0

@Sulimo To kibol Lecha, w dodatku szanowany w środowisku. Śmieje się z tego, że Lech bał się Wartę wpuścić do swojej szatni.

Jeśli zaś pijesz do tego "mema", to sugeruję poszukać opinii całego środowiska o tym, co się dzieje w klubie.
Dla przykładu:







Wczoraj sparing z czeskimi "ogórasami" i kompromitacja.
https://x.com/plangier/status/1812152075364577759

To jest dobre, powrót Karlstroma:
https://x.com/KolejorzBrasil/status/1812151332964299088

A przy okazji, może pomożesz kibicowi Twojego klubu i przy okazji niezłemu dziennikarzowi? :)
https://x.com/dobraszd/status/1812174080193278384

15

@adi7adi8 Mięczak. Biden by nawet nie zauważył.

0


Lech Poznań aktualnie to mem na każdym poziomie.

0

@JimMorrisonFCB Czytanie ze zrozumieniem. Zachęcam :)

0

@bartekvisca Zaiste, prawdę piszesz :).

0

@Kgorecki2500 Kwestia perspektywy, nie bardzo masz jak porównać. Za 20 lat spróbuj odnieść swoje wspomnienia do wtedy młodego pokolenia.

13


Takiej drugiej połowy życzę wszystkim :).

0

@FcPortoFan1999 "Będzie nas więcej w kraju."
Czyli Ty też jesteś nielegalnym imigrantem.

0

@JohnA "strażak pożarny i policjant tez swoje zdrowie i życie narażają za mnie i też giną."
Dokładnie. A taki strażak, jeśli nic się nie dzieje, to siedzi w remizie całą zmianę i zbija bąki. Na co mu tyle kasy? Zabrać, prawda? Albo policjant? Wozi dupę w radiowozie, statystycznie mało kiedy dzieje się w jego służbie coś naprawdę poważnego... Nie wiesz, o czym piszesz, podtrzymuję.

"Zadnego czesnego nie płaciłem, bez obaw. Studiowałem bez problemu na dziennych bez dodatkowych opłat :D"
Po pierwsze, nie odnosiłem się do Ciebie personalnie, ale do tego co napisałeś o osobach "wykształconych" i ich domyślnej wyższości w obecnych czasach. Widać znowu zapiekło, skoro uznałeś, iż musisz się wytłumaczyć. Tatuś z mamusią utrzymywali? Załatwili coś? Sorki, poniżej pasa, ale ja też znam różnych ludzi z "wykształceniem" i wiem, jak się to czasem odbywa. Dochodzi jeszcze kwestia czasów studiowania, bo kiedyś większość uczelni była gratis.

"Cóż w takim razie niesamowite wykształcenie oferują holenderskie pola i niemieckie budowle. Do niedawna większość znajomych, których spotykałem z czasów szkolnych, pracowało na zbiorach lub budowie za granicą. Dziś, z miłości do ojczyzny, służą w wojsku. Na pewno wnieśli tam ogromne doświadczenie nazbierane w polu i na budowie."
Żadna praca nie hańbi. Straszną pogardę masz dla ludzi, którzy pracują fizycznie. Trochę to obnaża Twój sposób myślenia i Twój światopogląd ogólnie. Wiesz ile osób, które tak pracowały i tak zarabiały pierwsze pieniądze, ma teraz własne prosperujące firmy? A ilu wykształconych, nawet bez płacenia czesnego, pierdzi w stołek na bezużytecznych posadach? Bo tak bezpieczniej, bo mimo wykształcenia, nie nadają się do niczego innego, niż korpo albo budżetówka?

"Jak coś to temat dotyczył wydatków PKB na wojskowość. Zasugerowałem, że powinne one pójść na sprzęt (którego nam brakuje), a nie na pensje."
Powinny pójść na jedno i drugie. I wiesz co? Może wtedy ci wykształceni, o których tak walczysz, też stwierdzą, że skoro kasa dobra, to może warto spróbować. Podniesie się poziom itp. Nie uważasz? Chyba, że okaże się, że jednak nie nadają się do nadstawiania głowy za innych... Bo, na przykład, nie mają mięśni wykształconych przy pracy fizycznej, ani zdolności psychicznych do takowych zajęć, gdyż czas spędzali głównie wypisując swoje mądrości z bezpiecznej odległości monitora komputerowego.

