0
@FcPortoFan1999 Tak ich wyszkolił genialny, młody trener, zanim ich porzucił.
1
@GeneralXavi A kto to sprawdzi? Poza tym piłka była lekarska.
1
@don'T.R.I.P.e Czyli typowy przedstawiciel LR.
1
@JordiAlbion Bo otyli byli we władzach, a władze miały swoje plaże i ośrodki.
0
Ale Lechia dała dupy.
0
Piękne uderzenie Nahuela!
1
@KrychaFCB To Laporta. Brzuch wchłonął kończyny.
0
@Fabik87 U @Luciano99 wszyscy to wódboje.
0
Bramkarz Lechii jest za Śląskiem.
9
@Jakchcesz Też go nie puścił na igrzyska?
0
Kewin sam na bramce. Nie jego dzień dzisiaj.
1
@John_Doe Kula była jedna, a schodów od ch...
0
@MesQueUnClub96 "Niby jakoś sobie żyję, ale jednak ciężko być samotnym."
Nie przesadzaj. Na pewno masz jakieś wszy, robaki albo tasiemca.
0
@Rastafarnianin To ani chybi gry Tuska.
0
@Luciano99 W takim razie przyganiał kocioł garnkowi.
7
@Kessie Rura wydechowa tak do Ciebie powiedziała???
2
@tristan87 Widzę, że pan po ALK, czyli to może być @Borneo. Nawet by pasował po przekonaniach i po tym, że jak widzę, robi błędy we własnych wpisach :)
4
Tak jest!
3
@Luciano99 Siedzi w kartonie po lodówce pod mostem i od razu "(...) betonową nagrzaną jungle".
0
@RosjaninBut Mbappe już pożegnał aniołka?
3
@Comentateiro "W Polsce mamy konserwatywnych dziennikarzy czy konserwatywnych funkcjonariuszy? Raczej tych drugich, zatem żadna cancel culture nie wykosi konserwatywnych dziennikarzy, bo ich nie ma."
"Problemem Cancel Culture jest to, co właśnie napisałeś.
Przesadne demonizowanie osób, które komuś nie pasują ze względu na własne upodobania. "
@RosjaninBut Q.E.D.
0
@barcelonaLM Zaśmiałem się trochę, bo to brzmi jak deklaracje władz Lecha Poznań. Wiją się jak piskorze, by nie powiedzieć, że będą się bić o MP (żeby ich kibice potem nie rozliczali), zamiast tego powtarzają, że ich celem jest walka o najwyższe cele :). Bez urazy, po prostu to, co napisałeś tak mi się od razu skojarzyło - coś powiedzieć, ale żeby broń Boże nic konkretnie, bo jeszcze ktoś powie "sprawdzam".
1
@Kgorecki2500 Został już wyjaśniony w komentarzach.
4
@takisobiektos Ciekawe to jest, czy Biden o tym wie.
2
@maroon Nawet Ty, Brutusie...? Ten zakłamany komuch nigdy nie będzie top, nawet jeśli akurat - jak tutaj - ma rację.
5
@Borneo Tacy jak Ty doprowadzą ludzkość do zagłady, wciskając na siłę swoje niesprawdzone pomysły, byle tylko dla oka być "eko". A co się stanie, kiedy na przykład z jakiegoś powodu słońce zostanie zasłonięte, bo ja wiem, pyłami po wybuchu wulkanu? Zaślepieni własnymi wizjami nie myślicie o tym, co może pójść nie tak, chcecie siłą wymuszać "postęp" nie bacząc na to, co będzie ze zwykłymi ludźmi. A kiedy już coś pójdzie nie tak, będziecie płakać krokodylimi łzami i przepraszać, bo nie przewidzieliście. Uważacie się za wizjonerów, a jesteście zwykłymi zamordystami. Jeśli coś będzie dobre i użyteczne, ludzie sami na to przejdą, jak z telefonów stacjonarnych na komórki, gdzie nadal jednak te stacjonarne są. Jak w wojsku, jest łączność bezprzewodowa, ale nadal są centralki łączone kablem, bo w razie czego, musi być zabezpieczenie.
7
@Kgorecki2500 Ci ludzie są kompletnie oderwani od rzeczywistości, zupełnie jak za komuny w Polsce, uważają, że wszystko da się załatwić uchwalając przepis. Szaleńcy, kompletni szaleńcy. Dostają pieniądze, zwroty kosztów, jedzenie, ochronę i mieszkają na strzeżonych osiedlach. Latają sobie kiedy chcą i czym chcą. A plebs ma się dostosować i jakoś sobie radzić. Nowa klasa możnowładców.