1

@JohnA "nie poszedłbym bo się do tego nie nadaje, tak samo nie pracowałbym w służbie zdrowia i w wielu innych miejscach bo do tego też się nie nadaje xd"
Za to jak widać doskonale nadajesz się, a przynajmniej tak Ci się wydaje, do dyktowania innym, do czego oni się nadają i jakie powinni dostawać za to pieniądze.

"mysle, ze mam więcej znajomych w wojsku niż Ty"
Na pewno. Dlatego Cię tak dupa piecze o zarobki.

"Właśnie ze względu na szacunek do drugiego człowieka i innych ludzi którzy wykonują również ważne prace dla kraju za dużo mniejsze pieniądze nie powinno być takiej dysproporcji. "
Nadstawiają swój własny łeb, żebyś Ty nie musiał. Bo się nie nadajesz. Nie mają wsparcia przełożonych i rządu. Za to mają takich znawców jak Ty, którzy mówią, że za dużo zarabiają.

"Dokładnie motywacja wcale nie są pieniądze, tylko miłość do ojczyzny. Szkoda, że przed takimi podwyżkami tak nie kochali kraju XD"
Kochali tak samo. Przynajmniej spora część. Dlatego młodzi ludzi idą do różnych organizacji okołowojskowych. A potem przyłazi taki ekspert jak Ty i pluje na nich nazywając "półgłupkami", bo lepszy wykształcony z Collegium Humanum lub innej podobnej uczelni, gdzie najważniejsze, by płacić czesne.

"Nikt nie jest zadowolony ze swojej fortuny, za to każdy - ze swego rozumu."

2

Komentarz usunięty

0

@BorzyKrzys Spokojnie, zaraz się rozkręci :).

0

@Borneo I-23 znowu nadaje...

0

@skakun95 Jak będą jechać do Ciebie, albo kogoś z Twojej rodziny, to im tak powiedz, że nie muszą się śpieszyć i mogą jechać na wstecznym. Wypisujesz takie głupoty, że zastanawiam się, czy sam nie jesteś dzieckiem. Takie mądrości chłopka-roztropka, który nie ma pojęcia o temacie, w którym się wypowiada. Napisałem Ci, że pojazdem uprzywilejowanym są wtedy, kiedy mają włączone sygnały świetlne i dźwiękowe. Wtedy nie obowiązuje ich przestrzeganie większości przepisów. Naprawdę to dla Ciebie takie ciężkie do pojęcia? Zwłaszcza w nocy, kiedy w ciemności jest gorsza widoczność i ktoś może wpieprzyć się pod koła w każdej chwili, a potem udowadniać, że to nie jego wina, bo przecież nie byli pojazdem uprzywilejowanym.

"I nie wiadomo czy jadą ratować komuś życie, być może tak, a być może jadą do najebanej 15 latki która przesadziła z tanim winem."
To wyjątkowo kretyńskie zdanie. Skąd wiesz, do kogo jechali? Mają Cię uprzedzać za każdym razem, żebyś mógł ocenić, czy mogą włączać, czy nie? Ty się czytasz? Zresztą, nie wiadomo czym się może zakończyć przesadzenie z tanim winem, więc po co tak pieprzysz trzy po trzy? Dopiero jak Ciebie spotka coś złego, a wyda Ci się, że za długo czekasz, wtedy będziesz jęczał, gdzie ta karetka i czemu tak długo.

"Nikt nie jest zadowolony ze swojej fortuny, za to każdy - ze swego rozumu."

2

@MesQueUnClub_87 Dokładnie tak było. Chciała mieć psa, bo można się pochwalić znajomym, ale okazało się, że są też jakieś obowiązki. Dlatego część osób wybiera psiecko, bo je można oddać do schroniska (w jednym z lepszych przypadków).

0

@skakun95 Po to, że jadą ratować komuś życie, więc przekraczają obowiązujące przepisy. To nieprawdopodobne, że nie potrafisz zrozumieć tak prostych rzeczy. Ostrzegają innych użytkowników ruchu i jak im wleziesz pod koła, to będzie Twoja wina. Gdybyś im wlazł, a nie mieliby włączonych sygnałów, oni by odpowiadali. Tak samo za przekroczenie prędkości, naruszanie linii ciągłych, obszarów wyłączonych z ruchu, ignorowanie znaków, itp. To są naprawdę proste sprawy, wystarczy odrobina zrozumienia, jak to działa.

0

@skakun95 Wtedy nie są pojazdami uprzywilejowanymi.

8

@Firestone @Comentateiro, dlaczego nie przygotowałeś wnuka?

1

@fart No nie wiem, Kapitan Ameryka mężczyzną? Dziwne trochę, przecież to też Disney...


1

@misterio Tam nie ma do czego ocinać dostępu, przecież to widać.

1

@Kgorecki2500 A nie mógł ktoś zagłosować za niego? To przecież dobre, sprawdzone sejmowe obyczaje. Nic dziwnego, że Tusk się wściekł na taki brak umiejętności radzenia sobie z problemami.

0

@SawneyBean Wątpię.

4

@Nazio_87 On to się raczej bawi w pochowanego.

0

@Bykunn Ja nie wiem, jak można bronić zachowania takiej prostackiej świni, która nie umie zachować się z kulturą licującą z jej pozycją i urzędem. Dla Ciebie jej zachowanie to: "To mu to wytknęła całkiem słusznie, może tylko w trochę nieodpowiedniej formie. " Bo nie można się nawet uśmiechać, jeśli @Bykunn kogoś nie lubi. A jego odpowiedź to " Natomiast on odpowiedział jak typowy seksistowski prostak którym jest."

Przecież Ty sam się obnażasz i pokazujesz, jakie masz podwójne standardy. Nie wstyd Ci? Jeśli kogoś nie lubisz, to nasrasz mu na wycieraczkę, bo przecież "świni" się należy? Ty się czytasz? Widzisz jaka hipokryzja bije z tego, co piszesz? Za kogo się uważasz, za zwolennika demokracji, Konstytucji, praworządności? Bo jeśli tak, to chyba zasady obowiązują zawsze, a nie tylko wtedy, kiedy Ci pasuje?

4

@Bykunn " Ale wiem że cię nie przekonam do tego bo jesteś pewnie podobnym człowiekiem to ci się to podoba"
I to jest argument. Wspaniały jesteś, doskonale byś tam pasował.

0

@FCB_dimiC "a jak widać w tym co napisałem co nieco prawdy było ;)"
Na pewno, bo Ty tak chcesz, mądralo z internetu. Ale jakoś musisz sobie wytłumaczyć, że wygrałeś i Twoje "argumenty" są najlepsze. Nie umiałeś odnieść się do tego, co napisałem o mediach i otaczającym świecie, wiec zrobiłeś to, co tacy ludzie robią zawsze, przypisałeś interlokutorowi jakieś osobiste doświadczenia, powstałe jedynie w Twojej wyobraźni. Odniosłem się do powszechnego w dzisiejszym świecie wymagania, by to facet płacił na randce (co każdy posiadacz choćby dwóch szarych komórek jest w stanie zaobserwować), na co odpowiedziałeś przykładem anegdotycznym własnej narzeczonej, gdzie nie wiadomo nawet, czy to prawda, bo anonim z netu może stwierdzić wszystko. Zaś o roszczeniowym podejściu wielu współczesnych kobiet świadczą nie tylko badania, filmy, itp. ale niektóre historie użytkowników LR - czemu nie miałyby być równie wiarygodne, co Twoja?

Edit: Nigdzie nie stwierdziłem że wszystkie dziewczyny są takie, a mimo to Ty napisałeś o swojej wspaniałej narzeczonej, jakoby to miało dowodzić, że piszę nieprawdę.

Wiedziałeś o czym wcześniej piszę, ale postanowiłeś udawać głupiego, teraz też oburzasz się na pokaz, znowu udając, że nie wiesz, o co chodzi.

Pewien francuski arystokrata powiedział kiedyś, że nikt nie jest zadowolony ze swojej fortuny, za to każdy - ze swego rozumu. I tutaj pojawiasz się Ty.

Nara.


0

@FCB_dimiC Zwróć uwagę na otaczający świat, media i zachowanie dziewczyn przedstawianych jako wzorce i przestań pouczać, skoro znasz jedynie swoją narzeczoną i udajesz, że nie masz pojęcia o co chodzi. Daruj sobie już też wycieczki osobiste, bo to żenujące.

17

@Bykunn I z czego ten uśmiech? Zachowałeś się jak ta baba, która sama zaczęła wycieczki osobiste, a potem urażona niewinność. Ona zaprezentowała chamstwo, na które otrzymała ripostę. Na co Ty wyskakujesz ze swoim żenującym tekstem. A teraz udajesz, że nie wiesz o co chodzi. Może bądź hipokrytą gdzie indziej?

0

@FCB_dimiC Jak widać, wielu rzeczy nie rozumiesz. Zastosuj się do własnej rady.

22

@Bykunn No tak, a ona to wzór cnót. Super jesteś obiektywny w tej kwestii.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?